4:1

konec (1:0, 2:0, 1:1)

04.03.2015, 18:00 • HC Děčín • Vendula Zdražilová

Tipsport: 2.37 4.5 3.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je dobojováno. Medvědi vítězí i v druhém domácím utkání a mají tak před pátečním duelem v Nymburce mečbol. To je pro tuto chvíli ode mě vše, přeji hezký zbytek večera a u dalších online přenosů se těším na shledanou. (20:08:44)

60:00

59:15

Nymburk právě vstřelil branku!
Hosté se přeci jenom první branky dočkali a připravili tak Lavingera o čisté konto. ONDŘEJ KŘÍŽ dostal přesnou přihrávku na levou stranu, odkud svou jedovkou nedal Lavingerovi žádnou šanci. Asistence: Stanislav Eis, Lukáš Král.

58:55

Hašek inkasuje dvě minuty za vražení na hrazení.

58:04

Hosté jsou kompletní.

58:00

Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:43

Filipovský dlouhou přihrávkou našel Chamráda, ale ten poté promáchl.

57:00

A další vyhození kotouče hosty až před Lavingera.

56:29

Hosté se osvobozují.

56:16

Hříbal zblízka neuspěl před Brázdilem.

56:04

Unikajícího Kuchynku fauloval Herna a dostává tak dvě minuty za nedovolené bránění.

55:49

Velechovský střílel prudkou střelou na Lavingera, ten však svým pohotovým zákrokem puk chytá do své lapačky.

55:00

Brázdil přišel o helmu a hra se tak na chvilku přerušuje.

53:59

Děčín právě vstřelil branku!
To byla nádherná akce v podání Medvědů. Drnec zavezl kotouč do pásma hostí kde našel zpětnou přihrávkou volného MICHALA OLIVERIUSE, jenž z hranice pravého kruhu nekompromisní střelou vymetl pavučiny v síti hostí. Takový náskok už domácí hokejisté rozhodně nepustí. Asistence: Aleš Chamrád, Tomáš Drnec.

53:24

Dalekonosnou střelu Herny z kraje středního pásma ukrývá Lavinger pod svoji lapačku.

52:25

Král se natlačil před Lavingera, kde poté z bekhendu vystřelil. Brankář Děčína však stále drží své čisté konto.

51:14

Kuchynka číhal před modrou čárou a klepal si o přihrávku, ale nakonec se k puku nedostal.

50:30

Od modré čáry pálil Kulichy, ale s následnou tečí před Lavingerem si brankář Medvědů poradil.

49:26

Další zákrok Lavingera, hosté stále útočí a snaží se o kontaktní branku. Zatím je ale domácí brankář proti.

49:05

Icingu se dopustili Medvědi a hra se stěhuje před Lavingera. Vhazuje se po jeho pravé ruce.

48:08

Nymburští byli nyní dlouho v pásmu Děčína, ale k větší šanci, která by ohrozila Lavingera, se nedostali.

47:20

Chládek posílá jedovku na Brázdila, ten znovu svůj tým drží.

46:28

Vacek našel volného Haška, ale přihrávka na něho mířená byla zblokována obranou hostí.

45:56

Zakázané uvolnění hostí, hra se tedy stěhuje před Brázdila.

45:34

Dnešní utkání sleduje 853 diváků.

45:03

Brázdil se zase vyznamenal proti střele Faigla, který pálil z pravé strany.

44:36

Bičiště z dálky střílel, ale Lavinger musel zasahovat. Připisuje si tak další úspěšný zákrok.

43:58

A následně jsou už i v plném počtu.

43:55

Medvědi se osvobozují.

42:49

Šimek nyní pálil z levého kruhu a nebýt zákroku Lavingera, byla by to s největší pravděpodobností branka v síti Děčína.

41:58

Přesilovku si zahrají hosté. Filipovský dostává dvě minuty za držení.

41:50

Král znovu před brankou Děčína, ale jeho jedovka brankou nekončí.

40:55

Hosté se stále drží v pásmu Děčína, ale Lavinger je znovu pozorný.

40:27

Král zahrozil před Lavingerem, ale ten si připisuje první zákrok třetí třetiny.

