16.03.2015, 00:30 • Verizon Center, Washington • Jan Volf

Tipsport: 2.22 3.55 3.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já se s Vámi loučím a u dalších onlajn přenosů z jakéhokoliv sportu na počtenou! Načněte nový týden úspěšně! (03:40:23)

2. Braden Holtby – čisté konto, 100% úspěšnost zákroků, 32 chycených střel

Dnešní utkání navštívilo ve Verizon Center 18506 diváků.
Československá stopa:

David Krejčí (BOS) – nehrál
David Pastrňák (BOS) – 13:46 stráveného času na ledě, 2 střely, 0+0
Zdeno Chára (BOS) – 22:07 času na ledě, 2 střely, 2 bodyčeky, 0+0
Washington je vítězem utkání (2:0). Svého soupeře dnes předčil hlavně v ofenzivě. Duo Ovečkin – Bäckström doslova září.

60:00

59:54

6 sekund bude asi jen formalitou. Vhazování před Bradenem Holtbym, nejspíše první hvězdou utkání, ale počkejme si! Mimochodem je to jeho 8.nula (čisté konto) v sezóně.

59:13

Holtby ohrožen! Opět se štěstím udržel čistý štít.

58:46

Hosté neudrželi pásmo.

58:34

Holtby po střele švédského forvarda Erikssona puk doslova lapil, jakoby se nechumelilo. Dnes má formu.

57:51

Rask na střídačce. Hosté v šesti hráčích v poli.tak teď nebo nikdy!

57:41

To je zoufalé ze strany bostonských Medvědů.

57:03

Boston opět úspěšný na buly ve své třetině. Co je to platné, když je puk stále v jeho pásmu a zdánlivá výhoda vždy zmizí.

56:57

56:57

Budou to poslední tři minuty zápasu nebo třetí třetiny? To se dozvíme za chvíli, zápas vrcholí, sledujte ho i nadále!

56:15

WSH v brejku neproměnil slibnou příležitost.

55:47

55:10

40 sekund početní výhody, Boston stále s nulou na kontě vstřelených gólů. To se naopak začíná zamlouvat domácím, včetně Holtbyho, který by si připsal čisté konto.

54:37

Krug s Erikssonem vytvořili obrvskou šanci před Holtbym, ten ale odolal, díky pomoci svých obránců Niskanena a hlavně Carlsona, který tygřím skokem zamezil skórování.

53:47

Alzner je tím vyloučeným hráčem. Nestihl se hýbat s českým mladíčkem a teď bude trnout na trestné lavici.

53:42

Pastrňák hýří pohybem a vybojoval faul na svou osobu. To znamená přesilovku v dalších dvou minutách. Dobrá příležitost pro Boston dát alespoň kontaktní branku.

53:00

Carlson nemá dost a znovu pálí ze své oblíbené pozice, míjí však branku. Lidově řečeno to příliš přepálil. (dal střele moc velkou razanci)

51:44

Ostrý útočný hrot Bostonu je nyní poněkud otupen. V držení kotouče jsou hráči Caps.

51:00

Paille musel za branku Raska a znovu rozjet útok, pomohl spoluhráčům a odjel střídat.

50:11

Washington se snaží hrát co nejdále od své branky.

49:45

Wilson ve fyzickém kontaktu s hráčem Bruins v levém rohu útočného pásma.

48:20

WSH ustupuje z původní taktiky, která zněla asi takto: vlétnout na soupeře a nasázet mu góly, dokud jich nebude dost. Nyní se logicky více soustředí na defenzivu.

47:23

McQuaid po reklamní pauze zaváží puk do střední třetiny, aby měl lepší pozici a výhled na spoluhráče.

46:38

46:02

Hosté dále okupují pásmo Caps. Avšak tak dobře zakončit, jako to udělal Dougie Hamilton před několika sekundami, se bohužel nedaří.

45:21

Hamilton pálí, někdo ještě stihl tečovat, branka to není. Boston se musí pokoušet znovu.

44:38

Vyloučení na straně domácího Washingtonu. menší trest za nedovolené bránění pro Mikea Greena.

