07.03.2015, 17:30 • ŠKOENERGO Aréna • Vojtěch Balon (@VojtaBalon)

Tipsport: 2.35 4.05 2.62 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Jiří KUČNÝ - 4:2

59:15

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Je rozhodnuto, mladoboleslavští hokejisté se ujmou v této sérii vedení 2:1 na zápasy! JIŘÍ KUČNÝ dorazil za bezmocného Machovského pokus Michala Broše. Asistence: Michal Broš, Martin Látal.

59:00

Běží poslední minuta třetí třetiny!

57:06

David Výborný to udělal náramně, čistým hitem sestřelil plzeňského beka a namazal do skvělé pozice Pacovskému, proti jehož dělovce skvěle zasáhl Machovský!

54:42

David Výborný měl na hokejce další gól, ale ve výborné pozici na kotouč nedosáhl!

53:33

Radan Lenc měl na hokejce další gól, ale nedokázal přizvednout puk nad betony ležícího plzeňského gólmana! Poté se před Machovským strhla mela, která se ale obešla bez dalších vyloučení.

Lukáš PABIŠKA - 3:2

52:59

Sedm minut před koncem třetí třetiny jdou Bruslaři znovu do vedení! LUKÁŠ PABIŠKA vystřelil z vrcholu levého kruhu a přesně vymetl pavučinky v horním růžku Machovského svatyně! Asistence: Pavel Kašpařík, Milan Mikulík.

47:36

Na dvě minuty je vyloučen Nicholas Johnson (PLZ), sudí si všimli jeho nedovoleného zákroku v útočném pásmu.

46:35

Výborný obkroužil Machovského svatyni a svým typickým způsobem poslal puk bekhendem těsně nad!

Dnešní utkání sleduje 4200 diváků, je vyprodáno!

43:54

Střela Michala Bárty končí mimo tři tyče, ale co je důležitější: Plzeňští hráli v šesti. Trest půjde odpykat Jan Schleiss (PLZ).

40:11

Dominik Simon okamžitě se po buly dostal do rychlého brejku, ale Růžička včasně zasáhl betonem!

37:44

Klimenta mohl vrátit Bruslařům vedení, ale ze závaru na brankovišti nedokázal překonat ležícího Machovského!

35:46

Ján Sýkora měl na holi vedoucí branku, ale Růžička tomu fantastickým zákrokem zabránil!

35:09

Další nebezpečný pokus Lva! Růžička si ale poradil a domácí odpálili puk z vlastního pásma.

34:23

Hosté jsou na koni. Nyní nebezpečně zakončoval Jakub Lev, Růžička zasáhl na poslední chvíli!

33:58

Luka Vidmar (MBL) je navíc vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.

Ján SÝKORA - 2:2

33:58

Plzeň právě vstřelila branku!
Nedáš-dostaneš a je vyrovnáno! Martin Růžička měl zakrytý výhled, střela JÁNA SÝKORY z levého kruhu mu tak propadla až do sítě. Asistence: Dominik Simon.

32:06

Mitja Robar (MBL) je vyloučen na dvě minuty za podražení.

30:42

Výborný naslepo parádně přihrál před prázdnou branku Pacovskému, ten trefil tyč!

29:45

Klimentovu skrytou střelu z mezikruží Machovský na poslední chvíli konečky svého betonu vyrazil!

23:04

Ján Sýkora vyslal od modré tvrdý projektil, Martin Růžička skvělým semaforem zasáhl!

22:46

Jiří Kučný (MBL) si jde odsedět dvouminutový trest za sekání.

21:03

Pacovský poslal z bezprostřední blízkosti puk těsně nad branku!

Petr KADLEC - 2:1

20:39

To je bleskový vstup do třetiny v podání Indiánů! PETR KADLEC dostal nabito na pravý kruh a dělovým projektilem nedal Růžičkovi šanci. Asistence: Ján Sýkora.

Dominik PACOVSKÝ - 2:0

19:15

Plzeňští už hráli v plném počtu, ale na tlaku Bruslařů to nic nezměnilo. V mezikruží plácl do kotouče bekhendem DOMINIK PACOVSKÝ a Machovský nestihl zareagovat! Bez asistence.

18:44

Lukáš Pabiška byl blízko gólu, ale nahození od modré tečoval těsně mimo!

17:06

Mozík (PLZ) namazal Brošovi, který mohl jít sám na branku, plzeňský bek ale zatáhl za záchrannou brzdu a Michala Broše nedovoleně zastavil.

16:55

Václav Kočí poslal na plzeňskou branku tvrdý projektil od modré, Machovský měl co dělat, aby puk nadvakrát chytil!

David VÝBORNÝ - 1:0

16:12

Domácí se ujímají vedení! Holubova střela od modré se neujala, ale puk se poté odrazil k DAVIDU VÝBORNÉMU, jenž – zřejmě i s tečí plzeňského hráče – ranou k tyči překonal Machovského. Asistence: Jan Holub.

15:35

Bárta pálil od modré těsně mimo, poté ještě zakončoval v pádu Pacovský, ale Machovský na poslední chvíli zalehl neposedný puk!

14:36

Za napadení je na dvě minuty vyloučen Nicholas Johnson (PLZ), který u mantinelu tvrdě sestřelil rozehrávajícího Holuba.

12:38

Šance na obou stranách! Lenc přihrával před odkrytou branku Musilovi, ten však nedokázal zakončit. Na druhé straně tvrdě pálil jeden z Plzeňských, Růžička ale byl pozorný. Komerční přestávka.

07:57

Michal Bárta (MBL) dostává dvouminutový flastr za hrubost.

06:44

Indrák nebezpečně vystřelil z mezikruží, Růžička na poslední chvíli vyráží!

06:16

Pabiška se proháčkoval až před Machovského, ale nedokázal zakončit! Hosté už jsou v plném počtu.

04:11

Michal Bárta byl poslán k ledu Lukášem Pulpánem (PLZ), ten si jde odsedět dvě minuty za nedovolené bránění.

03:49

Rychlík Martin Látal našlápl a projel až do bezprostřední blízkosti Machovského, odkud vystřelil bekhendem a gólman Plzně měl co dělat, aby puk lapil!

4:2

Branky a nahrávky: 17. Výborný (Holub), 20. Pacovský, 53. Pabiška (Kašpařík, Mikulík), 60. Kučný (Broš, Látal) – 21. Kadlec (Sýkora), 34. Sýkora (Simon)

BK Mladá Boleslav: Růžička M. (Rittich) – Vidmar, Kučný, Holub, Kočí, Čermák, Robar – Klimenta, Broš, Látal – Bárta, Výborný, Pacovský – Pabiška, Kašpařík, Mikulík – Lenc, Musil, Hyka

HC Škoda Plzeň: Machovský (Mensator) – Jeřábek, Kadlec, Pulpán, Mozík, Boháč, Kubka, Sklenička – Johnson, Simon, Sýkora J. – Schleiss, Bližňák, Indrák – Kubalík, Lev, Beran – Culek, Sýkora T., Hollweg

Rozhodčí: Šír, Mrkva – Barvíř, Blümel

Diváci: 4200 (vyprodáno)