Berani Zlín – Piráti Chomutov

4:3

po prodl. (2:0, 1:0, 0:3 - 1:0)

19.02.2015, 15:00 • PSG Aréna, Zlín • Jakub Kudláč

Chomutov sice bojoval a dorovnal nepříznivý stav 0:3 během poslední části, v prodloužení ale rozhodl o vítězství Zlína Gago. Ode mne je to dnes vše, děkuji Vám za pozornost a někdy napočetnou! (17:10:56)

62:00

Zlín právě vstřelil branku!
A je rozhodnuto, druhý bonusový bod získávají Zlínští, o který se krásným gólem postaral MICHAL GAGO. Asistence: Daniel Gazda, Nicolas Werbik.

61:30

Odložilík má pokus Poláka ve výstroji.

60:33

Stiksa přeřadil na vyšší rychlost a projel celé kluziště, střela z mrtvého úhlu už ale byla jiné frekvence.
Dnešní utkání sleduje 60 diváků.

60:01

Poslední dvacetiminutovka nám přinesla vyrovnání ze strany Pirátů, za minutku začne prodloužení.

60:00

59:31

Strejc málem připravil svůj tým alespoň o bod, když rozehrál na hůl Mikulce, jenž se ale s kotoučem za bránou nepohodl.

58:57

Karafiát nepříjemně vystřelil ze střední třetiny na Strejce, ten ale puk zpracoval lapačkou.

58:00

Dvě minuty nás dělí od prodloužení.

56:47

Oba týmy hru ve čtyřech odehráli bez větších šancí a jsou opět v plném počtu.

54:47

Současně je vyloučen Procházka (ZLN) za držení a Toman (CHM) za hrubost.

54:14

Piráti právě vstřelili branku!
A Zlínští to neustáli a máme tady srovnaný stav. Před Odložilíkem se ocitl TOM POLÁK a poslal puk do sítě. Asistence: Alan Lysczarczyk.

53:28

Piráti velmi nebezpečně obléhají klec Odložilíka, nyní jsou to krušné chvíle pro domácí.

52:33

Miko jel sám na brankáře Chomutova, ale zakopl o led a z akce tak nic nebylo.

51:17

Werbik hledal před odkrytou klecí Gazdu, do nahrávky ale vložil svou hůl Strejc.

4:3

Branky a nahrávky: 4. Sirota (Krejčiřík), 14. Miko (Gazda, Gago), 34. Mikulec (Váňa), 62. Gago (Gazda, Werbik) – 42. Hlaváček (Novák, Lysczarczyk), 45. Rindoš (Lidák), 55. Polák (Lysczarczyk)

Berani Zlín: Odložilík (Barvík) – Padrnos, Sirota, Fridrich, Váňa, Kosorin, Procházka, Budil, Gazda – Fryšara, Peška, Miko, Mikulec, Krejčiřík, Stiksa, Kotek, Karafiát, Bainar, Gago, Dlabaja, Werbik.

Piráti Chomutov: Strejc (Zvědělík) – Lidák, Hlaváček, Dvořák, Běhula, Gröger, Novák, Hajič – Toman, Polák, Lyszczarczyk, Kulich, Palička, Svoboda, Tůma, Rindoš, Hřebíček, Rohla, Šilar, Adámek.

Rozhodčí: Škach – Wesley, Kurtin