To je pro tuto chvíli ode mě vše. Děkuji za pozornost a u dalších online přenosů z hokeje se těším na shledanou. (21:08:21)

Jakub Voráček (PHI) 0+2, 1 střela, čas na ledě 19:55

Tomáš Hertl (SJS) 0+0, 4 střely, čas na ledě 15:16

Střely na branku: 18:44
Zblokované střely: 25:21
Hity: 37:17
Vyloučení: 18:16
Je dobojováno. Sharks vítězí po samostatných nájezdech a z ledu Philadelphie vezou veledůležité body.

Brent BURNS - 2:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým San Jose Sharks.
BRENT BURNS rozhodující samostatný nájezd proměnil a získal tak pro svůj tým bod navíc.

64:47

Hosté ještě hrozí před brankou domácích, ale už z toho nic nebude. Mason vychytal jedovku Thorntona a zápas tak dospěje do samostatných nájezdů.

64:30

Philadelphia je v plném počtu.

63:52

Mason je v plné pohotovosti. Další střely ale chytá a drží svůj tým.

63:34

Až nyní vyhazují puk až před Stalocka.

63:20

Domácí se nemohou vymanit ze zámku Sharks.

62:55

Sharks operují v pásmu Philadelphie. Ale ani Pavelski ani Thornton Masona neohrozili.

62:30

Schenn inkasuje trest za vražení na hrazení a oslabuje svůj tým.

61:26

Read dostal přihrávku před branku od Couturiera, ale svou střelu poslal jen vedle branky Žraloků.

60:13

Puk mají ve své moci Žraloci, ale Mason poté chytá další prudkou střelu Pavelskiho.

60:01

Který z týmů vyhraje celé prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:50

Velká mela před brankou domácích nekončí gólem, i Mason své brankoviště uhájil.

59:24

Nakonec ještě hostující branku ohrozil Del Zotto, ale Stalock chytá.

59:08

Oba týmy se snaží držet puk daleko od své branky.

58:36

Do konce třetí třetiny zbývají necelé dvě minuty a zatím to vypadá, že zápas dospěje do prodloužení.

58:00

Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:55

Hned po konci přesilovky domácích se do šance dostal Dillon, ale Mason drží svůj tým.

57:43

San Jose je v plném počtu.

57:21

Hosté znovu mají puk ve své moci a okamžitě ho posílají až před Masona.

57:00

Žraloci se osvobozují.

56:17

Stalock čelí střelám domácích, kteří pálí snad z každé pozice. Hosté jsou nyní pod obrovským tlakem.

55:53

Giroux hledal na modré čáře Del Zotta, ale ten se nakonec ke střele nedostal.

55:43

Thornton dostává dvě minuty za podražení a oslabuje tak svůj tým. Domácí tým má možnost jít v přesilové hře do vedení.

54:23

Wingels pálil sice z úhlu, ale puk mířil na Masona, jenž ho následně ukryl ve své náruči.

54:00

Na druhé straně se proti projektilu Couturiera vyznamenal Stalock. Nyní je k vidění souboj brankářů.

53:34

Hosté stříleli na domácí branku, ta ale znovu nepokořena.

52:37

Za bitku inkasují dvě minuty hostující Scott a domácí Lauridsen.

52:24

Mason po střele Hannana svým pohotovým zákrokem přerušuje hru. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.

51:46

Hosté se dostali do přečíslení, ale obrana Philadelphie si s jejich výpadem dokázala poradit.

51:13

Nyní se hrálo převážně ve středním pásmu, kdy se ani jeden z týmů nedostal do blízkosti brankáře soupeře.

50:20

Vyrovnávací branka domácí celek nakopla a znovu jsou to hráči Philadelphie, kdo hrozí před brankou San Jose.

