Extraliga staršího dorostu

BK Mladá Boleslav – HC Olomouc

1:7

konec (0:3, 1:2, 0:2)

21.02.2015, 15:00 • ŠKOENERGO Aréna - malá hala • Vojtěch Drbohlav (@Vojta_Drbohlav)

57:00

Zároveň se bude vylučovat! U branky domácích se strhla velká mela několika hráčů. Dominik Marek (OLO) a Zdeněk Zabloudil (OLO) byli vyloučeni na 2+2 minuty. To stejné platí na druhé straně, kde byli potrestáni Martin Kalus a David Marek (oba MBL) – za hrubost.

55:10

Jiří Veselý (MBL) inkasoval dvouminutový trest za nedovolené bránění. Příležitost pro Moru, aby přidala další zásah.

50:14

Martin Kalus (MBL) byl vyloučen na dvě minuty za hákování.

46:14

Olomoučtí jsou opět vyloučení. Za podražení si odpočine dvě minuty Jan Štefka (OLO).

42:56

Za podražení dostává dvě minuty Tomáš Malý (OLO). Dokáží domácí přidat i druhou branku?

Současně s hvizdem rozhodčího dostává dvě minuty David Marček (MBL) a Zdeněk Zabloudil (OLO). Oba hrubost.

32:02

Ovšem je tu další vyloučení. Za krosček dostal dvě minuty Jakub Metelka (OLO) a osobní desetiminutový trest za nesportovní chování inkasoval Kroni Musliu (MBL).

29:47

Kroni Musliu (MBL) dostal dvě minuty za svůj faul.

23:41

Za hákování si na dvě minuty odpočine David Marček (MBL).

20:41

Jen co začala perioda, je vyloučen za hákování Lukáš Spurný (OLO). Dokáží se Boleslavští prosadit?

13:33

Znovu se vylučuje. Jan Beier (OLO) inkasuje dvouminutový trest za hrubost. Jenže rozhodčí vylučuje i mladoboleslavského kapitána Martina Kaluse (MBL) za vražení loktem. Taktéž menší trest.

11:07

Za hrubost dostal dvě minuty František Uřídil (MBL).

06:27

První vyloučení zápasu. Za hákování si odsedí dvě minuty Jindřich Kolovratník (OLO) a za domácí dostává za hrubost také menší trest Kroni Musliu (MBL).

1:7

Branky a nahrávky: 28. Veselý (Mlčoch) – 8. Štefka, 14. Zabloudil (Kuba, Husták), 16. Zabloudil, 26. Horák, 29. Marek (Horák), 52. Horák (Zabloudil, Spurný), 57. Zabloudil (Horák, Marek)

BK Mladá Boleslav: David Marek (Vích) – Makovička, Kalus, Marček, Mlčoch – Musliu, Vaníček, Rypar, Kalaš, Kerda, Veselý, Uřídil, Dančisin

HC Olomouc: Pospíšil (Šoustal) – Kališ, Kolovratník, Metelka, Klvaňa, Beutl – Z. Zabloudil, M. Zabloudil, Horák, Dominik Marek, Říčka, Husták, Malý, Beier, Kuba

Rozhodčí: Matúška – Lhotský, Špringl