DHL Extraliga juniorů

HC Dynamo Pardubice – HC Sparta Praha

0:6

konec (0:1, 0:4, 0:1)

05.03.2015, 18:00 • Tipsport arena • Info o důležitých událostech (Filip Lefenda)

Tipsport: 3.33 4.5 1.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

60:00

Konec zápasu. (19:57:59)

44:17

Hosté jdou do čtyř. Za vysokou hůl je na dvě minuty vyloučen Jan Havel.

40:26

Sparta právě vstřelila branku!
Krátce po začátku třetí periody registrujeme další branku Sparty. Jejím autorem je MAREK PULKRAB. Asistence: Vojtěch Augustin, Václav Krudenc.

40:01

40:00

28:36

Jenže Sparta se prosazuje i ve vlastním oslabení a vypadá to, že je definitivně rozhodnuto! Gól vsítil JIŘÍ ČERNOCH. Asistence: Tomáš Brejcha, Jiří Vokurka.

27:51

Pardubičtí mají možnost odpovědět. Vojtěch Augustin usedá na trestnou lavici za podražení.

25:55

Jen jedenáct vteřin stačilo Pražanům k tomu, aby pokořili Otakara Husára v domácí kleci počtvrté. Tentokrát se mezi střelce zapsal MARTIN PROCHÁZKA. Asistence: Lukáš Bláha, Jiří Černoch.

25:44

Hosté zasazují Pardubicím třetí úder. Autorem branky je MAREK PULKRAB. Asistence: Vojtěch Augustin.

24:19

Sparťané navyšují svůj náskok. Druhou branku dnešního duelu přidává DOMINIK BÍLEK. Asistence: Marek Březina.

22:28

Oba celky již hrají v plném počtu hráčů.

20:28

Dvouminutový trest pro Matěje Bažanta (Pardubice) za sekání.

20:01

20:00

19:40

Stejný nedovolený zákrok předvedl také pardubický Kusý, který k menšímu trestu obdržel také osobní desetiminutový za nesportovní chování.

19:17

V závěru třetiny přichází trest pro Jana Havla (Sparta). Dvě minuty za napadení.

11:59

Mladíci z hlavního města jdou do vedení díky trefy VÁCLAVA KLINDERY. Asistence: Tomáš Brejcha, Petr Litera.

06:48

Stav se ale nezměnil. Rovněž Pardubice jsou již v pěti.

0:6

Branky a nahrávky: 12. Klindera (Brejcha, Litera), 25. Bílek (Březina), 26. Pulkrab (Augustin), 26. Procházka (Bláha, Černoch), 29. Černoch (Brejcha, Vokurka), 41. Pulkrab (Augustin, Krudenc)

HC Dynamo Pardubice: Husár (Vlk) – Petira, Vácha, Pilný, Bažant, Kučera, Horyna – Ružička, Chvojka, Havrda, Velinský, Barkóci, Kusý, Hlaváček, Voženílek, Kysela

HC Sparta Praha: Langer (Sljusarčuk) – Vacek, Kadeřávek, Vokurka, Bláha, Mikliš, Březina, Bílek – Augustin, Černoch, Litera, Havel, Klindera, Pulkrab, Procházka, Schwamberger, Lojka, Krudenc, Brejcha

Rozhodčí: Homola – Křivohlavý, Urubčík