Claude GIROUX - 2:2

48:37

Philadelphia právě vstřelila branku!
Tak se přeci jenom CLAUDE GIROUX dočkal a využívá přesilovou hru. Z prostoru levého kruhu propálil v brance San Jose vše, co mu stálo v cestě. Znovu se tedy začíná od začátku. Asistence: Jakub Voráček, Michael Del Zotto.

48:04

Schenn poslal puk na Girouxe, ten znovu pálí na Stalocka, ale tentokrát to bylo do jeho připravené hrudi.

47:25

Giroux byl v obrovské šanci, když před ním zívala úplně prázdná branka. Svou střelu pak ale poslal nad břevno Stalocka.

47:00

Hannan inkasuje dvouminutový trest za hákování a domácí tak hrají přesilovou hru.

46:37

Pavelski po reklamní pauze opět v akci. Ale přízemní střelu z jeho hole kryje opět Mason. Jen díky němu nevedou hosté výraznějším rozdílem.

46:22

Následuje další komerční přestávka.

46:14

Autor druhé branky San Jose Joe Pavelski tečoval střelu Thorntona, ale brankář v oranžovém dresu si připisuje další skvělý zákrok.

45:34

Nieto si najel až do blízkosti Masona, ale svou přízemní střelou na něho nevyzrál.

44:32

Sharks operovali před Masonem, kde na něho vystřelili několik projektilů, ale i brankář domácích je na místě.

43:32

Domácí byli znovu v další šanci, ale brankář Žraloků znovu připraven.

43:19

Voráček nyní poslal kotouč před branku pro Girouxe, ale střela druhého jmenovaného skončila v náruči Stalocka.

41:46

Rušno bylo nyní před hostující bránou, kde na Stalocka mířilo několik střel. Ale brankář Žraloků je pozorný.

41:06

Burns se nerozpakoval a pálil od modré čáry na Masona, ten příložníkem jeho dalekonosnou střelu likviduje.

40:49

Další střela zamířila na Masona, ten znovu kryje a drží svůj tým.

40:24

Karlsson v samotném začátku třetí periody promáchl před brankou Philadelphie a Mason tak nemusel zasahovat.

40:01

Statistiky po druhé třetině:

Střely na branku: 12:22
Zblokované střely: 19:12
Hity: 27:11
Vyloučení: 6:2
I druhá perioda je už minulostí. Branka nepadla žádná, a tak hosté ze San Jose stále drží své těsné vedení o jednu branku. Jak nakonec zápas dopadne, můžete i nadále sledovat v našem textovém přenosu. Třetí třetina začne přibližně ve 20:05.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:30

Druhá třetina se už pravděpodobně pouze a jen dohrává. Puk je převážně ve středním pásmu a vypadá to, že to tak i zůstane.

39:04

Hertl se rozjel na Masona, ale ten jeho nájezd před svou branku chytá. Poté se za jeho brankou strhla menší potyčka právě mezi Hertlem a jedním z hráčů Philadelphie. Ale vše bylo v normě, vylučovat se nebude.

39:00

Hraje se poslední minuta druhé třetiny.

38:16

Schenn operoval před hostujícím brankářem, ale jeho střelu zápěstím likviduje Stalock.

37:56

Až nyní musel Stalock zasahovat po střele Voráčka.

37:14

Schenn nahodil puk do útočného pásma, kde si ho převzal Couturier, ale jeho přízemní střela neměla patřičnou razanci, aby ohrozila Stalocka.

36:59

Komerční přestávka.

36:54

White hned po opuštění trestné lavice zahrozil svou jedovatou střelou před Stalockem, ale ten bravurně jeho akci likviduje.

35:57

White je na ledě a jeho tým tak v plném počtu.

35:40

Burns střílel z prostoru pravého kruhu, ale s jeho dělovkou si Mason opět poradil.

34:41

Domácí se osvobozují a hosté tak musejí znovu zakládat svou přesilovkovou akci z hloubi svého pásma.

34:18

Philadelphia se však hned na začátku oslabení dostala ke střele, ale Stalock pozorný.

33:57

Domácí White dostává dvě minuty za vražení na hrazení.

