4:2

konec (2:0, 0:2, 2:0)

07.03.2015, 17:30 • ŠKOENERGO Aréna • Vojtěch Balon (@VojtaBalon)

Tipsport: 2.35 4.05 2.62 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Nováček Tipsport extraligy nepřestává překvapovat a v osmifinálové sérii s Plzní se ujímá vedení 2:1 na zápasy, což znamená, že mu k postupu schází poslední krůček. Vítězný gól vstřelil v 53. minutě Lukáš Pabiška, v samém závěru pak výhru týmu z města automobilů pojistil Jiří Kučný. Z mé strany je to vše, budu se na vás těšit u dalších onlajnů. Na počtenou! (19:58:55)

60:00

59:46

Střela Robara od modré se neujala, ale to na osudu tohoto zápasu nic nezmění.

59:41

Icing hostí, hra se stěhuje před Machovského. ŠKOENERGO Aréna odměňuje své miláčky standing ovation.

Jiří KUČNÝ - 4:2

59:15

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Je rozhodnuto, mladoboleslavští hokejisté se ujmou v této sérii vedení 2:1 na zápasy! JIŘÍ KUČNÝ dorazil za bezmocného Machovského pokus Michala Broše. Asistence: Michal Broš, Martin Látal.

59:00

Běží poslední minuta třetí třetiny!

58:42

Martin Látal mířil příliš vysoko, ale domácí zůstávají v pásmu.

58:13

Radan Lenc střádá cenné vteřinky v rohu kluziště, nadechnou se hosté k závěrečnému tlaku?

57:47

Oddechový čas pro hosty!

57:47

Indrák hrál vysokou holí, hra se stěhuje do středního pásma.

57:06

David Výborný to udělal náramně, čistým hitem sestřelil plzeňského beka a namazal do skvělé pozice Pacovskému, proti jehož dělovce skvěle zasáhl Machovský!

56:26

Kučný se s tím nepáral a jednoduše nahodil puk do pásma Plzně, kde se jej ujímá Jeřábek.

56:02

Pavel Musil byl v ofsajdu, do konce třetí třetiny zbývají už jen necelé čtyři minuty!

55:33

Do třetice! Machovskému rychle naskakují procenta úspěšnosti zákroků, celý stadion aplauduje.

55:31

A znovu. Matěj Machovský pro jistotu schoval puk v lapačce, bude se vhazovat po jeho levé ruce.

55:26

Mikulík se prokousal celým útočným pásmem a takovou žabičkou jen poslal puk do Machovského výstroje, čímž ho donutil k přerušení hry.

4:2

Branky a nahrávky: 17. Výborný (Holub), 20. Pacovský, 53. Pabiška (Kašpařík, Mikulík), 60. Kučný (Broš, Látal) – 21. Kadlec (Sýkora), 34. Sýkora (Simon)

BK Mladá Boleslav: Růžička M. (Rittich) – Vidmar, Kučný, Holub, Kočí, Čermák, Robar – Klimenta, Broš, Látal – Bárta, Výborný, Pacovský – Pabiška, Kašpařík, Mikulík – Lenc, Musil, Hyka

HC Škoda Plzeň: Machovský (Mensator) – Jeřábek, Kadlec, Pulpán, Mozík, Boháč, Kubka, Sklenička – Johnson, Simon, Sýkora J. – Schleiss, Bližňák, Indrák – Kubalík, Lev, Beran – Culek, Sýkora T., Hollweg

Rozhodčí: Šír, Mrkva – Barvíř, Blümel

Diváci: 4200 (vyprodáno)