konec (10:12)

28.03.2015, 18:00 • Lukáš Pancurák

Tipsport: 6.4 15.0 1.13 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

58:07

A kto iný, ako Michnová, by mal vyrovnať! Gól tejto hráčky prinútil Baník siahnuť po time-oute. (19:19)

56:51

A dobre robí! Vďaka Krajčovičovej je to opäť o jedinou góle! (18:19)

48:20

Michnová mala v rukách vyrovnávajúci gól, sedmičku ale premeniť nedokázala. (15:16)

41:27

A aj sa im to darí! Skvelá Michnová premenila "sedmičku". (14:15)

41:20

Vítková teraz na dve minúty oslabuje Baník, domáce majú veľkú šancu vrátiť sa do hry. (13:15)

34:00

Za stavu 12:13 chytila Mullnerova ďalší trhák Michnovej, v poradí už tretí v dnešnom stretnutí! Skvelý výkon brankárky drží Most nad vodou, domáce ale ešte zbrane rozhodne neskladajú. (12:13)

V prvom polčase sa už nič neudialo, do šatní sa tak pôjde za stavu 10:12 v prospech Baníka. Za hviezdy prvého polčasu možno označiť brankárky na oboch stranách, pretože podali výborný výkon, o čom svedčí aj doterajšie celkové skóre 10:12. Čo sa prognózy do druhého polčasu týka, kvalitnejší káder má hosťujúci Most, avšak jeho náskok zatiaľ nie je vysoký, a tak môžu aj domáce hráčky ešte stále pomýšľať nad víťazstvom.
Rozhodne nás čaká ešte zaujímavý druhý polčas, zostaňte s Onlajny.eu a vychutnajte si ho spolu s nami.

29:29

Tesne pred koncom prvej časti hry vidíme ešte prvé vylúčenie v zápase, z ihriska odíde domáca Michnová. (10:12)

27:26

Krátka pauza prospela viac domácim hráčkam, Michnová bezpečne premieňa 7-metrový hod. (10:11)

24:18

Borovská (MST) však bola následne aj napomínaná. (8:11)

22:10

Domáce hráčky majú problém s brankárkou Mullnerovou, ktorú majú veľký problém prekonať. Z jej výborného výkonu ťaží Most, ktorý vyráža do rýchlych a nebezpečných protiútokov. Okrem všetkých striel, ktoré už Mullnerová pochytala, si poradila aj s dvoma trhákmi Michnovej, ktorá na ňu išla dvakrát sama, ale v oboch prípadoch bola úspešnejšia brankárka.

Ďalšou dôležitou informáciu je, že domáci tréner pán Peter Olšavský je v nemocnici a Partizánske aktuálne koučuje tréner mladšieho dorastu pán Peter Ivanka. (7:9)

12:27

Dvořáková (MST) sa následne bude musieť uspokojiť s napomínaním zo strany rozhodcu. (3:7)

05:57

Szarková mohla zo sedmičky posunúť Baník bližšie k víťazstvu, gól však nestrelila. (3:3)

05:41

Hollá (PAR) bude napomínaná. (3:3)

02:43

Avšak nie nadlho. Na druhej strane ihriska totiž napomínaná aj domáca Šimáková. (2:1)