Královští lvi Hradec Králové – HC Dynamo Pardubice

1:2

konec (0:1, 0:0, 1:1)

18.03.2015, 15:00 • FORTUNA aréna, Hradec Králové • Rudolf Bernart

Je dobojováno. Pardubice v dnešním zápase vítězí 2:1 a ujímají se tak vedení v sérii 1:0. Hradec sice v závěru svého soupeře přehrával, ale chybělo mu štěstí v koncovce. Série se nyní přesouvá na led Pardubic. (17:28:18)

60:00

59:44

Žouželka a Růžička z Pardubic a Štohanzl s Muškou z Hradce jsou ještě za menší potyčku všichni vyloučeni na 2 minuty za hrubost.

59:40

Nepřesná rozehrávka Hradce znamená zakázané uvolnění.

59:33

Zadina dobře zablokoval přihrávku přes pásmo a dostal tím Pardubice z obranné třetiny.

57:41

Do úniku se dostal Ondřej Machala, ale Vomáčka ho vychytal!

57:09

Hradec právě vstřelil branku!
Ještě to dnes bude pořádné drama! Radim Šalda vyslal tvrdou dělovku od modré čáry, která Vlkovi vypadla z výstroje a Mikuláš Matouš ji doslova dotlačil za brankovou čáru! Asistence: Radim Šalda.

56:44

Hradec si chvíli zahraje 5 na 3! Na trestnou lavici totiž usedne Růžička za hákování.

56:05

Vlk kryje střelu přes beka z hole Martina Štohanzla.

55:15

Radim Šalda nastřelil od modré tyč!

54:53

Hradec si zahraje přesilovou hru. Na trestnou lavici putuje pardubický Zahradník za podražení.

54:01

Žouželka obdržel pas zpoza branky, ale jeho střelu srazil hradecký obránce do ochranné sítě.

52:30

Opět pěkná akce v podání Zadiny a Růžičky. Tentokrát první jmenovaný našel spoluhráče a ten střílel z první, ale Vomáčka puk chytil.

51:20

Pardubice i nadále pokračují v útočných výpadech.

1:2

Branky a nahrávky: 58. Matouš (Šalda) – 11. Pochobradský (Zadina), 51. Zadina (Růžička)

Královští lvi Hradec Králové: Vomáčka (Kouba) – Muška, Šalda, Pohl, Gaspar, Jonáš, Lelek, Martinec – Jirásek, Štohanzl "C", Hašek – Dvořák, Matouš, Maršík – Růta, Mazura, Jakubec – Síla, Hladík, Havelec. Trenér: Tomáš Martinec.

HC Dynamo Pardubice: Vlk (Jánský) – Javůrek, Mert, Žouželka "C", Trejbal, Dubovči, Sýkora, Leder, Oliva – Zahradník, Zadina, Ružička – Machač, Kaut, Machala – Pochobradský, Blümel, Matýs – Chára, Bucek, Černý. Trenér: Jaroslav Landsman.

Rozhodčí: Veinfurter – Machač, Veselý