Vhadzuje sa po ľavici Bálizsa. Hosťom sa podarilo výjsť z vlastnej tretiny.

Domáci tréner si vyžiadali oddychový čas.

Do konca zápasu ostáva necelá minúta. Zdá sa,že je rozhodnuté.

58:23

Podstavek sa dostal do akcie, ale Čaládi jeho prihrávku bekhedom nezachytil.

57:40

Do brány Zámkov odchádza Krajčovič, ten pár minút pred koncom vystrieda Cikáneka.

57:00

Domáci mali teraz dávku šťastia, keď sa opäť dostali hostia do prečíslenia,ale obrancovia zakročili.

55:29

Miškolc dal gól!

Do prečíslenia 2 na 1 sa dostal Dansereau, prihral na ľavú stranu ADRIÁNOVI TÓTHOVI a ten do odkrytej bránu posiela hostí prvýkrát v dnešnom stretnutí do vedenia. Asistencie: Roland Hajós, Keegan Dansereau.

55:20

Do individuálnej akcie sa dostal Štefanka, jeho strela tiež tesne míňa bránu.

54:38

Tábi mal výbornú pozíciu na gól, medzi kruhmi zachytil puk avšak ten tesne minu bránu.

53:57

Marek Dubec sa pekne natlačil po pravej strane a prihral pred bránku Faithovi, ale ani ten neskóroval.

52:36

Tábi vystrelil z pravej strany, ale triafa iba Bálizsa.

52:02

Čaládiho pekná akcia s Frolíkom, pekná kombinácia domácich hráčov, ale brankár hostí položil hokejku na ľad a tým zakončenie znemožnil.

50:42

Sucharda teraz prekvapil svojou akciou Bálizsa, na dvakrát sa mu ho takmer podarilo prekonať.

50:01

Hra sa nám teraz prelieva zo strany na stranu.

49:20

Veľmi dobrá nahrávka pred bránu, kde bol Podstavek, ten strelou z prvej takmer Bálizsa prekonal, puk ostal v hre a domáci sa ho ešte snažili pretlačiť, ale nepodarilo sa.

48:13

Hostia zvládli buly v útočnom pásme, Král však vyhadzuje puk von z pásma.

47:30

Dopredu sa tlačil Dansereau, ten spomedzi kruhov trafil Cikáneka, ten puk reflexívnej vyrazil.

46:45

Vo veľkej šanci sa octiol Ďurčo strelou z medzi kruhov, ale neprekvapil Bálizsa.

46:00

Strela Šišku z modrej čiary končí v lapačke hosťujúceho bankára.

45:15

Dubec sa snažil pretlačiť puk spoza brány, ale nepodarilo sa mu to.

44:53

Uram sa dostal sám do nájazdu, snažil sa posunúť puk pomedzi Bálizsové betóny, ale ten s kúskom šťastia vyráža puk.

44:00

Vhadzuje sa po ľavici Cikáneka, boli úspešnejší hostia a ostávajú v útočnom pásme.

43:03

Hostia sa poľahky po pravej strane dostali do útočného pásma, Gőz iba nahodil puk pred Cikáneka, a ten puk vyráža.

42:45

Hostia sa previnili zakázaným uvoľnením. Vhadzuje sa pri ľavici Bálizsa.

42:02

Sucharda vyhodil puk a aspoň nachvíľku sa Zámky oslobodzujú.

41:21

Faith dostáva 2minúty za hru s vysokou hokejkou.

40:59

Pri puku je Marek Uram, šikovnou nahrávkou našiel Faith, ten prihral pred bránku Tábimu, ale skórovať sa mu nepodarilo.

40:14

Na vhadzovaní boli úspešnejší domáci, tí však iba nahodili puk do útočnej tretiny.

40:01

Začala sa tretia tretina.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:36

Spoza brány sa pretláča Podstavek, ale Tábimu sa zakončiť nepodarilo.

39:02

Do konca druhej tretiny ostáva necelá minúta.

