Euro Hockey Challenge

Norsko – Česko

0:1

konec (0:0, 0:1, 0:0)

04.04.2015, 17:00 • Kristins Hall, Lillehammer • Lukáš Peroutka (@LukasPeroutka)

Tipsport: 3.0 4.2 1.95 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je konec, Češi vyhrávají také druhé utkání v Lillehammeru, tentokrát fotbalovým výsledkem 1:0. O jedinou branku utkání se ve 30. minutě postaral Dominik Simon, vynikající výkon dnes podali oba brankáři. Jakub Kovář udržel čisté konto v obou utkáních na norském ledě.

Díky za pozornost, český národní tým pokračuje svůj program příští týden. (19:07:37)

60:00

59:55

Norsko přešlo útočné pásmo, ale ztrácí kotouč.

59:39

Holøs nepropálil od modré hradbu těl před sebou, Češi posouvají puk do středního pásma.

59:13

Søberg pádí na střídačku, Norové v šesti.

59:06

Domácí vybojovali kotouč a dostávají se do útoku.

58:50

Valský nahodil ze středního pásma puk tak, že Søberg nemohl rozehrát. Buly v norské třetině.

58:27

Češi v útočném pásmu, Norům se čas rychle krátí.

57:59

Toho mohl využít Valský, ale z levého kruhu nasměroval svou střelu jen do Søbergových betonů.

57:40

Domácí tlačí, aktivně napadají a vzadu hrají na velké riziko.

57:10

Simon ale vyváží kotouč daleko od Kováře.

56:51

Po chybě v rozehrávce se Norové dostali do pásma a snaží se dostet ze sevření u zadního mantinelu.

56:14

Icing Norska.

55:58

Jank je zpátky na ledě, Češi v plném počtu.

55:28

Po Thoresenově teči těsně před Kovářem proskákal puk brankovištěm, naštěstí pro český tým těsně vedle levé tyče.

54:55

Puk zašlápnutý u zadního mantinelu, následuje buly před Kovářem. Norové se zatím nedostali k výraznější šanci.