33:34

Stalock znovu musel vyjet za svou branku, aby sebral puk najíždějícímu Voráčkovi.

32:12

Teď se bojuje o puk v levém rohu kluziště u branky Philadelphie. Nakonec se k puku dostali hosté a mohou zamířit do útoku.

31:45

Nieto skáče na led a San Jose je tak kompletní.

31:20

Logan Couture ujel úplně sám ve vlastním oslabení na Masona, bekhendovou střelu mu však domácí ochránce svatyně chytá!

30:52

San Jose vyhazuje puk do bezpečí a může tak vystřídat svou unavenou čtveřici.

30:21

Voráček dostal přihrávku na svoji hokejku, ale puk mu nesedl a střílel až na poslední chvíli. Přesto musel Stalock zasahovat.

29:45

Nieto inkasuje dvě minuty za držení protihráče a jsou to vůbec první dvě minuty pro San Jose v tomto utkání.

28:42

Stalock měl puk na své brankářské holi za svou svatyní, kde na něho najížděl Giroux, ale hostující brankář poslal puk do bezpečí.

27:33

Znovu však museli hráči v oranžových dresech hasit nebezpečí před jejich brankou. Hosté totiž byli znovu před brankou Philadelphie nebezpeční.

26:31

To se jim nakonec podařilo a dostali se do přečíslení. Ale Stalock své brankoviště uhájil.

25:52

Philadelphii se nedaří vymanit se z menšího tlaku hostí a stále se snaží vyhodit kotouč do středního pásma.

25:02

Znovu už jsou ale v pásmu domácích hokejisté San Jose a po střele Pavelskiho musel znovu zasahovat Mason.

24:07

Po střele Raffla byl Stalock znovu v pohotovosti, puk zblízka však chytá a přerušuje hru. Bude se vhazovat po jeho pravé ruce.

23:47

Až nyní se Philadelphia dostala ke kloudné střele, ale Stalock ji bez problémů chytá.

22:54

Karlsson znovu dokazuje, že hosté jsou v posledních chvílích aktivnějším týmem. Nyní na Masona vyslal další jedovatou střelu. Brankář domácích však znovu na místě.

22:10

Hosté ze San Jose stále operují před Masonem a snaží se své vedení ještě navýšit.

21:52

Burns pálil od modré čáry a Mason opět v akci. Další zákrok znamená držení Philadelphie stále ve hře.

20:59

Voráček křižnou přihrávkou hledal Raffla, tomu ale puk sjel z hokejky a poté si ho převzali hosté.

20:46

Logan Couture střílel z prostoru mezi kruhy na Masona, ale ten včas sklapl své betony a puk za svá záda nepouští.

20:10

Hosté druhou třetinu začali znovu s pukem na svých holích, ale do blízkosti Masona se nakonec nedostali.

20:01

Statistiky po první třetině:

Střely na branku: 7:15
Zblokované střely: 10:7
Hity: 15:5
Vyloučení: 4:0
První třetina je za námi. Viděli jsme v ní tři branky. Nejprve se hosté ujali vedení, ale domácí hokejisté takřka ihned srovnali. Pak ale San Jose znovu strhlo vedení na svou stranu. Jejich gól však musel ještě potvrdit videorozhodčí, kterého si vyžádal jeden z hlavních sudích. Druhá třetina začne přibližně v 19:10.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:55

Ještě ale musel zasahovat Stalock, který vyrazil skákavý kotouč do bezpečí. V závěru periody tak měli domácí další velkou šanci.

19:30

U puku jsou domácí a rozjíždějí asi poslední akci této třetiny.

19:12

Po akci San Jose je hra přerušena a vhazovat se bude před Masonem.

19:00

Hraje se poslední minuta první třetiny.

18:15

Nyní je San Jose znovu pod tlakem, domácí borci se snaží znovu o vyrovnání, ale zatím se kýženého úspěchu nedočkali.

