Erste Bank Young Stars League

spusu Vienna Capitals – HC LERAM Orli Znojmo

3:8

konec (2:2, 0:4, 1:2)

14.02.2015, 17:30 • Albert Schütz Eishalle • Info o změnách stavu (Marcela Procházková)

Orli si v poslední třetině ještě dvěma góly pojistili vítězství a z Vídně si odváží zaslouženě plný počet bodů za výborně odehrané utkání.

Znojemští junioři mají tento víkend ale velmi napilo. Zítra je čeká utkání na domácím ledě proti Linzi. Neváhejte a přijďte podpořit mladé hokejisty na znojemský zimní stadion! Utkání startuje v 13:00.

Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera. (19:34:41)

60:00

59:16

Orli právě vstřelili branku!
V závěru utkání Orli ještě pojišťují své vítězství. MICHAL POSPÍŠIL našel skulinku a protlačil osmý kotouč do Zopfovy brány.
Asistence: Tomáš Hačecký, Josef Krcho.

56:12

Orlům se ale čtyřbrankový náskok zamlouval o něco více, a MAREK ŠPAČEK tedy po přesné střele vrátil Znojmu původní vedení.
Asistence: Dominik Synek.

54:27

Oba celky jsou již kompletní.

54:24

Vienna Capitals vstřelili branku!
Necelých pět minut před koncem utkání domácí dotahují náskok, který si Orli stihli vytvořit. Sascha Bauer překonává Use a střílí třetí branku pro Vienna Capitals.
Bez asistence.

53:48

Vyloučen Marc Zajíc (ZNO), který obdržel menší trest za hákování.

52:27

Vyloučen Lander (ZNO) – 2 minuty za hákování. Ve stejném čase rozhodčí udělili trest i Großlercherovi (VIE), kterého čekají rovněž dvě minuty na trestné lavici za sekání.

48:03

Domácí jsou v plném počtu.

46:03

Další přesilová hra pro hostující celek. Preiser (VIE) si na trestné lavici odpykává svůj dvou minutový trest za faul loktem.

43:21

Vídni naskakuje do hry zpět pátý hráč.

41:21

Potrestána hráčská lavice domácího celku za příliš mnoho hráčů na ledě. Menší trest odpyká Köchl (VIE).

40:01

Druhé dějství se hostům velmi vydařilo. Čtyři přesné zásahy do Zopfovy brány vymrštily Orly do vedení, a v závěrečné periodě tak budou mít domácí co dohánět.
Střely na bránu po druhé části hry – 7:13.

40:00

39:04

MILAN KŘÍPAL využívá pro svůj tým už třetí přesilovou hru, a Orli se tak dostávají do pohodlného čtyřbrankového náskoku.
Asistence: Marek Špaček, Michael Mandát.

37:50

Rozhodčí opět rozdávají tresty za domácí straně. Dvě minuty za podražení si odpyká Schlögl (VIE).

34:16

Vyloučen Ranftl (VIE) – 2+10 za zásah do oblasti hlavy a krku.

3:8

Branky a nahrávky: 4. Schlögl (Großlercher, Szabad), 12. Szabad (Preiser, Schlögl), 55. Bauer – 11. Zajíc (Horák, Hačecký), 11. Špaček (Mandát, Synek), 22. Lander, 26. Špaček, 30. Horák (Nahodil, Fruhwirt), 40. Křípal (Špaček, Mandát), 57. Špaček (Synek), 60. Pospíšil (Hačecký, Krcho)

spusu Vienna Capitals: Zopf (Malik) – Kotinsky, Wieser, Pospisil, Worel, Pelz, Preiser, Schönwetter – Schlögl, Großlercher, Szabad – Bolterle, Maxa, Nißner – Bauer, Znenahlik, Ranftl – Maier, Schneider, Köchl.

HC LERAM Orli Znojmo: Us – Pospíšil, Mandát, Švanda, Salát, Křípal, Nahodil – Špaček, Zajíc, Synek – Račický, Lander, Krcho – Hačecký, Horák, Fruhwirt – Forman, Svatuška, Toman.