9:1

konec (5:0, 1:1, 3:0)

04.03.2015, 18:00 • ZS HC Kobra Praha • Šimon Sýkora

Tipsport: 1.08 9.0 10.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Konec zápasu! Kobra suverénně vyhrává 9:1 a postupuje do čtvrtfinále. To začíná příští středu, 11.3., proti zatím neznámému soupeři.

V dnešním zápase většinou domácí dominovali a zaslouženě vítězí. Po hodně špatné první třetině se Vajgaru podařilo zlepšit hru, na dotáhnutí soupeře to ale nestačilo. To je ode mě vše a příští týden na počtenou. (20:11:38)

60:00

59:50

Domácí si drží puk, už nic nevymýšlí. Čeká se na konec zápasu.

59:19

59:05

Offside domácích.

58:45

Domácí si posílají puk ve svém pásmu, nepouští k němu hráče Vajgaru.

58:00

Poslední dvě minuty zápasu.

57:39

Malý se ocitl sám před Kubešem. Měl hodně času i prostoru, počkal si chvíli a poté vypálil. Puk ale lapil Kubeš.

57:19

Na trestnou za krosček míří Půlpán.

56:33

Offside hostů.

Novák blafákem odklidil Kubeše do strany, úplně volnou branku ale nedokázal strefit. Skóre se tak nemění.

56:15

Novák jel sám na Kubeše a byl faulován Janečkem! Třetí trestné střílení v zápase pro Kobru.

55:46

Tomšík střílel od modré pouze do Bílka. Vajgar se snaží skóre alespoň zmírnit.

55:00

Posledních pět minut dělí Kobru od postupu do čtvrtfinále.

54:00

Pohl nadvakrát poslal puk před Kubeše, Novák tečoval mimo klec.

51:34

Kobra právě vstřelila branku!
MICHAL BOROVANSKÝ se prosazuje! Prohodil si puk mezi nohami a překonal bezmocného Kubeše.
Bez asistence.

51:34

Další trestné střílení! Tentokrát pojede po hákování Borovanský.

51:30

Hosté jeli ve dvou na jednoho! Milotinský ale po Voříškově pasu netrefil úplně volnou klec!

51:02

Košťál mimo hru najel do Nováka, odchází na trestnou za nedovolené bránění.

50:35

Teď je ale zastavil offside.

50:10

Kobra se dál aktivně drží v útoku.

48:31

Nejprve v přesilovce, nyní se prosazují domácí ve výhodě! Na sedmibrankový rozdíl zvyžuje JIŘÍ JAKEŠ!
Asistence: Michal Borovanský, Jiří Kalla.

47:56

Verbík si od modré přijel pro puk. Chvíli čekal, poté poslal puk doprava na PAVLA MALÉHO, který se z ostrého úhlu nemýlil.
Asistence: Roman Verbík, Dominik Novák.

47:11

Podruhé během krátké chvíle vyletěl puk mimo plochu.

46:18

Za napadení je na trestné Brabec.

45:50

Novák se pokoušel tečovat Čurdovu střelu za Kubeše, neúspěšně.

44:40

Voříšek jel sám na Bílka! Prostřelit ho se mu ale nepovedlo.

43:55

Strnad dostal Kubeše do horizontální polohy, ten ale jeho pokus dokázal zlikvidovat betonem!
Strnad se rozjíždí

43:43

Strnad jel sám na brankáře ale byl podražen! Pojede se trestné střílení!

42:50

Vajgaru se nedaří, většinu přesilovky hraje ve svém pásmu.

41:55

Ton odchází na trestnou za podražení.

40:46

Bílek přerušuje útok hostů.

40:01

Druhá třetina nebyla zdaleka tak akční jako ta první. Padly pouze dvě branky, po jedné na každé straně. Nutno podotknout, že Hradec do ní nastoupil jako vyměněný, dostával se mnohem častěji k puku a dokázal si vytvořit i několik slušných šancí, včetně té brankové.

Další třetina začne přibližně v 19:34.

40:00

39:26

Půlminuta do konce, vhazování před Kubešem.

38:25

Tržilovu rozehrávku zachytil Novák, Kubeše ale neprostřelil.

