2:3

po s.n. (0:1) (1:0, 0:2, 1:0 - 0:0)

22.03.2015, 00:05 • PNC Arena, Raleigh • Jiří Tureček

Tipsport: 3.5 3.6 2.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mne vše. Těším se u dalšího hokejového zápasu. Na přečtenou! (02:54:22)
Československá stopa v zápase:

Andrej Nestrašil – 0+0, 1 střela, čas na ledě: 18:04.
Michal Jordán – do zápasu nezasáhl.

1. Cam Talbot
– 30 zásahů, 93.3% úspěšnost zákroků.
2. Anton Khudobin – 29 zásahů, 93.1% úspěšnost zákroků.
3. Ryan Murphy - 1+0, 3 střely, čas na ledě: 20:55.
Viděli jsme zápas rozdílných třetin. Carolina zaspala pouze ve druhé třetině, kde dostala dvě branky a dotahovala tak jednogólové vedení Rangers. V 55.min dělovka Murphyho poslala domácí do prodloužení, které vítěze nepoznalo a tak šly na řadu samostatné nájezdy. Cam Talbot vychytal všechny tři exekutory Caroliny a zaslouženě se stává první hvězdou zápasu! Mats Zuccurello svůj samostatný nájezd proměnil a zajistil pro svůj tým 2 body.
Dnešní utkání sledovalo 13.404 diváků.
Střely na bránu: 30 – 29

Mats ZUCCARELLO - 2:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým New York Rangers.
Bleskovou kliku předvedl MATS ZUCCARELLO a jako jediný svůj samostatný nájezd proměnil a jeho New York Ranges tak vítězí po samostatných nájezdech!

Samostatné nájezdy začínají.
Ani prodloužení o vítězi nerozhodlo. A tak přichází na řadu poslední možnost, jak nalézt vítěze zápasu – SAMOSTATNÉ NÁJEZDY!

65:00

Prodloužení skončilo.

63:56

Domácí si položili na zem dva obránce Rangers, jenže střela Girardiho orazítkovala pouze mantinel.

62:20

Domácí jsou v rozehrávce velmi nerozvážní a trvá jim to, čehož hosté naplno využívají a puky jim odebírají a snaží se vymyslet gólovou přihrávku.

61:30

V prodloužení jsou hosté pohyblivější a dávají najevo, že oni dnes chtějí vyhrát!

60:20

Mohlo být rozhodnuto. Boyle skvěle našel úplně volného Zuccurella, který zkoušel kličku blafákem, na kterou si Khudobin zkušené počíhal.

60:01

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

Máme za sebou tři třetiny zápasu a stále neznáme vítěze. Carolina v poslední třetině přepla na plné obrátky a zaslouženě se jim v přesilové hře povedlo srovnat! Hosty do té doby držel skvělý Talbot. Kterému týmu se povede vyhrát v prodloužení, nebo v následných nájezdech? Nechme se překvapit! Nikam neodcházejte – prodloužení ihned začne.

59:39

Skinner(CAR) zkoušel objet bránu a zakončit, u levé tyče však byl připraven beton hostujícího brankaře.

58:59

Proti dělovce Hainseyho musel čelit Talbot. Výborně nastavil lapačku a tam kotouč zapadl. Jednaašedesát vteřin před koncem základní hrací doby se tak bude vhazovat před bránou Rangers.

58:09

Poslední minuty vidíme hokej v plném nasazení!

57:10

Hostům se nedaří déle zůstat u puku a jsou v herní křeči.

55:30

Carolina stále lepším mužstvem. Dokáže využít tlaku a strhnout vedení na svou stranu?

Ryan MURPHY - 2:2

54:27

Carolina právě vstřelila branku!
Je srovnáno! Carolina využívá přesilové hry. Liles objel bránu Talbota, nahrál na modrou, kde byl úplně volný RYAN MURPHY a ten propálil vše, co mu stálo v cestě! Asistence: John-Michael Liles, Jordan Staal.

53:09

Sám na brankaře jel Rick Nash, který "samostatný nájezd" neproměňuje, protože si kotouč zavezl do nulového úhlu a bránu netrefil.

52:35

Dobrou příležitost nabídl domácím – Carl Hagelin, který podrazil Faulka a domácí budou hrát přesilovou hru.