40:01

I druhá perioda je minulostí. Děčínští v ní přidali ještě dvě branky a mají tak slušně nakročeno k mečbolu. Uvidíme, zda tomu tak skutečně bude. Třetí třetina začne přibližně v 19:35.

40:00

39:36

Na druhé straně se ale do útoku dostali Medvědi a před Brázdilem ještě zahrozili. A znovu u toho byl DANIEL VOLRÁB, jenž dostal přihrávku od Vacka a poté vsítil již druhou branku v dnešním utkání. Gól do šatny tak znamená tříbrankový náskok před třetím dějstvím. Asistence: Radim Vacek.

39:30

Hosté se ještě dostali do přečíslení, ale ve své šanci neuspěli.

39:00

Hraje se poslední minuta druhé třetiny.

37:59

Dulovec svou střelou vyzkoušel pozornost Lavingera. Ten uspěl.

37:18

Další oslabení Nymburští zvládli a jsou kompletní.

36:51

Brázdil je nyní ostřelován snad z každé pozice, ale svými zákroky motá hlavy děčínským útočníkům.

36:10

Po Volrábově střele se rozvlnila síť hostující branky. Ale pouze jen ta boční.

35:18

Eis dvě minuty za podražení. Přesilovka pro Děčín.

34:27

Puk už mají zase ve své moci Medvědi a Volráb zkusil překvapit Brázdila střelou ze středního pásma, brankář hostí se však nachytat nenechal.

33:11

A další šance hostí. Nyní se znovu natlačili před branku Medvědů a ke kontaktní brance neměli daleko. Jenže Lavinger se stihl včas přesunout a puk kryje.

32:33

Protivný pálil z prostoru mezi kruhy, ale opět se vyznamenal Lavinger, jenž jeho střelu ukrývá ve své náruči.

32:22

Hosté se neustále tlačí před děčínskou branku, aby vsítili kontaktní gól. Lavinger je zatím ale proti.

30:53

Na druhé straně ale z podobného místa střílel Šimek, ale Lavinger také připraven.

30:36

Volráb v další velké šanci před Brázdilem, ten ale jeho prudkou střelu zblízka opět senzačně chytá.

30:15

I další oslabení hosté ubránili a nyní jsou už plném počtu.

29:53

Znovu v akci Brázdil, který kryje další střelu domácího celku.

29:38

Kuchynka střílel z bekhendu, ale Brázdil skvělým zákrokem jeho střelu chytá!

28:53

Nymburští vyhazují puk do bezpečí a mohou jít střídat.

28:15

Eis putuje na trestnou lavici. Dostává dvě minuty za sekání.

27:57

Kříž poslal puk vysoko do ochranné sítě a vhazování před Lavingerem se tak bude opakovat.

27:54

Zakázané uvolnění domácích a hra se stěhuje do jejich pásma.

27:16

Ale pozor, nenápadný Dulovec vyslal prudkou střelu na Lavingera a puk prosvištěl přes jeho brankoviště.

26:40

Tak to byla parádní akce děčínské první formace. Hašek poslal od modré čáry puk na úplně volného DANIELA VOLRÁBA, který před Brázdilem několikrát zamíchal puk a poté ho nakonec poslal za jeho záda. Medvědi se tak dostávají do dvoubrankového náskoku. Asistence: Jaroslav Hašek

26:01

Ze stejné strany pak střílel Chamrád, ale také Brázdil si připisuje další pohotový zákrok.

25:26

Hříbal vyslal štiplavou střelu z prostoru levého kruhu, ale Brázdil si s ní poradil.

24:49

Nebezpečná akce Nymburk. Král atakoval domácí svatyni, ale Lavinger drží puk. Následně pak přerušuje hru.

24:11

Je to tak, Rittig skáče na led, hosté jsou tedy kompletní.

23:48

Do třetice se to hostům podařilo a vypadá to, že své oslabení zvládnou.

23:04

A znovu letí puk do pásma Děčína, hosté zatím v přesilové hře Děčín k ničemu nepouští.

22:43

Hosté se osvobozují, Brázdil vyhazuje kotouč až před Lavingera.