43:12

Nepovedená přihrávka, která měla najít útočníka stojícího hlouběji v pásmu WSH, místo toho jí Bartkowski poslal přímo na soupeřovu hůl.

42:08

Boston na nic nečeká a vrhá všechny síly do ofenzivy.

41:36

Kuzněcovova útočná řada v protiútoku. Glencross byl zakončujícícm hráčem, vymetl však jen Raskovu výstroj.

40:31

Začalo se zlehka a opatrně.

40:01

Další třetina začne přibližně v 2:37.
Ve druhé třetině byl zase o kousek lepší tým z hlavního města USA. Přidal druhou branku a měl více ze hry. Bsoton je letos jen stínem Bostonu z minulých let, který hrál na špici tabulky a válcoval skoro každého soupeře. Tento ročník má problémy s mnoha zraněnými, ale to ho rozhodně neomlouvá. Asi si vybírá slabší ročník. Počkejme si však radši na play off, protože z 8.místa se dá také vyhrát Stanley Cup, jak už jsme byli mnohokrát přesvědčeni.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:59

Rask a Boston měli obrovské štěstí. Ward dorážel vteřinu před koncem a Rask jako správná šelma skočil po puku a vyrazil. WSH ještě mohl útočit, jenže mezitím zazněla siréna oznamující konec třetiny.

39:43

Potyčka 2. formace WSH a té elitní BOS. Vyvolal jí Jevgenij Kuzněcov, jinak technický Rus, nešetrným zákrokem na hráče Bostonu, kterého přijeli mstít všichni ostatní.

39:18

Carlson vypálil na Raska, který měl zakrytý výhled, naštěstí pro něj k němu střela nedoputovala.

39:00

Minuta do konce druhé třetiny.

37:58

Bruins se až nyní rozestavili v útočné třetině, kde také hrozili Holtbymu. WSH se ubránil.

37:18

Caps stále "páni ledu." K ničemu soupeře nepouštějí.

35:46

WSH kontroluje hru. Medvědi "nekoušou," ani nemůžou Caps hrají výtečně. Spíše to vypadá jako souboj třeba 2. týmu konference se 7. Přitom se utkávají sousedé z tabulky 7. a 8. klub Východní konf.

34:35

Nyní se Washington zavře a stáhne hluboko do defenzivy nebo bude nadále praktikovat nátlakovou hru? Uvidíme v následujících minutách, proto zůstaňte s námi!

SCHMIDT - 2:0

33:06

Washington právě vstřelil branku!
Obránce NATE SCHMIDT zvyšuje střelou od modré, kterou si ztečoval do branky vlastní hokejkou Gregory Campbell. Caps navyšují vedení. Nyní je dvoubrankové. Asistence: Nicklas Bäckström, Tom Wilson

32:52

Boston se na chvilku ocitl v útoku.

31:59

Lucic se snažil v útoku probít svým tělem. Domácí neměli pochopení pro toto chování a složili ho k zemi. Hráče, který má přes 100 kg.

30:58

Green vyhodil vysokým pukem (centrem) na obránce Medvědů. Ti vracejí hru zpět do pásma WSH.

30:31

Další reklamní pauza.

29:52

Ovečkin zpět, to trvalo jen dvě minuty zápasového času. Své kolegy nenechal dlouho ve štychu!

28:46

Bartkowski pronikl až za červenou jako obránce a vydal se na menší ofenzivní výlet.

27:28

Pozor, dokonce jde (Ovečkin) na ošetření do kabiny. Uvidíme jestli se vrátí nebo už nezasáhne do zápasu! To by byla ta nejhorší ztráta pro Caps.

27:21

Ovečkin dostal pukem do citlivých mužských míst od svého střílejícího spoluhráče.

26:56

Rask se zaskvěl na druhém konci hřiště pěkným zákrokem.

26:31

Bostonští v příležitosti před Holtbym, který je vychytal.

25:56

25:35

Niskanen přihrál Ovečkinovi, kter se dral do další šance, hostující beci ho zapcifikovali včas, vědomi si jeho schopností.

25:15

24:48

Rask po střel z dálky rychle rozehrál a pomohl urychlit přesun do pásma WSH.

