05.03.2015, 17:30 • Ice Palace • Alan Šrámek (@TramekCZ)

Tipsport: 1.37 5.3 6.89 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Československá stopa

Roman Červenka 0+1, 3 střely, čas na ledě 15:32 (19:42:32)
Je konec dnešního utkání a také celé série. Petrohrad byl dnes lepší a zaslouženě zvítězil. Jediné dvě branky utkání padly hned v první části, kterou ovládli domácí. Ti poté kontrolovali hru a nenechali hráče Novgorodu, aby se dostali do vážnějších šancí. S konstatováním, že Petrohrad doma vítězí nad Novgorodem 2:0 a celkově v sérii 4:1, se s Vámi loučím.

60:00

59:46

Kotouč je za brankou Koskinena, kde ho mají na hokejkách domácí hráči. Je rozhodnuto.

59:18

Petrohrad je stále v útočné třetině a nepůjčuje kotouč svému soupeři.

58:47

Domácí jsou v pásmu, kde si nahrávají. Nehrnou se do zakončení a spíše sbírají drahocenné vteřiny.

58:23

Hosté špatně střídali a jsou za to potrestáni dvouminutovým trestem. Tím asi jejich byť minimální šance vyhasla.

58:01

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:20

Domácí poslali kotouč do středního pásma, ale hosté ho mají stále na svých hokejkách.

57:09

Oddechový čas pro Torpedo Nižnij Novgorod.

57:03

Od modré vypálil Pepeljajev, jehož ránu vyrazil Koskinen. K dorážce se dostal Potapov, ale ten nedokázal přehodit levý beton domácího brankáře.

56:30

Hosté hrají se šesti hráči v poli.

56:30

Domácím bylo odpískáno hraní vysokou holí. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

55:23

Panarin výborně napadal a získal kotouč pro své barvy. Domácí z toho ovšem nic nevytěžili.

54:35

Šipačjov se vydal do útočného pásma sám, ale proti přesile hostujících neměl šanci uspět.

53:47

Koskinen vyrazil pokus Pepeljajeva z levé strany. Hostující obránce vyslal tvrdou ránu, která nepřekvapila domácího brankáře.

52:41

Panarin mohl rozhodnout, ale u levé tyče nedokázal zakončit přesně a navíc neměl mnoho prostoru.

52:08

Domácí se nikam nehrnou, také nemají kam. Petrohrad brání střední pásmo ve čtyřech lidech.

51:18

Hokejisté Novgorodu zatlačili domácí, ti se ovšem úspěšně ubránili a kotouč poslali do středního pásma.

50:27

Nahození Heitanena od modré neprošlo skrze klubko domácích hráčů k brance.

50:01

Torpedo má před sebou posledních deset minut na to, aby s výsledkem něco udělali, jinak to bude jejich posledních deset minut v letošní sezóně.

49:08

Domácí nahazují kotouče do útočného pásma a s černým nesmyslem šetří čas v rozích kluziště.

48:21

Na ledě zůstává ležet domácí Ketov, který byl zasažen v nepřehledné situaci hokejkou či pukem.

47:31

Hraje se dlouho bez přerušení, což vyhovuje domácím hráčům, které dělí od postupu něco málo přes dvanáct minut.

46:31

Dadonov se pěkně uvolnil a v rychlosti poslal svůj pokus tahem na branku. Tam byl ovšem připravený Kasutin, který pokus domácího hráče vyrazil bez větších potíží.

45:49

Hietanen má kotouč za svou vlastní brankou a čeká, až mu spoluhráči vystřídají.

45:11

A opět je tu zakázané uvolnění v podání domácích.

44:47

Rozehrávka Petrohradu končí na zakázaném uvolnění.

44:22

Hostující Pepeljajev rozjíždí od vlastní branky útočnou akci Torpeda.

43:35

Hosté hrají v plném počtu a mají necelých šestnáct a půl minuty na vyrovnání.

42:52

Domácí se sami připravili o útočnou třetiny kvůli špatné přihrávce.

42:02

Kasutin vytáhl výborný zákrok proti střele jednoho z domácích hráčů z levé strany.

41:40

Hostům se podařilo vyhodit kotouč ven z pásma a na chvíli se osvobodit.

41:16

Kasutin schoval kotouč do výstroje po ráně Osipova od modré čáry.

40:57

Domácí jsou v útočném pásmu, kde se usadili a obléhají branku Novgorodu.

40:10

Kazionov byl úspěšnější na úvodním vhazování třetí periody.

40:01

Druhá dvacetiminutovka je již historií. Branku jsme v ní neviděli. Domácí hrají to co potřebují a spíše se soustředí na defenzivní činnost. Nobgorod si zkomplikoval situaci, když byl ke konci třetiny vyloučen na 5 minut + do konce utkání Dvurečenskij a hosté tak půjdou do třetí třetiny v oslabení.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:01

Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:59

Trest na 5 minut plus do konce utkání dostal hostující Dvurečenskij za faul do oblasti hlavy a krku.

38:35

Z vlastního pásma se podařilo Kovalčukovi dostat do úniku, ale ruský hráč nevyzrál kličkou na hostující gólmana.

