2:1

konec (1:0)

06.04.2015, 21:00 • Selhurst Park, Londýn • Michal Belšán (@belly11mb)

Tipsport: 5.5 4.05 1.64 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnešní utkání je tedy u konce. Loučí se s vámi Michal Belšán, někdy příště u přenosu na počtenou! (22:57:46)
Držení míče: 26 % : 74 %.
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 1:10.
Tři přední celky Premier League slaví, neboť čtvrtý Manchester City prohrál na půdě Crystal Palce 1:2!

Větší oslavy ale pochopitelně nyní panují v londýnském Selhurst Parku. Zde diváci viděli utkání, ve kterém sice byli lepší hosté, ale z výhry se radoval domácí tým. Ten se díky brance Glenna Murrayho dostal do vedení ve 34. minutě. Poté odolával obrovskému tlaku ze strany Manchesteru. Důležité branky se dočkali ve 48. minutě z přímého kopu, který krásně proměnil Jason Puncheon. Drama v 78. minutě zařídil Yaya Touré, jenž snížil na rozdíl jediné branky. Domácí ale své vedení dokázali udržet a svého soupeře tak porazili 2:1!

90+5

90+4

V několika hlavičkových soubojích uprostřed hřiště byli lepší domácí, kteří navíc vybojovali aut!

90+4

Nasriho šajtle byla nevydařená a míč má ve své náruči brankář Speroni.

90+3

Martin Kelly zakopl míč do autu poté, co o něj obral Silvu.

90+3

Dobrá obranná práce v podání domácího týmu odvrátila další útok.

90+3

Po následném dlouhém výkopu domácího brankáře dokonce s míčem běhal na útočné polovině Puncheon. Pak ho ale ztratil a dopředu míří City.

90+2

Skvělý Speroni si vyběhl z branky pro centr Clichyho a získal tak pro domácí cenné vteřiny!

90+2

Nari se v kombinaci s Demichelisem dostali do potíží, míč ale udrželi.

90+2

Sagnovu přihrávku zachytili bránící hráči, kteří posléze míč odkopli na polovinu.

90+1

Gayle se pokusil poslat míč do vápna zprava, ale nevyšlo to.

90+1

Pro dlouhou přihrávku na Milnera si z branky na počátku čtyřminutového nastavení vyběhl Julián Speroni.

90

Lampardův centr do vápna byl odhlavičkován, hosté ale opět u míče!

90

Poslední minuta základní hrací doby začala faulem na Tourého na polovině hřiště.