Joe PAVELSKI - 1:2

16:45

San Jose právě vstřelilo branku!
Tak nakonec videorozhodčí potvrdil, že JOE PAVELSKI stihl puk poslat za záda Masona ještě před odpískáním a branku doporučuje uznat. Hosté ze San Jose tak jdou znovu do vedení. Asistence: Logan Couture, Brent Burns.

16:45

Sudí si však vše ještě ověřuje přes telefon.

16:45

Pavelski byl před Masonem velmi nebezpečný. Domácí brankář ani nevěděl, kde má puk. Pavelski ho poté došťouchl za jeho záda, ale bylo to už po odpískání, proto branka nemůže platit.

16:30

Hokejisté San Jose museli tedy další akci zakládat z hloubi svého obranného pásma.

15:53

Irwin pálil od modré čáry, ale jeho projektil se odrazil od obránce Streita a ten puk posílá mimo ohrožení své branky.

15:21

Hráči Philadelphie se dostali k puku a poté ho hned vyhazují daleko od své branky.

15:06

Grossmann dostává dvě minuty za držení protihráče a je tu další přesilová hra pro San Jose.

14:37

Po delší době to zkoušeli před Masonem hosté, ale ani oni žádnou větší šanci nepřipravili.

13:28

Schenn si nebezpečně počínal před brankou Stalocka, ale ten znovu svým zákrokem drží svůj tým.

13:18

Útok Philadelphie stále nekončí, Stalock nyní čelí menšímu tlaku hráčů v oranžových dresech, ale brankář San Jose zatím odolává.

12:38

Claude Giroux se dostal do velké šance z hranice pravého kruhu, ale jeho střelu bravurně zneškodnil Stalock.

11:38

Výpad Reada musel hasit jeden z obránců Sharks. Jinak by to byla zřejmě nebezpečná akce domácího forvarda.

10:32

Couturier podél levého mantinelu nabruslil do pásma hostí, snažil se přihrát volnému Readovi, ale ten puk nezachytil. Místo toho se ho ujali hosté a vyvezli do středního pásma.

10:04

Na řadu nyní přichází komerční přestávka.

09:52

Z hloubi svého obranného pásma založili akci hokejisté Philadelphie, o puk ale ve středním pásmu přišli.

09:11

Na druhé straně si stejně počínali také domácí, kteří Stalocka svými střelami nepřekonali.

08:56

Před brankou Philadelphie nyní delší dobu operovala hostující druhá formace, ale Mason si znovu s dvěma nebezpečnými střelami poradil.

08:18

Do další akce se dostali hosté ze San Jose, ale Mason znovu likviduje střelu Thorntona.

Michael RAFFL - 1:1

06:44

Je vyrovnáno. Jakub Voráček zavezl kotouč před branku hostí, kde na modrou čáru přihrál obránci Philadelphie. Ten okamžitě vystřelil a k dorážce se pak dostal MICHAEL RAFFL, jenž doklepl puk za záda Stalocka. Bude se tedy začínat znovu od začátku. Asistence: Nicklas Grossmann, Jakub Voráček.

05:53

Domácí se snažili o vyrovnání, ale proti byl Stalock v brance San Jose, který dnes dostal přednost před Niemim.

Matt IRWIN - 0:1

04:38

MATT IRWIN se dostal k odražené střele a poté ze střední vzdálenosti poslal svou jedovatou střelou puk za záda Masona. Hosté se tak velmi brzy ujímají důležitého vedení. Naopak domácí Philadelphia bude muset dohánět brankové manko. Asistence: Chris Tierney, Tommy Wingels.

03:56

Voráček si nabruslil do předbrankového prostoru San Jose, ale tam byla připravena pozorná obrana Flyers.

03:26

Philadelphia se ubránila a nyní je už v plném počtu hráčů.

03:09

Dvě střely nyní mířily na Masona, ale ten znovu nepouští puk za svá záda.