38:22

První formace hostů zatlačila domácí. Ti se zatím úspěšně brání.

37:28

Tempo hry v poslední chvíli opadlo. Lehké nahození z levé strany Koskinen schoval v lapačce a vhazovat se tak bude po jeho pravé ruce.

36:24

Kasutin měl plné ruce práce po několika dobrých pokusech domácích hráčů, kteří ho v poslední půlminutě zaměstnali.

35:46

Domácí se s kotoučem ve svém obranném pásmu dlouho nepárají a rychle ho dávají pryč.

34:38

Kovalčuk dobře napadal rozehrávku Novgorodu a hráč s bohatými zkušenostmi z NHL vybojoval kotouč pro své spoluhráče. Ti o něj ovšem záhy přišli a bylo po šanci.

33:53

Hosté nevyužili ani další přesilovou hru. Domácí hrají v plném počtu.

33:36

Až nyní musel Koskinen zasahovat proti tvrdé ráně Hietanena, který si sjel na přihrávku a vypálil z první.

33:15

Hosté se dostali znovu do pásma, kde kombinují, ovšem ke střele se zatím nikdo neodhodlal.

32:13

Salminen se uvolnil a z vrcholu kruhů vystřelil. Pokus finského útočníka mířil vedle levé tyče domácích.

31:53

Tlak hostů pokračoval a vygradoval ve vyloučení Chudinova. Ten už sedí na trestné lavici.

31:02

Obrovská šance Novgorodu. Koskinen byl již překonán, ale stačili ho na brankovišti zastoupit obránci Petrohradu, kteří se vrhli proti střele Wojteka Wolského, který již mířil do prázdné branky.

30:25

Hosté se marně zkouší přijít přes dobře zformovanou obranu Petrohradu. Domácí hrají v naprosté pohodě.

29:01

Před brankou se objevil osamocený hráč domácího celku, který byl sám zaskočen a zakončení zbrkle urychlil. Kotouč skončil za brankou Torpeda.

28:26

Hostujícímu mužstvu bylo odpískáno postavení mimo hru. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

27:47

Domácí se ubránili a hrají v plném počtu.

27:21

Opět nic, kotouč je zpět za brankou Kasutina.

27:08

Nyní se však hráči v bílých dresech usadili před Koskinenem, uvidíme co z toho bude.

26:43

Petrohrad vyhodil kotouč přes všechny čáry. Hostům se přesilová hra příliš nedaří.

26:05

Galuzin vystřelil z větší dálky. S jeho pokusem si poradil domácí brankář a touš vyrazil do rohu kluziště.

25:47

Přesilovou hru si zahrají také hosté. Za nedovolené bránění odchází na trestnou lavici Chafizullin.

25:10

Kasutin vyrazil hokejkou pokus Osipova od modré čáry. Po následném nahození na branku raději kryje domácí gólman kotouč v lapačce a nechává hru přerušit.

24:31

Bernatskij je zpět na ledové ploše a ihned se zapojuje do hry.

23:59

Z levé strany minul odkrytou hostující klec jeden z domácích hráčů. Novgorod měl nyní veliké štěstí.

23:13

Domácí jsou ovšem opět v pásmu, kde kombinují.

22:51

Hosté se rychle osvobozují a vyhazují kotouč za branku Petrohradu.

22:31

Domácí budou mít k dispozici přesilovou hru. Za podražená si jde odsedět dvě minuty Bernatskij.

22:10

Z pravé strany přihrával Burdasov na volného Ketova, kterému kotouč přeskočil hokejku.

21:07

Na druhé straně vystřelil od modré Hietanen, jehož pokus schoval v lapačce Koskinen.

20:34

Petrohrad začal druhou třetinu opět tlakem, když se nastěhoval před Kasutina.

20:01

Je za námi první třetina, ve které byli domácí hokejisté lepším celkem na ledě. Petrohrad poslal do vedení v patnácté minutě Martensson, jehož šikovnou tečí napodobil o dvě minuty později Thoresen. Hosté mají čtyřicet minut na to, aby stav otočili, jinak pro ně dneškem sezóna končí.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:48

Domácí brankář musel ještě jednou zasahovat po pokusu Hietanena od modré čáry. Hostující obránce však mířil tahem pouze doprostřed branky.

19:32

Mozerova formace je v útočné třetině, kde právě ruský hokejista ohrozil branku Petrohradu. Koskinen zachytil kotouč svou lapačkou. Vhazovat se bude v obranném pásmu Petrohradu.

19:01

Probíhá poslední minuta první třetiny.

17:46

Chafizulin podržel kotouč za svou vlastní brankou. Domácí chtějí dohrát první dvacetiminutovku bez inkasované branky.

Patrick THORESEN - 2:0

16:52

Petrohrad právě vstřelil branku!
Od modré čáry vystřelil Chudinov, jehož ránu mezi kruhy šikovně tečoval dánský PATRICK THORESEN a domácí vedou již 2:0. To je pro hostující tým velmi nepříjemné. Asistence: Maxim Chudinov, Roman Červenka.