38:56

Pri strele sú teraz hráči Miškolcu, tí sa usadili v útočnom pásme a roztočili kolotoč. Strelou z modrej chcel prekvapiť Sagert, ale nepodarilo sa mu to.

38:08

Do individuálnej akcie sa dostal Frolík, ktorý si nakorčuľoval popri mantineli, ale ihneď bol zblokovaný, ku strele sa dostal Šiška, ale výborne zakročil Bálizs.

35:51

Hráči hostí sa ocitli traja pred Cikánekom, a doslova si vychutnali domáceho brankára, ktorému nedali šancu. Úspešným strelcom je RAY JESSE DUDAS. Asistencia: Tyler Metcalfe.

34:57

Šiška to tiež skúsil z modrej čiary, pred bránou stál ešte Dubec, ten chcel puk tečovať, ale všetko vyriešil Bálizs.

34:02

Teraz to vyskúšal Púchovský strelou od modrej, ale tesne minul pravú žrďku Bálizsovej brány.

33:04

Po ľavej strane sa tlačil do zakončenia Nagy, chcel prekvapiť Cikáneka strelou medzi betóny, ale opäť sa vyznamenal domáci brankár.

32:30

Tentokrát to skúsil Gőz, ale ani ten neuspel.

32:08

Cikánek si pripisuje ďalší výborný zákrok lapačkou po strele Boyleho.

31:30

Na trestnú lavicu odchádza Kowalczyk, dostáva 2minúty a osobný trest.

31:09

Král však napokon odchádza po vlastných. Becze dostáva trest 5minút a do konca zápasu.

31:09

Na ľadovej ploche ostáva ležať Král, zatiaľ to s ním vôbec nevyzerá dobre, už sú na ľade aj nosítka.

30:21

HC Nové Zámky dali gól!

Kowalczyk vystrelil, Bálizs neudržal puk v lapačke, ku dorážke sa dostal MAREK URAM a ten takmer do prázdnej brány prekonáva Bálizsa. Asistencia: Pavel Kowalczyk.

30:19

Vhadzuje sa po ľavej strane Bálizsa, Faith vyhral buly, ten prihral Kowalczykovi ale ku strele sa dostal Faith a ten triafa iba ochrannú sieť.

29:30

Na trestnú lavicu odchádza Metcalfe za podrazenie.

28:50

Podstavek sa natlačil spoza brány až pred Bálizsa, a potom nebezpečnou strelou sa snažil dostať svoj tím do vedenia, ale Bálizs si bránku postrážil.

28:20

TYLER METCALFE dostal prihrávku na útočnú modrú čiaru, vystrelil spoza obrancu a ponad lapačku trafil naozaj nechytateľne. Asistencie:

27:50

Hostia sa teraz poľahky dostali do útočného pásma, ale domáci sa oslobodzujú.

27:42

Domáci presilovku skvele zvládajú, ku strele sa dostal zatiaľ len Dansereau, ale Cikánek svoje mužstvo podržal.

26:45

Hostia hrajú s piatimi hráčmi. Podarí sa im vyrovnať?

26:25

Sucharda má puk za vlastnou bránou a čaká kým hráči prestriedajú.

26:04

Faith dostáva dve minúty za hákovanie.

25:44

Baron bol postavený pred bránkom súpera, ten tečoval puk, ale Bálizsa neprekonal.

24:45

Na trestnú lavicu odchádza O´Donnell za podrazenie.

24:35

Dopredu sa ženie Tábi, prihral Uramovi, ale jeho strela minula ľavú žrdku hosťujúcej brány.

24:00

Pri puku sú teraz hostia, avšak tí o puk rýchlo prichádzajú. Do výbornej šance sa dostal Podstavek, ten prekľučkoval cez niekoľko obrancov, prihral Frolíkovi, ale jeho strelu vyrazil Bálizs.

23:01

Domáci teraz zvládli buly v strednom pásme, následne nahodili puk do útočnej tretiny.

22:30

Štefanka nastrelil puk krížom do rohu, tam si ho zobral Marek Dubec a odohrávali sa tvrdé súboje pri mantineli.