37:50

36:52

Pohlova rána od modré projela těsně mimo klece.

36:30

Kubeš nyní párkrát podržel své spoluhráče.

35:50

Brabec na trestné za držení.

33:38

Procházkova střela rozezvonila Bílkovo břevno!

33:10

Kobra dvakrát vystihla nepřesnou přihrávku hostů před Kubešem, gól z toho ale nepadl.

31:30

Šteinerovu střelu krásně likviduje betonem Kubeš!

31:11

Malý se po levé straně dostal až ke Kubešovi, zakončení mu ale nevyšlo.

29:24

Vajgar právě vstřelil branku!
Hradec snižuje! Těsně před Bílkem doklepl puk do klece MICHAL MILOTINSKÝ! Připisuje si tak branku i ve třetím duelu play off.
Asistence: Martin Brabec, Luboš Voříšek.

27:15

Bílkovi proklouzl puk mezi betony a neměl o něm přehled! Na poslední chvíli zažehnal nebezpečí jeden z obránců.

26:37

Kobra ve čtyřech.

25:50

Vajgar v přesilovkovém postavení, hráči si ale pouze nahrávají.

25:00

Další vyloučení na čtyři minuty, tentokrát na druhé straně. Za vysokou hůl vyloučen Paris. Vajgar bude hrát přesilovku 4 na 3.

24:37

Po velké šanci domácích fauloval Verbík. Již je na trestné, provinil se nedovoleným bráněním.

24:19

Na trestné Brabec za vysokou hůl (2+2), Kobru čeká další přesilová hra.

23:47

LUDĚK STRNAD vyslal napůl střelu napůl nahození od modré čáry, puk následně proplachtil až za Kubešova záda.

22:48

Voříšek ve veliké šanci přestřeluje klec domácích!

22:41

Hraje se ze strany na stranu, hru přerušuje Bílek.

21:24

Nyní byl Hradec pod tlakem, dokázal se ale vymanit.

20:25

Hosté vtrhli do útoku jako vyměnění. Drží si puk a už stihli vytvořit minimálně dvě šance.

20:01

Do začátku třetiny zbývá ještě nějakých 5 minut, hosté z Hradce ale již nastupují na led.
Zápas zatím vypadá dost jednoznačně. Kobra střílí a nepouští téměř Vajgar k puku. Uvidíme, jak se stav bude vyvíjet v další třetina, která začne přibližně v 18:48.

20:00

19:59

Poslední vhazování, dvě desetiny před koncem.

18:12

Začíná se nám tu strhávat přestřelka. Vkleče z úhlu překonává ležícího Kubeše DOMINIK NOVÁK.
Asistence: Roman Verbík, Michal Borovanský.

17:57

Ještě v přesilovce se po přechodu do útočného pásma prosazuje MARTIN PARIS. Domácí tak vedou již o 4 branky.
Asistence: Martin Čurda, Michal Slanina.

17:25

Evanovu dělovku od modré schytal někam do míst od ramen výš Procházka, hned se ale oklepal a šel střídat.

17:11

Závar před brankou musel likvidovat Kubeš, poté klidnit rozhodčí.

16:52

Jakešova branka z úhlu prolítla před brankou.

16:30

Hosté vyhazují až za Bílka.

16:20

Za hákování bude na trestné Kohút.

16:00

Bílek na střídačce, čeká nás další přesilovka domácích.

15:10

V držení puku byl chvíli za Bílkovou branku Vajgar, bez gólové šance.

14:46

Půlpánova střela končí na hrudi Kubeše.

13:40

Kobra pokračuje v tlaku, Strnadova střela přeletěla branku.

13:21

12:50

Milotinský zkoušel vyslat do brejku Voříška, přihrávku ale zachytil Švaříček.

12:20

Kobra útočí, velké šance ale k vidění nejsou.
Oprava u třetí branky: Asistenci si nepřipisuje Pavel Malý ale Tomáš Půlpán.

11:21

První trest v utkání dostává za hákování Dvořák.

11:01

Evan poslal do útoku přesným pasem na modrou Půlpána. Ten v samostatném úniku nedal.

10:20

Hra je před Bílkem, na puku stále domácí.

