19:19

konec (10:12)

28.03.2015, 18:00 • Lukáš Pancurák

Tipsport: 6.4 15.0 1.13 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Peter Ivanka (tréner HK Slavia Partizánske): "Dnešný zápas bol vyrovnaný, dievčatá z Partizánskeho ukázali bojovné srdce a podali skvelý výkon, ktorý venujú trénerovi Olšavskému, ktorý je v tejto chvíli v nemocnici. My sme hrali po celý zápas to, čo sme si povedali, hráčkam naozaj nemám čo vytknúť a myslím si, že remíza je zaslúžená."

Ľuboš Hudák (tréner DHK Baník Most): "Bolo to ťažké stretnutie, prakticky celý zápas sme boli vo vedení, ale nedostali sme sa nad rozdiel troch gólov a to rozhodlo zápas. V závere sme sa dopustili chýb, ktoré by sme robiť nemali a následne sme sa už do hry vrátiť nedokázali." (19:31:46)
Skončilo sa dnešné stretnutie medzi HK Slavia Partizánske a DHK Baník Most a to výsledkom 19:19. Domáce hráčky si tak svojou bojovnosťou "vystrieľali" bod, za hrdinky stretnutia možno označiť obe brankárky.

O malý moment vám prinesieme ohlasy oboch trénerov.

60

Koniec zápasu. (19:19)

59:42

Zdá sa, že sa už nič neudeje. (19:19)

59:15

Domáce sa snažia vystreliť, ale súper veľmi dobre bráni. (19:19)

59:00

Začala sa posledná minúta stretnutia. (19:19)

58:58

Oddechový čas pro domácí. (19:19)

58:22

V hre sa už opäť pokračuje, každá chyba teraz môže byť rozhodujúca. (19:19)

58:09

Oddechový čas pro hosty. (19:19)

58:07

A kto iný, ako Michnová, by mal vyrovnať! Gól tejto hráčky prinútil Baník siahnuť po time-oute. (19:19)

56:51

A dobre robí! Vďaka Krajčovičovej je to opäť o jedinou góle! (18:19)

56:15

Šimáková pridáva 17. gól Slavie. Partizánske sa nevzdáva. (17:19)

55:49

Avšak vidíme veľmi rýchlu odpoveď Szarkovej, ktorá prípadný záverečný tlak Partizánskeho nechce pripustiť. (16:19)

55:21

Uvedomuje si to aj Krajčovičová, ktorá znižuje. (16:18)

53:00

V tejto chvíli hráme bez gólov, čo vyhovuje samozrejme Mostu. Naopak, ak chcú domáce pomýšľať na výhru, budú musieť ešte poriadne zabrať. (15:18)

50:25

Zdá sa, že s pribúdajúcim časom uchopili hráčky DHK zápas do svojich rúk takmer úplne. Janoušková pridáva 18. gól svojho tímu. (15:18)

49:13

Z tohto faktu vyťažil Baník maximum a zásluhou Szarkovej sa opäť súperovi vzďaľuje na rozdiel dvoch gólov. (15:17)

48:20

Michnová mala v rukách vyrovnávajúci gól, sedmičku ale premeniť nedokázala. (15:16)

47:32

Oddechový čas pro domácí. (15:16)

44:57

Ručková vzala zodpovednosť na seba a spravila dobre. Pridáva totiž šestnásty gól DHK. (15:16)

43:27

Oddechový čas pro hosty. (15:15)

42:57

A máme opäť vyrovnané! Šimáková ukázala v čom je jej sila a svoj pokus premenila. (15:15)

41:27

A aj sa im to darí! Skvelá Michnová premenila "sedmičku". (14:15)

41:20

Vítková teraz na dve minúty oslabuje Baník, domáce majú veľkú šancu vrátiť sa do hry. (13:15)

40:54

Hrá sa teraz zo strany na stranu, tento fakt pretavila na 15. gól hostí Súkenníková. (13:15)

38:23

Gajdošová ale prehĺbila vrásky na čelách hráčok DHK, keď ďalším gólom zdramatizovala zápas. (13:14)

37:52

Szarková bola úspešná a Baník si v tejto chvíli môže vydýchnuť. (12:14)

34:00

Za stavu 12:13 chytila Mullnerova ďalší trhák Michnovej, v poradí už tretí v dnešnom stretnutí! Skvelý výkon brankárky drží Most nad vodou, domáce ale ešte zbrane rozhodne neskladajú. (12:13)

33:54

Na gól sme teraz čakali trochu dlhšie, aby napokon prišiel z rúk Gajdošovej. Domáce prehrávajú už len o jeden presný zásah. (12:13)

31:08

Vasičová mierila presne. (11:13)

30:36

Skvelý začiatok druhého polčasu pre Baník, ktorý sa zásluhou Janouškovej opäť mierne vzdialil od súpera. (10:13)

31

Začal druhý poločas. (10:12)

V prvom polčase sa už nič neudialo, do šatní sa tak pôjde za stavu 10:12 v prospech Baníka. Za hviezdy prvého polčasu možno označiť brankárky na oboch stranách, pretože podali výborný výkon, o čom svedčí aj doterajšie celkové skóre 10:12. Čo sa prognózy do druhého polčasu týka, kvalitnejší káder má hosťujúci Most, avšak jeho náskok zatiaľ nie je vysoký, a tak môžu aj domáce hráčky ešte stále pomýšľať nad víťazstvom.
Rozhodne nás čaká ešte zaujímavý druhý polčas, zostaňte s Onlajny.eu a vychutnajte si ho spolu s nami.