21:58

Hostia sa dostali do situácie 2 na 1, ale Cikánek si pripisuje ďalší výborný zákrok. Vhadzuje sa po Cikánekovej ľavici.

21:02

Už v prvej minúte druhej tretiny si ani jeden z tímov nedokáže presnejšie prihrať.

20:50

Frolík poslal puk na druhú stranu Podstavekovi, toho však odstavili hostia.

20:06

Hostia okamžite po vhadzovaní nahadzujú puk do útočnej tretiny.

20:01

Začala sa druhá tretina.
Druhá tretina začne približne o 18:20.
Máme za sebou prvú tretinu, v ktorej sme videli jeden gól a to do brány hostí, keď sa tesne pred prvou sirénou presadil Marek Dubec.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:11

Faith prihral pred bránu MAREKOVI DUBCOVI ten prestrelil Bálizsa pomedzi jeho betóny. Asistencie: Juraj Faith, Juraj Ďurčo, Martin Baron.

19:00

Frolík potiahol puk po ľavej strele a prihral žabkou Čaládimu, ten však míňa puk. Mohol to byť krásny gól do šatne.

18:20

Kowalczyk šikovnýmm bekhendovým zakončením takmer vysunul do útoku Frolíka.

18:01

Uram vyhodil puk cez všetky čiary, do útoku sa dostali poľahky hostia, Tóthovu strelu chytá CIkánek do lapačky.

17:07

Sucharda chybuje za vlastnou bránou, domáci sa ocitli pod tlakom, ale všetko vyriešil Cikánek.

15:14

Domáci sa previnili zakázaným uvoľnením a vhadzuje sa po ľavici Cikáneka, pri puku ostávajú hostia. Podarí sa im niečo vymyslieť?

14:53

Zámky sa výborne usadili v útočnom pásme, a nepúšťajú domácich do žiadnej šance. Strela Podstaveka končí na mantineli.

13:25

Kowalczyk výborná nahrávka v smere dopredu, ale Uram sa pohyboval v ofsajde a nemohol ísť do puku. Tak sa do útoku opäť dostal Miškolc.

12:59

Cikánek výborne vyrazil puk na ochrannú sieť a vhadzuje sa po jeho ľavici.

11:45

Na trestnej lavici sedia Rejžek a Tóth, vyzerá to tak, že obaja dostali osobný trest 10minút.

11:30

Ku bránke sa podarilo dostať Dansereauovi, ale ten z tesnej blízkosti míňa bránu a puk končí na zadnom mantineli.

10:53

Hostia sa previnili ofsajdom. Vhadzuje sa v strednom pásme.

10:45

Vo vhadzovaní boli úspešnejší hostia, ale tí prišli o puk a do prečíslenie sa dostali domáci. Do výbornej šance sa dostal Miroslav Štefanka, ale výborný Bálizs puk za seba nepustil.

09:35

Do útoku sa dostal tentokrát Uram, ale bol odstavený hosťujúcim hráčom, do útoku sa tak dostali hostia, ale tí chybujú.

09:11

Do útoku sa dostal Rejžek, ale obrana domácich ho nepustila.

08:10

Gőz hľadal spoluhráčov, ale nájsť sa mu nikoho nepodarilo a tak sú pri puku hostia.

08:08

Domáci sa previnili prihrávkou rukou, vhadzovať sa bude v strednom pásme.

08:00

Hostia zostávajú v útočnom pásme, na modrej čiare dobre zapracoval Boyle.

06:57

Do útoku sa dostal Sagert a od modrej čiary vystrelil, ale Cikánek vytiahol ďalší zákrok lapačkou.

06:00

Vhadzuje sa po ľavici Cikáneka, na vhadzovaní boli úspešnejší domáci, Čaládiho strela však končí na zadnom mantineli.

05:30

Na trestnú lavicu odchádza Hrudík a Gőz za hrubosť.

04:59

Do útoku sa dostal Hrudík, ktorý si nakorčuľoval po pravej strane, ale po zákroku brankára, je hra prerušená.

