Ruský pohár

PFK Arsenal Tula – FK Orenburg

0:1

po prodl. (0:0)

03.03.2015, 16:00 • Arsenal Stadium, Tulu. Kapacita: 20,048 diváků. • Martin Dvořák

Tipsport: 1.8 3.3 3.96 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (18:30:26)
Dokonalý šok! Arsenal Tula místy doslova drtil svého soupeře, domácí měli obrovskou převahu, ale nemohoucnost v koncovce je dnes stála postup! Orenburg tak vylepšil své maximum v ruském poháru (nejdále doposud došel do šestnáctifinále) a z hřiště Arsenalu Tula odváží postupovou výhru 1:0!

120+2

120+1

V první minutě nastavení budou hosté bojovat o míč na polovině Arsenalu.

120

Poslední minuta druhého prodloužení, domácím zbývají k vyrovnání doslova poslední vteřiny.

118

Autové vhazování pro domácí, kteří nyní dávají veškerou svou energii do útoku.

116

Nepřesným pasem končí útočná akce Orenburgu.

114

Domácí se snaží zareagovat, ale nedaří se.

Igor KOROLJOV - 0:1

112

Tým Orenburg právě vstřelil branku!
Dokonalý šok pro Arsenal Tulu! IGOR KOROLJOV se dokázal prosadit svým důrazem na pravé straně a i přes snahu dvojice bránících hráčů dokázal dopravit míč do branky!

110

Pro hráče je prodloužení hodně náročné, hned několik z nich nyní bojuje na trávníku s křečemi.

107

Hosté to zkouší po levé straně, Parňjakov posílá míč do vápna, ale na nikoho.

106

Začalo druhé prodloužení.

105+2

První poločas prodloužení skončil.

105+2

Rohový kop Orenburgu, nikdo branku Arsenalu neohrozil.

105+1

Žádné nebezpečí pro branku Orenburgu.

105

Nyní rozehrají volný kop domácí, Lukáš Tesák již má míč.

104

Dlouhý nákop hostů dopředu, Filimonov vyráží, ale nebyl to nijak jistý zákrok.

102

Akce hostů končí znovu tak, jak v dosavadním průběhu, tedy naprosto bez úspěchu, Filimonov vykopává.