22:11

Rittig dostává dvě minuty za hrubost.

21:50

Šimek poslal na Lavingera táhlou střelu, ale brankář Děčína byl na místě. Hosté se snaží o vyrovnání a jejich šance se stupňují.

20:51

Na Brázdila se rozjelo duo Faigl Kuchynka, ale druhý jmenovaný špatně zpracoval puk a následně o něj také přišel.

20:20

Volráb operoval před brankou hostí, ale puk se k němu nedostal. Na druhou stranu míří poté hosté.

20:01

První třetina je minulostí. Děčín se v ní ujal vedení zásluhou Chamráda. Ale hosté měli v závěru třetiny velkou šanci na skórování, ale to se nekonalo. Tři vteřiny před koncem pak ještě zahrozil Filipovský, ale skóre se taktéž neměnilo. Druhá perioda začne přibližně v 18:45.

20:00

19:57

Na druhé straně se do stejné akce dostal Filipovský a i on netrefuje branku. Brázdil včas sklapl betony a puk za svá záda nepustil.

19:27

Královu střelu tečoval před domácí brankou Velechovský, ale nakonec puk mezi třemi tyčemi neskončil. V závěru první periody to ale byla velká šance hostí.

19:00

Hraje se poslední minuta první třetiny.

18:35

Následně musel likvidovat další jedovku Chamráda Brázdil.

18:11

Skrumáž před brankou Děčína. V ní byl ale úspěšnější Brázdil, který puk vyhazuje do bezpečí.

17:27

Hašek projel za brankou hostí a dostal se až před Brázdila, kde okamžitě vystřelil. Jen díky pohotovému zákroku nymburského gólmana Nymburk neinkasuje podruhé.

16:34

Před Lavingerem se zčistajasna objevil jeden z hráčů hostí, ale tváří v tvář děčínskému brankáři neuspěl.

15:47

Dulovec se dostal do slibné šance, když střílel na Lavingera, jenž měl ve svém brankovišti plné ruce práce.

15:06

Hašek nahrál Vackovi, který se proháčkoval před branku hostí a poslal puk Volrábovi. Ten svou střelu do branky neumístil.

13:37

Série nepřesností nyní byla k vidění na obou stranách. Hrálo se převážně ve středním pásmu.

12:43

Hosty inkasovaná branka zaskočila a nyní mají problém projít do útočného pásma.

12:21

Další projektil mířil na Brázdila, ale ten semaforem chytá.

11:05

Medvědi se ujímají poprvé v sérii vedení v první třetině. ALEŠ CHAMRÁD se dostal do blízkosti Brázdila a střelou do horního pravého růžku jeho branky. Hostující brankář nemohl se střelou nic dělat. Asistence: Ondřej Chládek, Tomáš Drnec.

10:03

Další pohledná akce hostí, na jejímž konci byl Protivný, jeho střela ale zamířila jen do náruče Lavingera.

09:26

Brázdil teď rozklekem chytil střelu Faigla a na druhé straně si úplně stejně počínal Lavinger proti Královi.

08:38

Faigl je na ledě a domácí tak v plném počtu.

08:18

Přízemní střelu hostí kryje Lavinger a okamžitě rozehrává puk až ke svému kolegovi na druhé straně.

07:47

A vzápětí se do šance ve vlastním oslabení dostal Oliverius, který ještě přihrál lépe postavenému Faiglovi, ale ten minul.

07:28

Medvědi se znovu osvobozují.

06:52

Hosté se uhnízdili v děčínském pásmu a roztáhli klasické přesilovkové postavení, ale nakonec se k puku dostali domácí a vyhodili ho do bezpečí.

06:38

Máme tu první vyloučení dnešního utkání. Dvě minuty dostává Faigl za faul kolenem.

06:10

Protivný byl v dobré střelecké pozici, ale puk mířící na jeho čepel minul.

05:23

Hašek se z otočky napřáhl k mohutné střele před Brázdilem, který byl povyjetý z branky, ale puk zamířil jen těsně vedle ní.

04:41

Z druhé strany byli nebezpeční také hostující hokejisté, ale i Lavinger byl na místě.