24:18

Další útok Bostonu v zárodku, Lucic se žene za nahozením.

23:43

Niskanen vypadal jakože vyhodí kotouč přes všechny čáry bez problému, ale za ním číhal po puku hladový a šikovný Eriksson, který ho obral a vydal se směr Holtby. Akce skončila neúspěchem, avšak Eiksson to udělal pěkně.

23:15

Conner (WSH) podruhé v zápase na trestné. Tentokráte za vysokou hůl.

22:25

Bruins drží kotouč na hokejkách ale do útoku nepospíchají. Trpělivě si vytváří prostory pro kombinace.

21:53

Kuzněcov se krásně probojoval až k Raskovi, položil ho, ale puk nestihl zasunout. Typicky ruská akce.

20:56

Washington rozehrává odzadu.

20:28

Icing se nepíská. Hra pokračuje souboji o puk v pásmu Bostonu.

20:01

Střely: 16 – 9 po první třetině.
Washington přetavil velký ofenzivní tlak v jediný gól, což se může zdát proti Bostonu jako dobré průběžné vedení. Avšak nenechte se zmást, Caps jsou několikanásobně lepším týmem v dosavadním průběhu zápasu. jedinou branku vstřelil zatím Carlson bombou od modré v přesilovce 5 na 4.
Další třetina začne přibližně v 1:39.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:49

Hra se hodně přiostřila a na ledě to jiskří.

19:19

18:27

Holtbymu poskakoval puk nebezpečně po výstroji a následně vrchní strany branky. Vše vyřešeno a stav stále stejný.

17:41

Přesilovkové komando Bostonu se rychle ujalo iniciativy a rozjíždí kombinaci v útočné třetině.

17:19

Conner (WSH) vyloučen za podražení. Dvě minuty.

16:56

Caps prohráli další buly v útočném pásmu, což může být jeden z důvodů, proč nevyužili převahu ve více gólů.

16:18

Ovečkin se probíjel do šance, v hodině dvanácté zastaven. Jeho forma má nyní však barometr s úrovní 100 %.

15:17

Rask zastavuje puk za svojí brankou. Hosté poté rozehráli, ale daleko ze své třetiny se nedostali, Washington opět drží puk v moci a útočí.

14:36

Je tu další reklamní blok.

14:06

Bruins na druhé straně ohrozili Hotlbyho prozatímní neprůstřelnost. Minimálně do této doby – 15.minuta zápasu, zůstává nepřekonán.

CARLSON - 1:0

12:43

JOHN CARLSON vyslal střelu s průrazným nábojem. Velká rána do horního rohu branky Raska. využitá přesilovka. Washingtonské formaci na početní výhody stačilo 16 sekund. Asistence: Troy Brouwer, Nicklas Bäckström

12:27

Marchand jde na trestnou za hrubost. Menší trest.

12:27

Barry Trotz se o reklamní pauze vyjádřil pro reportéry stanice NBC, "že klíčem v překonání obrany Bostonu bude využití některé z mnoha vytvořených šaních a právě následující přesilovka tomu prý může napomoci."

12:08

Bäckström krouží za brankou jako boeing čekající na přistání, našel Ovečkina, ten nebyl vpuštěn ke střele.

11:55

Střely zatím 12 – 6 ve prospěch Washingtonu.

11:35

Silfverberg s Kellym ve spolupráci. První nahrával, druhý se snažil projít do útoku.

10:57

Chimera s McQuaidem, tolik souboj u antinelu těžkých vah obou týmů. McQuaid Chimeru složil k zemi.

10:10

Několik rychlých přechodů středního pásma, které se pro následující minuty a vteřiny stalo průchodným, jakoby byl den otevřených dveří.

09:07

Marchand trefil střelou zápěstím jen spoluhráče z útoku Smithe, kterého do ní postrčil domácí obránce.

08:17

Boj o puk v rohu vyhráli hosté ze sportovně zaměřeného a úspěšného města. (Boston)

08:06

Prostor dostanou reklamy.

