6:5

po prodl. (1:2, 1:3, 3:0 - 1:0)

21.02.2015, 17:00 • Enel aréna • Michal Paška sk

Ďakujeme za pozornosť! (19:24:30)
Veľká dráma končí pre Liptovský Mikuláš!!! Stav série je 2:2, o všetkom sa rozhodne v pondelok v Spišskej Novej Vsi.

Začalo sa predĺženie.
Prestávku využijem na pozdravenie kolegu Palka Tomčíka mladšieho, ktorý nás dnes tiež sleduje :-)
Ideme do predĺženia, tri góly domácich, z toho dva v presilovke, vyrovnali duel na 5:5.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

59:59

Delovka Hriňu v samom závere končí u brankára hostí.

59:57

Trest v drese hostí inkasuje Gurčík za nedovolené bránenie v hre.

59:26

Hostia vyhadzujú puk cez všetky čiary.

59:07

Presilovka pre domácich v samom závere! Za podrazenie inkasuje trest Smotrila.

58:35

Hriňovu tvrdú strelu brankár hostí vyráža.

57:55

Snaživý Macík pred bránkou, jej strážca Blažíček puk prikryl.

57:11

Trochta sa výborne natlačil pred bránku, puk sa dostal k Roháčovi, no ten sa k zakončeniu nedostal.

55:45

Poliaček z ľavej strany vystrelil, Blažíček vyrazil betónom.

54:41

Fedor prikryl puk pred Smotrilom.

53:34

Spišiaci sú na ľade v plnom počte.

53:27

Sukeľovu strelu nešťastne tečol Bartík, k ohrozeniu bránky hostí neprišlo.

6:5

Branky a nahrávky: 7. Devečka (Macík), 34. Roháč (Hriňa, Trochta), 41. Sukeľ (Bartík, Macík), 50. Sukeľ, 52. Trochta (Mezovský, Kuric), 62. Školiak – 11. Smotrila (Vaic, Gurčík), 19. Horváth (Hamrák, Vartovník), 27. Krempaský (Klinga), 28. Gurčík (Halász, Podsedlý), 39. Vartovník (Leskovjanský, Hamrák)

HK 32 Liptovský Mikuláš: Hollý (28. Fedor) – Devečka, Nitriansky, Kadlubiak, Hriňa, Mezovský, Burzala, Školiak – M. Sukeľ, Macík, Bartík, Trochta, Števuliak, Roháč, Piatka, Kuric, Uhrík, Marcinko, Poliaček.

HK Spišská Nová Ves: Blažíček – Hrubý, Bednár, Gurčík, Cvengroš, Rojkovič, Horváth, Kramár – Hamrák, Leskovjanský, Vartovník, Vaic, Findura, Smotrila, Koky, Klinga, Krempaský, Nagy, Podsedlý, Halász.

Rozhodčí: Valach – Holienka, Smrek.

Diváci: 1900.