51:55

Carolina je ve třetí třetině lepším týmem a bude se snažit srovnat nepřiznivý stav.

50:27

V další nadějné šanci se objevil tentokrát český útočník – Andrej Nestrašil, který ovšem také pohořel na kanadském brankaři!

50:17

Talbot v posledních zápasech Rangers předvádí neskutečné věci. Potvrdil nám to i nyní proti Ericu Staalovi, který nevěřícně kroutí hlavou, jak že ho to vlastně teď vychytal kanadský brankář.

49:38

V rohu kluziště se svádí tvrdý boj o černou gumu.

49:00

Po dobrém zásahu Khudobina proti Nashovi následuje komereční přestávka.

48:13

Carolina je ve třetí třetině velmi nebezpečná. Talbot musel na třikrát zasahovat! Poprvé vyrazil dalekonosnou střelu Murpyho, která se odrazila k Raskovi, který dvakrát pohořel na hostujícím brankaři.

46:55

Chybné rozehrávky Rangers využil Nathan Gerbe, který si to jel přímo na bránu, ale jeho bekendovou střelu Talbot výborně vyráží!

45:50

Hainsey si hrál s pukem v útočné třetině, povedlo se mu také přihrát před bránu, kde nikdo z jeho spoluhráčů nenajížděl.

44:48

Dereku Stepanovi(NYR) se povedlo puk vyvést puk a dokonce i vystřelit. Khudobin ovšem zamítá a nepouští soupeře do dvougólového vedení.

44:00

Carolina svírá soupeře na jejich vlastní polovině a snaží se něco udělat s nepříznivým výsledkem. Proti je však zatím Talbot.

43:06

Další dobrý zákrok Talbota proti Victoru Raskovi.

42:20

Carolina má momentálně puk pod kontrolou a Jeff Skinner dokonce vypálil na Talbota, který mnoho práce ve druhé třetině neměl, tak se snad dočká v té třetí.

41:45

Hra plyne velice rychle, bez sebemenšího přerušení. Na pokus na bránu však stále čekáme.

41:00

Rangers aktivnějším týmem. O střelu se pokusil Marc Staal, ale bránu netrefuje.

40:01

Rangers se o přestávce dokázali vzpamatovat. V druhé třetině doslova smetli domácí Carolinu a zaslouženě obrátili stav utkání.
Střely na bránu: 13 – 21

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:00

Poslední minuty druhé třetiny se nesou ve znamení zmatku a chaosu.

37:40

Namlsaní Rangers chtějí navýšit své vedení. Pokoušel se o to Derick Brassard, který branku těsně netrefuje.

36:27

Domácí působí nejistě a nejsou schopni si přihrát.

35:59

Dobře to teď zamýšlel Rick Nash, ovšem jeho skrytou přihrávku nikdo z jeho spoluhráčů nepochopil.

33:30

Hosté už zase baví hokejem a Carolinu k ničemu nepouští.

Jesper FAST - 1:2

32:59

Rangers právě vstřelili branku!
Hosté využili vytažené obrany domácích. Osamocený JESPER FAST přebral přihrávku od Kevina Hayese. Krásně se s pukem vytočil a nechytatelně posílá kotouč vedle Khudobinovy lapačky. Asistence: Kevin Hayes, Carl Hagelin.

32:10

Semin se bije s mnohonásobnou přesilou o puk v rohu kluziště. Zbytečně u puku jsou opět hosté.

31:40

Carolina se nám možná probrala a po několika střelách nakonec Talbot přerušuje hru, stáhnutím puku k sobě.

30:48

K velkým zmatkům došlo v brankovišti Talbota, který vše vyřešil plesknutím se na led.

29:35

Nyní nevidíme pěkný hokej. Hra se přelévá ze strany, na stranu. Ovšem díky nepřesností přihrávek...

28:29

Rick Nash(NYR) nahodil puk na mantinel, ten si našel cestu až k osamocenému Chrisi Kreiderovi, kterého výborně Khudobin zastavuje!

27:50

Rangers stále v útočné třetině, jenže bez zakončení.

26:53

Rangers jasně přebírají otěže zápasu a jsou lepším týmem. Domácí, prozatimně přestříleli a je otázka času, kdy skórují.

