Play-off ELIOD extraligy ml. dorostu

HC Dukla Jihlava – HC Kometa Brno

0:1

konec (0:0, 0:0, 0:1)

13.03.2015, 13:15 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Info o změnách stavu (Tomáš Lysý (@tomaslysy86))

Kometa Brno vyhrála i druhý zápas čtvrtfinálové série, a to poměrem 1:0, když se ve čtyřiapadesáté minutě trefil Jan Süss. Brněnští tak postupují do semifinále, kde narazí na lepšího z dvojice Třinec – Žďár nad Sázavou. Jihlavě naopak po vítězství v horší nadstavbové části sk. D končí tato sezona a červenožlutí tak nezopakují svojí loňskou účast na finálovém turnaji o mistra Republiky. (15:30:16)

60:00

53:17

Kometa právě vstřelila branku!
Kometa se výrazně přibližuje semifinálové účasti, neboť šest a třičtvrtě minuty před koncem otevírá skóre dnešního duelu JAN SÜSS. Jihlava nemá na srovnání stavu zápasu příliš mnoho času. Asistence: Martin Nečas, Martin Novák.

53:17

Po delším čase je zde vyloučení a opět na straně Jihlavy. Jde již pro osmý trest v tomto zápase pro červenožluté. Jan Trávník (JIH) navíc k dvouminutovému trestu za naražení zezadu dostává ještě 10 minut navíc osobní trest.

Na vyloučení: 8-3.

42:29

40:29

Třetí třetina začíná přesilovou hrou Komety, protože Adam Najman (JIH) dostává dvě minuty za hákování.

Na vyloučení: 7-3.

40:01

Ani ve druhé třetině tak branka nepadla, druhé čtvrtfinále je tak stále otevřené. Kometa potřebuje k postupu vyhrát. Jihlava naopak potřebuje vyhrát, aby si vynutila prodloužení série v neděli v moravské metropoli. Zatím k tomuto výsledku mají oba týmy stejně blízko.

40:00

34:44

Jihlava je také v pěti hráčích na ledě.

33:19

Kometa hraje v plném počtu a opět začíná její zkrácená přesilovka.

32:44

A ve vylučování se pokračuje i nadále. Matěj Vála (JIH) si odsedí dvě minuty za sekání.

Na vyloučení: 6-3.

31:19

Jihlava má druhou možnost plnohodnotné dvouminutové přesilovky, protože Filip Klenec (KOM) je vyloučen na dvě minuty za podražení.

Na vyloučení: 5-3.

28:28

Také Jihlava je v plném počtu, hostům se dnes přesilovky nedaří.

27:51

Kometa je v pěti a bude hrát minutu a 23 vteřin přesilovku pět na čtyři.

26:28

Jenže přesilovka domácích trvala jen 37 vteřin, protože gólman Jakub Škarek (JIH) vystřelil puk mimo hřiště a jeho spoluhráč si za něj odpyká dvě minuty za zdržování hry.

Na vyloučení: 5-2.

25:51

Dukla dostává poprvé plnocennou přesilovku hru. Patrik Vašíček (KOM) je vyloučen na dvě minuty za podražení.

Na vyloučení: 4-2.