Francouzský pohár

US Boulogne – AS Saint-Étienne

1:1

po penal. (3:4) (0:0)

03.03.2015, 21:00 • Stade de la Libération, Boulogne-sur-Mer • David Sochor (@SochorDavid)

Tipsport: 6.2 3.4 1.62 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je dobojováno. Do semifinále poháru postupuje AS Saint-Étienne. Ovšem v penaltovém rozstřelu prošli hosté klinickou smrtí. když kapitán Perrin svoji penaltu neproměnil. Ovšem za Boulogne selhali dva její elitní útočníci Dia a Mercier. Dia netrefil branku vůbec. Mercier doslova sestřelil skákajícího Ruffiera. (23:45:12)

5. série 3:4

Nejlepší střelec Boulogne v sezóně Xavier Mercier trefuje pouze Ruffiera.

Francois CLERC

Francois Clerc dává přesně k levé tyči.

4. série 3:3

Dia vysoko přestřeluje a dává ASSE šanci.

1. série 1:1

Anthony Soubervie při svém druhém pokusu proti Ruffierovi znovu uspěl.

1. série 0:1

Mollo s přehledem dává.

Střílení penalt začíná.
Ruffier si ještě odskočil do kabiny.
Kdo půjde kopat za domácí těžko odhadovat, ovšem za hosty se nabízí následující základní pětice: Erding, Mollo, Perrin, Clément Monnet-Paquet. Změna však může být, to je v kompetenci trenéra Galtiera.
Za 120 minut jsme rozhodnutí neviděli. V 80. minutě se poprvé prosadili domácí, když po faulu Ruffiera kopalo Boulogne penaltu. tu proměnil Soubervie. Za 5 minut bylo vyrovnáno, když na Mollův centr vyskočil nejvýše Corgnet a vyrovnal. Následné prodloužení rozuzlení tedy nepřineslo a tak o postupu do semifinále Francouzského poháru musí rozhodnout penaltový rozestřel.

120+1

Druhé prodloužení skončilo.

120+1

Nastavena byla jedna minuta, tolik nás dělí od dovednostní soutěže.

1:1

Branky: 80. Soubervie – 85. Corgnet

Karty:   53. Soubervie (BOU), 96. Rolland (BOU) – 50. Sall (SET), 90+1. Mollo (SET)