30

První poločas skončil. (10:12)

29:29

Tesne pred koncom prvej časti hry vidíme ešte prvé vylúčenie v zápase, z ihriska odíde domáca Michnová. (10:12)

28:02

Aj protiútok DHK ale končí gólom. O ten sa postarala Súkenníková. (10:12)

27:26

Krátka pauza prospela viac domácim hráčkam, Michnová bezpečne premieňa 7-metrový hod. (10:11)

24:43

Oddechový čas pro domácí. (9:11)

24:38

Prvý gól v zápase pre Vasičovú. Domáce Znížili na rozdiel dvoch gólov. (9:11)

24:18

Borovská (MST) však bola následne aj napomínaná. (8:11)

23:47

Rýchla odpoveď Baníka, o ktorú sa postarala Borovská. (8:11)

22:59

Michnová opäť skóruje. (8:9)

22:10

Domáce hráčky majú problém s brankárkou Mullnerovou, ktorú majú veľký problém prekonať. Z jej výborného výkonu ťaží Most, ktorý vyráža do rýchlych a nebezpečných protiútokov. Okrem všetkých striel, ktoré už Mullnerová pochytala, si poradila aj s dvoma trhákmi Michnovej, ktorá na ňu išla dvakrát sama, ale v oboch prípadoch bola úspešnejšia brankárka.

Ďalšou dôležitou informáciu je, že domáci tréner pán Peter Olšavský je v nemocnici a Partizánske aktuálne koučuje tréner mladšieho dorastu pán Peter Ivanka. (7:9)

22:07

Nie však nadlho. Na druhej strane ihriska sa totiž presadila aj Ryšánková (7:10)

21:55

A pre domáce to vyzerá už podstatne lepšie. Vďaka Šimákovej je už rozdiel len dvojgólový. (7:9)

20:28

Štvrtý gól Michnovej, celkovo šiesty na strane Slavie. (6:9)

16:51

Súkenníková svojim druhým gólom prinavrátila Baníku štvorgólové vedenie. (4:8)

13:57

Znie to neuveriteľne, no po dlhých 8 minútach hry domáce opäť skórujú. Tentokrát sa to podarilo Hollej. (4:7)

12:27

Dvořáková (MST) sa následne bude musieť uspokojiť s napomínaním zo strany rozhodcu. (3:7)

11:49

A zaváhanie na strane domácich hráčok potrestala aj Ryšánková. (3:7)

10:25

Tak Baník sa začína súperovi poriadne vzďaľovať. Szarková pridáva už šiesty gól svojho tímu, DHK vedie o tri presné zásahy. (3:6)

08:43

A vďaka Weisenbilderovej je to už o dva góly. (3:5)

08:00

Zodpovednosť tak na svoje plecia zobrala Janoušková, ktorá gólom z hry naklonila misky váh na stranu hostí. (3:4)

05:57

Szarková mohla zo sedmičky posunúť Baník bližšie k víťazstvu, gól však nestrelila. (3:3)

05:41

Hollá (PAR) bude napomínaná. (3:3)

05:01

Tak zatiaľ je to na domácej strane spanilá jazda Klaudie Michnovej, ktorá sa už postarala o tretí gól z troch svojho tímu. (3:3)

04:01

Baník po prvýkrát vedie. Súkenníková sa totiž nemýlila. (2:3)

03:31

A je opäť vyrovnané. Presným streleckým pokusom sa prezentovala Weisenbilderová, ktorá rozvlnila sieť domácej bránky. (2:2)

02:43

Avšak nie nadlho. Na druhej strane ihriska totiž napomínaná aj domáca Šimáková. (2:1)

02:24

Vítková (MST) bude prvou napomínanou hráčkou zápasu. (2:1)

01:08

Michnová pridáva aj svoj druhý gól, Partizánske znovu vedie. (2:1)

00:54

Janoušková na druhej strane trafila presne a vyrovnala na 1:1. (1:1)

00:35

Michnová rýchlo otvára skóre zápasu, domáce hráčky sa dostávajú do vedenia. (1:0)

1

Utkání právě začalo. (0:0)

HK Slavia Partizánske: Vasič, Blažeková, Szőkeová, Kankulová, Beláková, Radovanovič, Škvareninová, Michnová, Bettáková, Gregušová, Kapsová, Gajdošová, Krajčovičová, Hollá, Šimáková

DHK Baník Most: Bezpalcová, Dvořáková, Ryšánková, Borovská, Vítková, Janoušková, Weisenbilderová, Szarková, Súkenníková, Mullnerová, Ručková, Zachová.
Vážení športoví fanúšikovia, srdečne vás vítame pri ďalšom pokračovaní hádzanarskej WHIL. Pred nami sú po reprezentačnej prestávke zápasy 20. kola, v ktorom sa bude hrať skutočne o veľa. V tomto textovom prenose si priblížime dianie na palubovke v dueli HK Slavia Partizánske – DHK Baník Most.

Tento zápas by mohol napomôcť slovenským Michalovciam. Tie totiž na diaľku bojujú práve s českým Baníkom, ktorý je aktuálne na prvom mieste tabuľky, ale má rovnaký počet bodov ako Iuventa. Aktuálne české šampiónky majú na svojom konte 33 bodov a celkové skóre 562:388.

Ak by Baník s Partizánskym prehral, Michalovciam by to tri kolá pred kolom veľmi pomohlo. Partizánska Slávia však rozhodne nie je favoritom tohto zápasu. Domáce hádzanárky sa aktuálne nachádzajú na desiatej priečke v tabuľke, a to so ziskom 14 bodov a celkovým skóre 455:456.

Začiatok duelu je naplánovaný na 18.00. Ostaňte s portálom Onlajny.eu a určite vám z neho neunikne nič podstatné.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.