02:30

Domácí hokejisté se v pásmu San Jose dostali k puku a okamžitě ho vyhodili do bezpečí až před Stalocka.

02:10

Pavelski v přesilové hře ohrozil Masona, ale ten bravurním zákrokem podržel svůj tým.

01:26

Schultz dostává dvě minuty za podražení a hosté tak mají k dispozici přesilovou hru.

00:58

Dalekonosná střela ze středního pásma nechala Masona klidného. Bude se ale vhazovat po jeho pravé ruce.

00:35

Na druhé straně musel zasahovat Stalock, na něhož vyslal střelu Voráček.

00:07

Thornton se hned dostal k puku a před brankou domácího celku vyslal střelu, se kterou však neměl Mason žádný problém.

00:01

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Philadelphia Flyers: Mason (Emery) – Streit, Grossmann, Schultz, Del Zotto, Manning, Colaiacovo – Voráček, Giroux, Raffl – Schenn, Couturier, Read – Lecavalier, Bellemare, VandeVelde – White, Cousins, Rinaldo

San Jose Sharks: Stalock (Niemi) – Braun, Vlasic, Burns, Irwin, Hannan, Dillon – Karlsson, Thornton, Pavelski – Wingels, Couture, Nieto – Hertl, Tierney, Marleau – Goodrow, Smith, Tarasov

Rozhodčí: Dave Jackson, Dean Morton – Scott Driscoll, Derek Amell.
Kdo se tedy po dnešním duelu bude radovat z vítězství? To se dozvíme v dnešních večerních hodinách. Ze zápasu je pro Vás připraven také online přenos, kterým Vás budu provázet. Všem přeji příjemnou počtenou.

Jakub Voráček (PHI) 75 záp., 74 bodů, 21+53
Petr Straka (PHI) 3 záp, 2 body, 0+2

Tomáš Hertl (SJS) 74 záp., 29 bodů, 12+17

Do utkání nezasáhne žádný slovenský hokejista.
Vzájemná utkání

Oba celky se spolu v letošní sezóně utkaly jednou. Bylo to začátkem prosince 2014, kdy San Jose Sharks jako domácí tým byl úspěšnější, když Philadelphii Flyers porazil těsně 2:1.
San Jose Sharks

San Jose Sharks na tom není ale o moc lépe. Po dobré první části sezóny přišel veliký útlum a pád až na jedenáctou pozici, na které ztrácejí Sharks na osmé Los Angeles osm bodů. Voráček s Hertlem se tak potkají nejen v dnešním zápase, ale velmi pravděpodobně také v sestavě národního týmu v nadcházejícím mistrovství světa. Stejně jako Flyers dokázali i hosté v posledním zápase zvítězit. V přestřelce s Detroitem nakonec urvali oba body za výhru 6:4.

Povede se Jakubu Voráčkovi získat do konce základní části kanadské body, aby přeskočil trio Tavares, Ovečkin a Crosby?

Philadelphia Flyers

Domácí Philadelphia Flyers ztrácí na osmou Ottawu a tedy na postup do play-off již devět bodů. Nedá se tak příliš počítat s tím, že by se parta kolem Jakuba Voráčka letos do vyřazovací části dostala. Letci navíc mají v poslední době poměrně mizernou bilanci, protože dokázali v posledních pěti zápasech pouze jednou vyhrát. A to v posledním duelu proti Chicagu, které Flyers doma porazili 4:1.
Vítejte u dnešního online přenosu ze zámořské NHL. Dnes budeme sledovat souboj celků z různých konferencí. Oba týmy však mají mnoho společného. Nacházejí se totiž na jedenáctých místech svých konferencí. Utkají se týmy Philadelphia Flyers a San Jose Sharks.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

2:3

Branky a nahrávky: 7. Raffl (Grossmann, Voráček), 49. Giroux (Voráček, Del Zotto) – 5. Irwin (Tierney, Wingels), 17. Pavelski (Couture, Burns), rozh. náj. Brent Burns