09:32

Postavení mimo hru hostů.

09:07

Bílek se poprvé za zápas zasahuje, první střelu Vajgaru likviduje lapačkou.

08:35

Po Půlpán asistenci se tentokrát prosazuje JIŘÍ KALLA.
Asistence: Tomáš Půlpán.

07:40

Až na pár momentů to vypadá, jako by Kobra hrála přesilovku.

06:30

Jakešova střela tečována mimo.

04:55

Kobra hraje stále na puku, hradeční se k černé gumě prakticky nedostávají. Zdá se, že domácí mají velkou chuť osmifinále dnes ukončit.

04:34

Icing Vajgaru.

04:05

Vajgar šel dopředu, Kobra si ale puk znovu přivlastnila a jela do útoku.

03:27

Málem padl další gól! Nejprve střílel Čurda, jeho střelu Kubeš pouze vyrazil. S následnou dorážkou měl problémy, ale třetí branka zatím nepadla.

02:40

Další branka. JAN POHL doklepl úplně volný kotouč k pravé tyčce Kubeše, který zrovna byl na druhé straně klece.
Asistence: Martin Kocman.

01:50

Borovanský se pokoušel probít do útočné třetiny, neúspěšně.

00:50

Kobra se bleskově ujímá vedení! První branku zápasu střílí MICHAL SLANINA!
Asistence: Jan Pohl.

00:01

Domácí dnes nastoupí v modrých dresech, hosté ve žlutých. Svatyně svých týmů budou stejně jako v minulých zápasech krýt Pavel Bílek a Tomáš Kubeš.

Trenér: Miloslav Šeba

Trenér: Jaroslav Brabec

Rozhodčí: Grech – Laczko, Marek.
Nejproduktivnější hráči Kobry v play off jsou Martin Čurda a Jiří Jakeš, kteří mají shodně pět bodů za gól a čtyři asistence. Za nimi je s třemi body Jan Pohl, který dvě branky dal a jednu připravil.

Na straně Vajgaru jsou nejproduktivnější tři hráči s dvěma body. Nejlepší střelec týmu je Michal Milotinský, který zatím v každém utkání vstřelil jednu branku. Gól a asistenci má na kontě Luboš Voříšek, dvě nahrávky nasbíral Tomáš Tržil.
Čeká nás třetí zápas osmifinále mezi Kobrou a Vajgarem. K postupu do čtvrtfinále jsou blíže domácí, kterým chybí po výhrách 4:1 a 6:3 jediné vítězství.

První utkání, hrané stejně jako dnes v Praze, probíhalo poměrně jednoznačně. Kobra vedla 4:0, o čisté konto přišel Bílek až minutu a půl před koncem zásluhou Milotinského.

Jediný střelec Vajgaru se prosadil i v pondělním zápase, kde mělo utkání o poznání dramatičtější spád. Kobra sice již v 11. minutě vedla 3:0, pak se ale Vajgaru během sedmi minut, rozdělených druhou pauzou, povedlo srovnat. Kobra poté přidala další tři branky, na které domácí odpovědět nedokázali.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

9:1

Branky a nahrávky: 1. Slanina (Pohl), 3. Pohl (Kocman), 9. Kalla (Půlpán), 18. Paris (Čurda, Slanina.), 19. Novák (Verbík, Borovanský), 24. Strnad, 48. Malý (Verbík, Novák), 49. Jakeš (Borovanský, Kalla), 52. Borovanský – 30. Milotinský (Brabec, Voříšek)

HC Kobra Praha: Bílek (Krch) – Evan, Šteiner, Švaříček, Ton (A), Verbík – Slanina, Pohl, Čurda, Strnad, Borovanský, Jakeš (C), Novák, Kocman, Paris, Půlpán, Malý, Kalla Trenér: Miloslav Šeba

KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Kubeš (Kudrpalec) – Kadles, Brabec, Šanda, Tomšík, Dvořák (A), Tržil – Košťál, Šperger (A), Janeček, Kohút, Kundrát, Milotinský, Voříšek (C), Procházka, Jasanský, Šesták Trenér: Jaroslav Brabec

Rozhodčí: Grech – Laczko, Marek