konec (0:0, 2:4, 2:1)

04.03.2015, 18:20 • Home Monitoring Aréna • Michal Belšán (@belly11mb)

Tipsport: 1.78 4.4 3.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě to bude pro dnešek všechno. Loučím se s vámi a přeji příjemný zbytek středečního večera! (20:49:50)
Úvodní zápas série předkola mezi Plzní a Mladou Boleslaví vyhrává hostující tým! Ten si z Plzně veze výhru a do série tak vkročil vítězstvím.

První třetina nepřinesla branku, ta druhá pro změnu šest gólů. Ve třetí třetině se hosté dostali do vedení 5:2, které domácí nakonec stáhli pouze na rozdíl jediné branky. Mladá Boleslav tedy zvítězila 5:4!

60:00

59:44

A domácí gólman zůstane na střídačce, ještě jednou tak Plzeň hraje bez brankáře!

59:44

Ofsajd domácího týmu, Machovský už se chystal z branky.

59:34

Ve velmi dobré šanci byl Michal Broš, Machovský ale jeho střelu vyrazil!

59:25

Boleslav se snaží kontrolovat hru.

59:03

Tak to je rána pro domácí! Dominik Simon (PLZ) inkasuje dvouminutový trest za hákování.

58:50

Hosté vyhodili do středního pásma a pár jich tak stihlo vystřídat.

58:26

Jeřábkova dělovka šla vedle!

58:23

Pavel Kašpařík byl vykázán z buly.

58:23

Matěj Machovský zůstává na střídačce a modrobílí to tak zkusí se šesti hráči v poli!

58:23

Oddechový čas pro domácí.

58:23

Střela Jána Sýkory se od mantinelu odrazila před branku, dorážel Nicholas Johnson. Růžička byl ale pozorný.

58:00

Začala poslední dvouminutovka třetí třetiny.

Mário BLIŽŇÁK - 4:5

57:37

Plzeň právě vstřelila branku!
A už je to jen o jednu branku, domácí opět využili přesilovou hru! Miroslav Indrák předal před branku puk na MÁRIA BLIŽŇÁKA, který si stáhl puk na forhend a šikovnou střelou překonal Martina Růžičku! Je to 4:5 z pohledu Plzně. Asistence: Miroslav Indrák a Petr Kadlec.

57:18

Indrák zkusil zajímavou střelu po zemi, ale minul!

56:55

Hosté poslali puk za branku Machovského.

4:5

Branky a nahrávky: 22. Kubalík (Balej, Lev), 26. Johnson (Kadlec, Simon), 53. Mozík (Kadlec), 58. Bližňák (Indrák, Kadlec) – 22. Kočí (Výborný, Holub), 25. Výborný (Klimenta), 33. Výborný (Pacovský, Kočí), 38. Klimenta (Výborný, Musil), 46. Lenc (Hyka)

HC Škoda Plzeň: Machovský (Mensator) – Jeřábek "A", Kadlec "C", Sklenička, Mozík, Boháč, Pulpán, od 41. Pavlíček – Johnson "A", Simon, J. Sýkora – Schleiss, Bližňák, Indrák – Kubalík, Lev, Balej – Culek, T. Sýkora, Hollweg – Beran

BK Mladá Boleslav: M. Růžička (Rittich) – Kučný, Ovčačík "A", Robar, Kočí, Holub, Čermák – Látal, Broš "A", Klimenta – Pacovský, Výborný "C", Bárta – Mikulík, Kašpařík, Pabiška – Hyka, Musil, Lenc

Rozhodčí: Hodek, Šír – Flegl, Zíka