26:38

Dominic Moore se z čista jasna zjevil na pravé straně, kde se proháčkoval až ke Khudobinovi, který musel na zem s lapačkou, aby jej zastavil. Bude se vhazovat před domácím brankařem, ale nejdřív proběhne komereční přestávka.

26:10

25:56

Hosté se dostali za přesilovou hru pouze k jedné slabé střele – Dana Boylea.

24:40

Na trestnou lavici míří Eric Staal(CAR) za sekání.

24:10

James Sheppard(NYR) mohl skórovat a strhnout vedení na stranu Rangers, jenže výborný Khudobin skvěle vyrazil a poté i následnou dorážku Tannera Glasse.

J.T. MILLER - 1:1

23:39

Tak přece jenom se hosté dočkali vyrovnání. Po vyhraném buly dostal perfektní přihrávku od spoluhráče – J.T. MILLER a jeho neomylný blafák končí za zády Khudobina. Asistence: Mats Zuccarello, Derick Brassard.

23:29

Rangers mohli srovnat stav utkání v obrovské šanci se objevil Hagelin, ale jeho klička mu nevyšla!

22:47

Dalekonosná střela Patricka Dwyera(CAR) končí u Talbota.

22:05

Domácí zazmatkovali v obranné řadě, a tak neposedný kotouč Khudobin uschoval u sebe.

21:38

Ke střele se dostali také domácí, konkrétně Gerbe, jehož střelu zastavil Talbot. Vhazovat se tak bude před hostujícím brankařem.

20:40

Ve větší šanci se objevil Mats Zuccarello(NYR), ale dezorientace Khudobina nedokázal lépe zužitkovat.

20:25

Carolina stejně jako na začátku první třetiny aktivnější.

20:01

Do zápasu aktivněji vlétla Carolina, což se jí vyplatilo a po třech minutách hry se z prvního gólu zápasu mohl radovat – Elias Lindholm, který propálil kotouč mezi betony Talbota. Hosté se vzpamatovali až po deseti minutách hry a až pak nám začli předvádět svůj hokej, ovšem zatím bez gólové stopy. V druhé třetině se máme jistě na co těšit, tak nikam neodcházejte. Začneme přibližně v 1:05.
Střely na bránu: 8 – 7

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:58

Přesně dvě vteřiny před koncem se do slibného zakončení dostal Andrej Nestrašil, který se bekendovou střelou pokusil o navýšení vedení Caroliny, ale Cam Talbot byl proti.

19:16

Vidíme spoustu nepřesností u obou týmů, kteří momentálně svádí boj o puk v rohu kluziště.

18:51

Zakázané uvolnění Rangers.

18:04

Hosté z New Yorku si krásně vyměnovali puk až ke Khudobinovi, který musel vystřelit svůj beton, aby zabránil vyrovnání.

17:35

17:10

Žádné větší šance jsme se ani na jedné straně nedočkali.

15:50

Rick Nash(NYR) měl dobrou šanci na vyrovnání, ale branku netrefuje.

15:35

Přesilová hra Rangers končí o něco dřív. Třiadvacet vteřin před jejím koncem se provinil proti pravidlům(držení) – Ryan McDonagh a nabízí tak více než minutovou přesilovku Caroliny, která si na ní bude muset chvíli počkat. Uvidíme hru 4 na 4.

14:30

Rangers mají tlak, ale své přesilové hry zatím gól nevytěžili.

13:59

Patrick Dwyer měl hůl hrozně vysoko a zaslouženě tu máme první přesilovou hru New York Rangers.

13:49

Khudobin musel předvést dva SUPERZÁKROKY! Po nepřesné rozehrávce svého týmu se před jeho svatyní objevil Kevin Hayes, který mířil pouze do betonu, ovšem odrazený puk se odrazil k Fastovi, který jako první jmenovaný vyhořel na betonech výborného – Antona Khudobina.

13:00

Eric Staal si objel branku a objevil se tváří tvář Talbotovi, ale jeho střela tahem neměla gólové parametry.

12:30

Carolina opět u puku a Victor Rask se pokusil navýšit vedení svého týmu, jenže Talbot nastavil vyrážečku.

11:19

Hayes(NYR) předvedl pěknou blafákovou kličku, na kterou byli domácí beci krátcí a museli ho zastavovat krosčekem, čehož si ovšem hlavní sudí zápasu nevšimli.

