HC Dukla Jihlava – Rytíři Kladno

5:2

konec (3:0, 0:2, 2:0)

04.04.2015, 13:00 • Petr Košatka

Turnaj bude pokračovat v 16:15, a to utkáním mezi Havlíčkovým Brodem a domácím Vajgarem. Pro tuto chvíli se z Memoriálu Jana Marka loučí Petr Košatka. Hezké odpoledne. (14:41:57)
Dnešní zápas je u konce. Jihlava si v něm dokráčela ke druhému vítězství v turnaji, naopak Rytířům start v Jindřichově Hradci nevyšel. Z Kladna je nejlepším hráčem vyhlášen Martin Nagy, na Jihlavu přebírá stejné ocenění Daniel Zadina.

45:00

44:59

Ještě je tu poslední vyloučení v utkání. Oto Rudovský vyfasoval menší trest za podražení.

44:44

Rána ze Strnadovy hole se otřela o pravou tyčku kladenské brány.

43:28

Tým Rytíři Kladno hraje v púlném počtu.

43:20

Další střelecký pokus Jihlavských končí v připravené lapačce brankáře Hedvábného.

42:20

Od modré čáry střílel Havelka, pokus mu ale příliš nesedl a tak se následně dostali ke kotouči hráči Kladna a vyhodili touš přes všechny čáry.

41:28

Kladenský Martin Bláha si půjde sednout k menšímu trestu za podražení.

40:58

Dukla právě vstřelila branku!
Po pěkně provedené individuální akci, která byla završená ranou pod horní tyč se prosazuje PETR SLABÝ. Bez asistence.

39:34

Odražený kotouč přináší Dukle pojistku v podobě čtvrté branky. Střela JAKUBA FILIPA mířila mimo kladenskou klec, díky šťastně teči ale končí v brance. Bez asistence.

38:24

Po zakázaném uvolnění Kladna se bude vhazovat před Škarkou.

36:43

Kladenští mířili v přečíslení do pásma soupeře, přechod přes modrou útočnou se jim ale nevyvedl a píská se ofsajd.

35:48

Tým HC Dukla Jihlava hraje ve čtyřech, pokračuje jednoduchá přesilová hra Kladna.

35:28

Petr Slabý (JIH) dostává 2 minuty za faul loktem, JIhlava bude opět ve třech.

34:51

Tým Jihlavy hraje ve čtyřech.

34:35

Dukla zatím těžké chvíle přečkává bez výraznějších potíží, avšak 19 vteřin před návratem se bude vhazovat před její brankou.

33:48

Lukáš Mareš (JIH) odchází za sekání na 2 minuty. Jihlva bude něco málo přes minutu ve třech.

5:2

Branky a nahrávky: 1. Vala (Strnad), 3. Vála (Úlovec), 14. Havelka (Zadina), 40. Filip, 41. P. – 17. Nagy, 21. Slabý M. (Nagy)

HC Dukla Jihlava: Škarek, Šťastný – Zadina, Habermann, Mareš, Úlovec, Vala, Jindra, Musil, Filip, Rusňák, Daňhel, Kardoš, Slabý P., Havelka, Slabý J., Trávník, Marek, Strnad, Vála, Stark

Rytíři Kladno: Jiroušek, Hedvábný – Rudovský, Slabý, Dlouhý, Zich, Volráb, Šmolík, Kvapil Bláha M., Filip, Bláha O., Jelínek, Nagy, Kleveta, Čermák, Kulma, Obadal, Hasil