16:22

Thoresen s Martenssonem opět obléhají branku Novgorodu. Kasutin zatím nemusel zasahovat, ale musí být stále v pozoru.

15:13

Hostující mužstvo se snaží o rychlou odpověď, ovšem obrana Petrohradu působí kompaktním dojmem a svého soupeře nikam nepouští.

Tony MARTENSSON - 1:0

14:18

Domácí jdou po zásluze do vedení. Na pravé straně si vyjel do zakončení TONY MARTENSSON, a ačkoliv mu na levé straně sjížděl Burdasov, tak švédský útočník vypálil a trefil se přesně. Asistence: Patrick Thoresen, Jurij Alexandrov.

13:32

SKA začíná být aktivnější a přebírá momentálně iniciativu hry. Hosté spíše vyčkávají na to, co domácí předvedou.

12:36

Před brankou Torpeda vznikl obrovský závar, který musel dvěma povedenými zákroky hasit pohotový Kasutin.

11:58

Pepeljajev si vzal kotouč za vlastní brankou a rozjel další útok Novgorodu.

11:14

Hlavní rozhodčí odpískali domácím postavení útočícího hráče v brankovišti a vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

10:36

Wojtek Wolski motal s kotoučem na holi domácí obránce za jejich vlastní brankou. Nicméně hostující kapitán byl sám a neměl komu přihrát, tak brzy přišel o kotouč.

09:40

Ketovova formace uzamkla hosty v jejich obranném pásmu. Ovšem Kasutina neprověřil nikdo v modrém dresu.

08:45

Do dobré šance se dostal jeden z hostujících hráčů, ale ten našel pouze připraveného Koskinena, který výborně zasáhl.

08:11

Na kotouč si musel sáhnout i Kasutin, jenž lapil pokus Ericssona z levé strany.

07:37

Nyní však musel zasahovat na druhé straně Koskinen, který vyrazil pokus jednoho z hostujících hráčů levým betonem.

06:38

Domácí se snaží dostat před branku Torpeda, ale pozorná obrana hostů jim to zatím nedovoluje.

05:53

Hosté na chvíli uzamkli svého soupeře, ale ke střele se nikdo v bílém nedostal. Koskinen byl bez práce.

05:13

Na pravé straně se dostal do zakončení Roman Červenka, ale v tísni nevyslal na branku Torpeda takovou ránu, jakou by si představoval.

04:18

Obě mužstva hrají v plném počtu.

03:53

Domácí Hietatnen rozjíždí útok Petrohradu. Domácí se dostali do pásma, ale dlouho se tam nezdrželi.

03:14

Kotouč je převážně ve středním pásmu, kde o něj svádějí souboj oba celky.

02:18

Bude se vylučovat za předchozí melu. Na straně domácích odchází na dvě minuty Judin a na druhé straně si odsedí dvouminutový trest za hrubost Potapov.

02:18

Koskinen raději podržel kotouč před dotírajícími hráči Torpeda. Po pískání se strhla před brankou Petrohradu menší roztržka.

01:16

Malevič kontroluje kotouč za svou vlastní brankou a čeká, až mu někdo z jeho spoluhráč najede.

00:18

Domácí Petrohrad začal aktivněji a ihned se dostal do útočného pásma.

00:01

SKA Petrohrad: Koskinen (Ježov) – Kalinin, N. Bělov, Alexandrov, Chafizullin, Chudinov, A. Bělov, Judin, Jermakov – Kovalčuk "C", Ericsson, Červenka – Dadonov, Panarin, Šipačjov – Martensson, Thoresen, Chochrjakov – Kablukov, Ketov, Burdasov

Torpedo Nižnij Novgorod: Kasutin (Birjukov) – Hietanen, Pepeljajev, Osipov, Bernatskij, Aljajev, Malevič, Makarov – Wolski "C", Salminen, Immonen – Galuzin, Krasnoslobodcev, Kazionov Denis – Stoljarov, Mozer, Kazionov Dmitrij – Dvurečenskij, Potapov, Krijazev – Ruděnkov

Rozhodčí: Anisimov, Bulanov – Goljak, Dedjulja.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Domácí Petrohrad začal sérii na domácím ledě vítězstvím 6:3. Následující utkání se ovšem podařilo Torpedu vyrovnat stav série na 1:1, když se hosté radovali z hubeného vítězství 2:1. Na ledě Novgorodu splnili hráči Petrohradu roli favoritů a oba zápasy vyhráli. Tentokrát 4:2 a 3:1, v sérii hrané na čtyři vítězné utkání se domácí ujali vedení 3:1 a dnes mohou rozhodnout o svém možném postupu do další fáze Play off KHL.
Krásný, dobrý podvečer. Vítám Vás u sledování pátého osmifinále, kde se dnes na domácím ledě představí SKA Petrohrad , který přivítá Torpedo Nižnij Novgorod. Úvodní vhazování je naplánováno na 17:30, tak u toho buďte s námi.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

2:0

Branky a nahrávky: 15. Martensson (Thoresen, Alexandrov), 17. Thoresen (Chudinov, Červenka)

Rozhodčí: Anisimov, Bulanov – Goljak, Dedjulja