10:35

Hosté se trošku vzpamatovali a konečně začínají útočit a hrát svůj hokej.

09:10

J.T. Miller(NYR) se prokličkoval kolem mantinelu a vystřelil, jenže Khudobin jeho návštěvě vystavil beton.

08:34

K první střele hostujícího týmu se po devíti minutách odhodlal – Dan Boyle. Khudobin jí ale schoval ve výstroji.

07:09

Domácí obrana v první třetině pracuje na jedničku a druhý nejlepší tým Východní konference – New York Rangers nepustila do jediného zakončení!

06:32

Po pěkné kombinační akci domácích zakončoval Eric Staal, ale Talbot jeho střelu schoval v lapačce.

06:10

Domáci lapeni v ofsajdu a nic nebrání k první komereční přestávce.

05:25

Jay McClement(CAR) vyzkoušel střelu od modré, která skončila těsně vedle Talbotovi brány.

04:37

Rangers působí hodně vystrašeným dojmem a za 5 minut hry se nedostali k jediné střele na branku.

03:40

Domácí stále aktivnějším týmem, ale ke střele se nikdo zatím nedostal.

Elias LINDHOLM - 1:0

02:01

Hurikánům z Caroliny se bleskově povedlo vyvést puk ze své třetiny, konkrétně Victoru Raskovi, který nahrál na pravou stranu volnému ELIASU LINDHOLMOVI, který s troškou štěstí propálil puk mezi betony Talbota. Asistence: Victor Rask, Danny Biega.

01:27

Kreider(NYR) byl prvním z hostů, kteří se odvážil vyplálit, ale víc z toho nebylo.

00:37

Carolina vlétla do zápasu lépe a ohrožovala branku hostů.

00:01

Carolina Hurricanes: Khudobin (Ward) – Faulk, Hainsey, Murphy, Bellemore, Liles, Biega – E. Staal, Rask, Lindholm – Gerbe, J.Staal, Nestrašil – Skinner, Nash, Semin – Terry, McClement, Dwyer.

New York Rangers: Talbot (Skapski) – Yandle, Hunwick, Staal, Boyle, McDonagh, Girardi – Kreider, Stepan, Nash – Miller, Brassard, Zuccarello – Hagelin, Hayes, Fast – Glass, Moore, Sheppard.

Rozhodčí: J. St. Pierre, R. Martell – D. Amell, M. MacPherson.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Československá stopa v utkání:
Andrej Nestrašil (CAR) – útočník, 42 zápasů, 19 (6+13)
Michal Jordán(CAR) – obránce, 31 zápasů, 6 (2+4)
New York Rangers

Rangers prožívají velmi dobrou sezónu. V tabulce Východní konference jsou na druhém místě s pětadevadesáti body. Na první Montreal tak ztrácí dva body, ale zároveň mají dva zápasy k dobru. V posledním utkání ale Rangers prohráli s Chicagem Blackhawks 1:0, čímž přišli o pěti zápasovou vítěznou šňůru.

Poslední zápasy:
Buffalo Sabres – New York Rangers 0:2
New York Rangers – Florida Panthers 2:1
New York Rangers – Chicago Blackhawks 0:1
Carolina Hurricanes

Carolina je momentálně v tabulce Východní konference na čtrnáctém místě s jednašedesáti body. Hurricanes teď mají za sebou dvě porážky. S Ottawou prohráli ve středu v prodloužení 2:1 a v pátek pak vysoko podlehli Montrealu 4:0. Tato sezóna je jinak pro Hurricanes vysloveně nepovedenou a v klubu se již určitě těší, až ji budou mít za sebou.

Columbus Blue Jackets – Carolina Hurricanes 2:3
Carolina Hurricanes – Ottawa Senators 1:2 po prodl.
Montreal Canadiens – Carolina Hurricanes 4:0
Dobrý den, vítám Vás u on-line přenosu dalšího utkání zámořské NHL mezi Carolinou Hurricanes a New Yorkem Rangers.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:05.

2:3

Branky a nahrávky: 3. Lindholm (Rask, Biega), 55. Murphy (Liles, J.Staal) – 24. Miller (Zuccarello, Brassard), 33. Fast (Hayes, Hagelin), rozh. náj. Zuccarello