04:20

Pri puku ostávajú hostia, Cohen robí vietor v obrane domácich, ale Cikánek si opäť pripisuje pár skvelých zákrokov.

03:56

Dopredu sa hrnú znova hostia, nebezpečná situácia nastala pri prečíslení, Boyle sa ocitol medzi kruhmi osamotený, ale Cikánek výborne zakročil lapačkou.

02:31

Miškolc hrá s piatimi hráčmi.

01:56

Druhá časť presilovky sa Novozámčanom nedarí.

01:03

Po Kowalczykovej strele hosťujúci brankár hru prerušuje, vhadzuje sa po jeho lavici.

01:02

Uram nahral pred bránu úplne osamotenému Faithovi, ale ten na dvakrát v obrovskej príležitosti, nedokázal prekonať Bálizsa.

00:31

Na trestnú lavicu odchádza Cohen za hákovanie.

00:30

Na úvodnom vhadzovaní vyhralo množstvo hostí, okamžite sa dostali do útočného pásma.

00:01

Stretnutie sa práve začalo.
Primátor mesta Nové Zámky vhadzuje čestné buly.
Obe mužstvá sú už na ľadovej ploche, stretnutie sa môže o malú chvíľu začať.
Úvodné zostavy:

Miškolc JJSE: Bálizs (Duschek) – Boyle, Dudas, Nagy, Cohen, Becze – Gőz, Sagert, Dansereau, Hajós, Tóth – Vojtkó, Dósa, Metcalfe (A), Láda (A), O´Donnell – Budai, Popovics, Roczanov, Miskolczi, Fliszár (A).

Rozhodca: Halassy György, Kincses Gergely – Soós Dániel, Váczi Dávid..
Nové Zámky nastúpia na finálový duel číslo tri. Tentokrát sa stretnutie odohrá na juhu Slovenska a to na ľade v Nových Zámkoch. Po prvých dvoch zápasoch sa série nepriaznivo vyvíja z pohľadu bielo- zelených, keďže prehrávajú 0:2 na zápasy. Toto stretnutie je naplánované na 17:30 miestneho času.

V sérii sa teda hrali, alebo inak povedané, mali hrať 2 zápasy, no ten prvý bol skontumovaný v prospech maďarského tímu a tak sa hral iba jeden duel a to včera na ľade maďarského zástupcu. V ňom sa hral v prvej tretine výborný hokej, obe mužstvá boli často vylučované, no ani jednému celku sa početnú výhodu využiť nepodarilo. V druhej tretine už ale dominovali domáci, tí sa troma gólmi dostali na "koňa" a v poslednej časti svoj náskok dokonca zveladili na hrozivých 7:0, tento výsledok zostal v platnosti aj po skončení riadnej hracej doby a to znamená, že po kontumačnej prehre 0:5 je stav série 2:0, pre Miškolc.

Novozámčania však určite budú chcieť zabojovať pred vlastným publikom (dúfajme, že zaplateným do posledného miesta) a udržať sa tak stále v boji o titul.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:30.

2:3

Branky a nahrávky: 20. Dubec (Faith, Baron), 31. Uram (Kowalczyk) – 29. Metcalfe, 36. Dudas (Metcalfe), 56. Tóth (Hajós, Dansereau)

HC MIKRON Nové Zámky: Cikánek (Krajčovič) – Ďurčo, Baron, Podstavek, Frolík, Čaládi (A) – Hrudík, Šiška, M.Štefanka, Faith (A), Weissmann – Kowalczyk, Sucharda, O.Štefanka, Uram, Tábi – Král, Ďuriš, Rejžek, Púchovský, Marek Dubec (C).

DVTK Jegesmedvék Miškovec: Bálizs (Duschek) – Boyle, Dudas, Nagy, Cohen, Becze – Gőz, Sagert, Dansereau, Hajós, Tóth – Vojtkó, Dósa, Metcalfe (A), Láda (A), O´Donnell – Budai, Popovics, Roczanov, Miskolczi, Fliszár (A).

Rozhodčí: Halassy György, Kincses Gergely – Soós Dániel, Váczi Dávid.