Extraliga staršího dorostu

BK Mladá Boleslav – Rytíři Kladno

3:4

konec (1:1, 1:2, 1:1)

14.02.2015, 15:00 • ŠKOENERGO Aréna - malá hala • Vojtěch Drbohlav (@Vojta_Drbohlav)

57:31

Za vyhození kotouče dostává dvě minuty Daniel Smrž (KLA).

49:58

Vyloučení na straně hostů. Václav Janeček (KLA) dostal dvě minuty za nedovolené bránění.

43:33

Za držení protihráče dostává dvě minuty Martin Kalus (MBL).

41:21

Za hákování byl vyloučen Matyáš Zeling (KLA) na dvě minuty.

37:25

Po šarvátce za mladoboleslavskou brankou se vylučuje. Za nedovolené bránění dostal dvě minuty Kroni Musliu (MBL) a Kryštof Hrabík (KLA) dvě minuty za sekání.

34:40

A znovu se vylučuje. Za sekání dostává dvě minuty gólman David Stahl (KLA). Trest za něj odpyká Kubík.

31:39

Vincent Keszi (KLA) dostal 2 minuty za nesportovní chování.

31:17

Hlavní rozhodčí Krob nekompromisně zvedá ruku. Vyloučil kladenského kapitána Dominika Havelku (KLA) na dvě minuty za hákování.

29:24

Je tady další vyloučení. František Uřídil (MBL) tvrdě atakoval Borkovce, který se jen těžko zvedal z ledu. Za naražení zezadu dostal uřídil 2+10 minut. Dvouminutový trest za něj odpyká Pavel Vajsejtl.

26:57

Za hákování byl na dvě minuty vyloučen Daniel Malý (KLA).

24:21

Michal Krofta (MBL) dostává dvě minuty za podražení. Trest za něj odpyká Kalaš. Boleslavští budou 25 sekund hrát ve třech!

22:46

Jiří Veselý (MBL) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

17:01

Pozor, pozor! Boleslavští jdou do tří! Jakub Planý (MBL) dostal dvě minuty za hákování.

16:48

Obrovská šance hostů, kteří trestuhodně netrefili odkrytou branku domácích! Vše musel ale ještě faulem hasit Martin Kalus (MBL), jenž vyfasoval dvě minuty za krosček.

05:34

Jiří Veselý (MBL) dostává dvouminutový trest za krosček. Dokáží přesilovku využít i Rytíři?

02:54

Za krosček byl vyloučen na dvě minuty Kryštof Hrabík (KLA).

3:4

Branky a nahrávky: 4. Musliu (Marček, Makovička), 23. Kalaš (Dančisin), 55. Skořepa – 18. Kubík (Hrabík, Zelingr), 37. Patyk (Janeček), 40. Balcar (Kubík, Havelka), 43. Bláha (Hrabík)

BK Mladá Boleslav: Krofta (Marek) – Makovička, Kalus, Marček, Mlčoch, M. Chládek – Prokop, Musliu, Vajsejtl, Vaníček, Rypar, Kalaš, Planý, Kerda, Skořepa, Veselý, Uřídil, Dančisin

Rytíři Kladno: Stahl (Kodad) – Havelka, Malý, Šíma, Balcar, Zeling, D. Chládek, Smrž – Řepka, Sagan, Patyk, Bláha, Okegawa, Keszi, Čermák, Janeček, Hrabík, Borkovec, Kubík, Pejchal

Rozhodčí: Krob, Wagner – Kajínek, Zavřel