16.03.2015, 00:30 • Verizon Center, Washington • Jan Volf

Tipsport: 2.22 3.55 3.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já se s Vámi loučím a u dalších onlajn přenosů z jakéhokoliv sportu na počtenou! Načněte nový týden úspěšně! (03:40:23)

2. Braden Holtby – čisté konto, 100% úspěšnost zákroků, 32 chycených střel

Dnešní utkání navštívilo ve Verizon Center 18506 diváků.
Československá stopa:

David Krejčí (BOS) – nehrál
David Pastrňák (BOS) – 13:46 stráveného času na ledě, 2 střely, 0+0
Zdeno Chára (BOS) – 22:07 času na ledě, 2 střely, 2 bodyčeky, 0+0
Washington je vítězem utkání (2:0). Svého soupeře dnes předčil hlavně v ofenzivě. Duo Ovečkin – Bäckström doslova září.

60:00

59:54

6 sekund bude asi jen formalitou. Vhazování před Bradenem Holtbym, nejspíše první hvězdou utkání, ale počkejme si! Mimochodem je to jeho 8.nula (čisté konto) v sezóně.

59:13

Holtby ohrožen! Opět se štěstím udržel čistý štít.

58:46

Hosté neudrželi pásmo.

58:34

Holtby po střele švédského forvarda Erikssona puk doslova lapil, jakoby se nechumelilo. Dnes má formu.

57:51

Rask na střídačce. Hosté v šesti hráčích v poli.tak teď nebo nikdy!

57:41

To je zoufalé ze strany bostonských Medvědů.

57:03

Boston opět úspěšný na buly ve své třetině. Co je to platné, když je puk stále v jeho pásmu a zdánlivá výhoda vždy zmizí.

56:57

56:57

Budou to poslední tři minuty zápasu nebo třetí třetiny? To se dozvíme za chvíli, zápas vrcholí, sledujte ho i nadále!

2:0

Branky a nahrávky: 13. Carlson (Brouwer, Bäckström), 34. Schmidt (Bäckström, Wilson)

Washington Capitals: Holtby (Grubauer) – Schmidt, Carlson, Gleason, Green – Ovečkin (C), Bäckström (A), Johansson – Glencross, Kuzněcov, Brouwer (A) – Chimera, Fehr, Ward – Conner, Laich, Wilson Trenér: Barry Trotz (Kanaďan)

Boston Bruins: Rask (Svedberg) – Chára (C), Hamilton, Krug, McQuaid, Seidenberg, Bartkowski – Smith, Bergeron (A), Marchand – Pastrňák, Spooner, Lucic – Eriksson, Soderberg, Kelly (A)- Talbot, Campbell, Paille Trenér: Claude Julien (Kanaďan)

Rozhodčí: Dwyer, O'Rourke – Nowak, Devorski

Diváci: 18506