04:14

Drnec střílel z levé strany na Brázdila, jenomže ten puk velmi dobře viděl a poté si v pohodě dokázal poradit.

03:39

Střela Protivného z vrcholu levého kruhu se neujala. Hostující útočník se proháčkoval do pásma Děčína prakticky přes celé kluziště.

02:55

Vacek tečoval před brankou Nymburka střelu Haška, ale Brázdil připraven. Puk poté okamžitě rozehrál mezi své spoluhráče, aby nemusel zastavovat hru.

02:27

Do pásma hostí se dostali Medvědi, kde první formace založila pěknou akci, ale následně o puk přichází.

01:34

Ten si následně připisuje další zákrok, když na něho letěla přízemní střela z hole Dvořáka.

01:29

Vhazuje se po levici Lavingera.

01:16

Kulich atakoval Lavingerovu klec, ale svoji akci do konce nedotáhl.

00:12

Od počátku třetiny měli puku na svých hokejkách hosté, ale poté přišli o kotouč a do šance na druhé straně se pak dostal Volráb, ale puk poslal jen nad branku Nymburka.

00:01

Po slavnostním nástupu domácích hokejistů utkání za chvíli začne.
Přeji hezký podvečer z děčínského zimního stadionu, kde za malou chvíli začne třetí utkání osmifinále play-off v sérii mezi Děčínem a Nymburkem. Jen připomínám, že stav je nerozhodný 1:1 a po dnešním duelu si jeden z týmu připíše mečbol.
V dnešních pozdějších večerních hodinách tedy budeme vědět, kdo mečbol na svou stranu dostane. Ze zápasu je pro Vás připraven také online přenos, kterým Vás budu provázet. Pokud se do hlediště zimního stadionu v Děčíně nedostanete, o nejdůležitější události z tohoto duelu nepřijdete.
Série

Stav této série je tedy srovnaný na 1:1. A v dnešním dalším domácím utkání mají Medvědi ideální příležitost strhnout vedení na svou stranu. Jenomže po stejném úspěchu touží také Nymburští. Na ledě Děčína se pokusí mečbol získat právě oni. Dá se tedy opět očekávat vyrovnaná bitva a soupeři nikomu nedají nic zadarmo.
HC Děčín, NED Hockey Nymburk

Pondělní utkání bylo v první třetině částečně podobné prvnímu dějství, které se hrálo v Nymburku. I v Děčíně vsítili hosté dvě rychlé branky zásluhou Krále a Kříže a dostali se do dvoubrankového náskoku. Ale oproti sobotě už třetí gól nepřidali. Medvědi naopak ve druhé periodě dokázali srovnat, když nejprve vsítil kontaktní branku Vacek a vyrovnání padlo z hole Kuchynky. Děčín poté ožil a bylo vidět, že prahne po vítězství, aby vyrovnal stav série. Třetí třetina byla hodně vyrovnaná a spíše to chvílemi vypadalo, že zápas dojde do prodloužení. Proti však byl ale znovu Vacek, který nakonec vsítil vítěznou branku. Pojistku pak na 4:2 přidal Hašek v přesilové hře.
Hezký podvečer všem příznivcům ledního hokeje. Dnes je na programu již třetí osmifinále mezi týmy HC Děčín a NED Hockey Nymburk.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

4:1

Branky a nahrávky: 12. Chamrád (Chládek, Drnec), 27. Volráb (Hašek), 40. Volráb (Vacek), 54. Oliverius (Chamrád, Drnec) – 60. Kříž (Eis, Král)

HC Děčín: Lavinger (Šticha) – Filipovský, Molnár, Kaltenböck, Hříbal, Strnad, Klement, Kvaček, Havlíček – Hašek, Volráb, Vacek – Faigl, Oliverius, Kuchynka – Drnec, Chládek, Chamrád – Fojt, Chovanec

NED Hockey Nymburk: Brázdil (Matoušek) – Knesl, Kříž, Kulich, Bičiště, Rittig, Herna – Velechovský, Král, Eis – Brzák, D. Protivný, Šimek – Dvořák, Dulovec, Kadlec

Rozhodčí: Krob – Votrubec, Ševic