07:49

Soderberg nahodil obhozením o mantinel. Dojet puk se nikomu z bostonských nepodařilo a s puke hraje opět Washington.

06:48

Tlak na hostující obranu neustupuje. Capitals se tlačí do ofenzivy jak můžou.

05:31

Laich hodně u puku v prvních pěti minutách.

05:18

Buly se bude opakovat. Na stejném místě, tedy v pásmu Washingtonu.

04:48

Klub z hlavního města má zase ofenzivní choutky. Tentokrát z toho nic nevzešlo.

04:18

Laich hledal v situaci 2 na 2 svého kolegu z útoku. Defenziva Bostonu zapracovala na výbornou.

03:40

Caps jsou vepředu a nebezpeční, Ovečkin ani neslézá z ledu. Jeho ice-time bude patřit k nejdelším ze všech aktérů utkání.

02:23

Paille posunul dozadu na obránce, ti rozehráli, teď už je puk v útoku a s ním tam i čtvrtá řada Medvědí smečky.

02:13

Rask má na začátku třetiny hodně práce, nyní zasahoval proti Laichovi a znovu skvěle!

01:53

Johansson se obětoval pro tým a zavezl kotouč za útočnou modrou, kde už to měl však těžké přes tři bránící hráče Bostonu.

01:14

Za malou chvíli třetí vhazování v obranné třetině Bruins.

01:09

Wilson vypálil přes beka Bostonu na vyrážečku Raska, ten puk nenechal skákat po jeho výstroji dlouho a černý knedlík přikryl. Hra přerušena.

00:58

Buly v pásmu Medvědů dopadlo právě pro žlutočerné šelmy.

00:01

Trenér: Barry Trotz (Kanaďan)

Trenér: Claude Julien (Kanaďan)

Rozhodčí: Dwyer, O'Rourke – Nowak, Devorski.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

David Krejčí (BOS) – 38 zápasů, 26 bodů (7+19)
David Pastrňák (BOS) – 32 zápasů, 19 bodů (9+10)
Zdeno Chára (BOS) – 49 zápasů, 19 bodů (7+12)
Nejproduktivnější hráči:

Washington Capitals
Alexandr Ovečkin – 68 zápasů, 71 bodů (45+26)
Nicklas Bäckströme – 69 zápasů, 69 bodů (18+51)
John Carlson – 69 zápasů, 46 bodů (10+36)

Boston Bruins
Patrice Bergeron – 67 zápasů, 49 bodů (20+29)
Dougie Hamilton – 68 zápasů, 40 bodů (10+30)
Loui Eriksson – 67 zápasů, 39 bodů (17+22)
Toto utkání nabízí velmi atraktivní souboj, neboť se jedná o sousedy v tabulce Východní konference, kteří mají navíc stejný počet bodů na svém kontě. Konkrétně 82 bodů.

S lepší formou do zápasu jde Boston, který neprohrál už pět zápasů, kdežto Washington prohrál naposledy v předminulém utkání proti New York Rangers. Bruins v minulém zápase porazili Pens 2:0
Dobrý den, vítám Vás u sledování onlajn přenosu z NHL. V tomto zápase přivítá domácí celek Washington Capitals na svém stadionu Verizon Center tým Boston Bruins.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:30.

2:0

Branky a nahrávky: 13. Carlson (Brouwer, Bäckström), 34. Schmidt (Bäckström, Wilson)

Washington Capitals: Holtby (Grubauer) – Schmidt, Carlson, Gleason, Green – Ovečkin (C), Bäckström (A), Johansson – Glencross, Kuzněcov, Brouwer (A) – Chimera, Fehr, Ward – Conner, Laich, Wilson Trenér: Barry Trotz (Kanaďan)

Boston Bruins: Rask (Svedberg) – Chára (C), Hamilton, Krug, McQuaid, Seidenberg, Bartkowski – Smith, Bergeron (A), Marchand – Pastrňák, Spooner, Lucic – Eriksson, Soderberg, Kelly (A)- Talbot, Campbell, Paille Trenér: Claude Julien (Kanaďan)

Rozhodčí: Dwyer, O'Rourke – Nowak, Devorski

Diváci: 18506