NHL

Ottawa Senators – Toronto Maple Leafs

5:3

konec (2:0, 2:3, 1:0)

22.03.2015, 00:05 • Canadian Tire Centre, Ottawa • Lukáš Podleśny (@LukasPodlesny)

Tipsport: 1.67 3.95 4.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já se s vámi tedy loučím a u dalších onlajnů na počtenou. (02:53:54)
Československá stopa v utkání
Milan Michálek (OTT) 0+0, 1 střela, čas na ledě 5:56 – odstoupil v průběhu zápasu

Richard Pánik (TOR) 0+0, 2 střely, čas na ledě 10:26
Tři hvězdy utkání
1. Curtis Lazar (OTT) 1+0
2. Erik Karlsson (OTT) 1+1
3. Marc Methot (OTT) 0+2
Ve zbytku poslední minuty třetí třetiny se již nic nestalo a Ottawa tak vítězí 5:3. Jedná se o deváté vítězství z posledních deseti utkání domácího celku, hosté naopak potvrzují špatné výsledky.

60:00

Kyle TURRIS - 5:3

59:13

Ottawa právě vstřelila branku!
Je definitivně hotovo! KYLE TURRIS naprosto bez problémů trefil prázdnou bránu a potvrdil vítězství ottawských Senátorů. Asistence: Mark Stone, Andrew Hammond

58:53

Domácí nic neriskují a raději vrací puk jen do středního pásma odkud nehrozí nebezpečí.

58:48

Timeout Toronta! Jonathan Bernier zůstává na střídačce!

58:31

David Booth byl chvíli sám před brankovištěm, ale Methot ho nakonec povalil na led a z akce bylo nepřesné zakončení.

58:17

Pomalu se blíží čas na timeout, ale trenér Toronta se k němu zatím neodhodlal.

57:33

Skryté nahození z volného prostoru Hammond viděl na poslední chvíli a stihl zareagovat chůzí

57:20

Hostující brankář opět zatavuje hru. Tentokrát zkrotil nepříjemné nahození z pravé strany.

56:28

Po Bernierově jednoduchém zákroku byla na brankovišti strkanice mezi Condrou a Phanuefem. Vše se obejde bez trestů.

54:59

Hostům se čas na vyrovnání pomalu krátí. Phaneuf je s pukem až za vlastní bránou.

54:29

Další komerční přestávka.

54:21

Ottawa hraje opravdu velmi chytře. Snaží se nepustit hosty k puku a kombinuje v útočném pásmu.

53:41

5:3

Branky a nahrávky: 14. Hoffman (Chiasson, Methot), 17. Karlsson (Zibanejad, Puempel), 24. Lazar (Pageau, Methot), 40. Turris (Karlsson, Wiercioch), 60. Turris (Stone, Hammond) – 23. Lindström (Phaneuf, Carrick), 25. Komarov (Sill), 36. Erixon

Ottawa Senators: Hammond (Driedger) – Karlsson, Methot, Ceci, Wiercicoch, Gryba, Borowiecki – Stone, Turris, Michálek – Ryan, Zibanejad, Puempel – Lazar, Pageau, Condra – Chiasson, Legwand, Hoffman

Toronto Maple Leafs: Reimer (od 24.Bernier) – Phaneuf, Gardiner, Rielly, Brewer, MacWilliam, Erixon – Kessel, Bozak, Pánik – Lupul, Smith, van Riemsdyk – Booth, Komarov, Lindström – Kozun, Carrick, Sill

Rozhodčí: Francois St. Laurent, Dean Morton – Kiel Murchison, Brad Lazarowich

Diváci: 19 194