Erste Bank Young Stars League

spusu Vienna Capitals – HC LERAM Orli Znojmo

4:5

po prodl. (2:1, 0:0, 2:3 - 0:1)

21.02.2015, 17:30 • Albert Schütz Eishalle • Info o změnách stavu (Marcela Procházková)

64:11

Orli právě vstřelili branku!
Znojemští hokejisté nakonec rozhodují o vítězi dnešního utkání. JIŘÍ KUNTOŠ vyslal přesnou střelu a kotouč si našel cestu přímo za záda domácího brankáře.
Asistence: Michale Mandát.

58:18

Orli se ale rozhodně nehodlají jen tak vzdát. MICHAEL MANDÁT nenechal domácí z vedení radovat příliš dlouho a po přesné střele znovu srovnává skóre dnešního utkání.
Asistence: Dominik Synek.

56:30

Vienna Capitals vstřelili branku!
Necelé čtyři minuty před koncem třetiny se domácí znovu připomínají a SASCHA BAUER strhává vedení na stranu vídeňského celku.
Asistence: Benjamin Nißner, Julian Preiser.

52:58

DOMINIK SYNEK se nezalekl oslabení, které Znojmo hraje a ve vhodné situaci překonává domácího brankáře.
Asistence: Zbyněk Horák.

51:46

Vídeň znovu strhává vedení na svoji stranu po zásluze PATRICKA BOLTERLEHO.
Asistence: René Pospisil.

42:43

DOMINIK SYNEK si hravě poradil s domácím brankářem a srovnává stav utkání na 2:2. Orli stále mají dostatek času na to, aby dokázali zvítězit v základní hrací době.
Bez asistence.

13:52

Domácí využívají přesilovou hru a znovu strhávají vedení na svoji stranu. DOMINIC HACKL poslal přesnou střelou kotouč přímo do sítě.
Asistence: Julian Großlercher, Kevin Szabad.

06:33

A je vyrovnáno. JAN KOŇAŘÍK přesnou střelou překonává Zopfa a stabilizuje vývoj utkání.

03:06

První branku utkání si připisují domácí. René Pospisil dokázal překonat hostujícího brankáře a ujímá vedení pro své barvy.
Asistence: Julian Großlercher.

4:5

Branky a nahrávky: 4. Pospisil (Großlercher), 14. Hackl (Großlercher, Szabad), 52. Bolterle (Pospisil), 57. Bauer (Nißner, Preiser) – 7. Koňařík (Synek), 43. Synek, 53. Synek (Horák), 59. Mandát (Synek), 65. Kuntoš (Mandát)

spusu Vienna Capitals: Zopf (40. Malik) – Kotinsky, Wieser, Pospisil, Worel, Hackl, Pelz, Schönwetter, Preiser – Maxa, Großlercher, Szabad – Bauer, Nißner, Schlögl – Bortelre, Znenahlik, Ranftl – Maier, Schneider, Köchl.

HC LERAM Orli Znojmo: Bača (Daňo) – Koňařík, Mandát, Salát, Švanda, Nahodil, Kruckovyč – Hačecký, Horák, Synek – Svatuška, Toman, Forman – Bulín, Kuntoš.