konec (5:0, 0:1, 2:1)

14.02.2015, 18:00 • Zimní stadion Tábor • Lukáš Zayml (@ZaymlLukas)

Tipsport: 1.15 7.5 6.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tímto se s vámi loučím, někdy přístě napočtenou. (20:17:01)
Domácí vítězí 7:2 a po první třetině ve které domácí dominovali. Zbytek utkání se spíše dohrával a domácí hosty k ničemu nepustili.

60:00

59:47

Tábor právě vstřelil branku!
Domácí ještě zvyšují na 7:2! Přibyl skvěle našel JAKUBA KRÄTZERA a ten už měl lehkou úlohu. Asistence: Adam Přibyl

59:30

Domácí dohrávají utkání v útočném pásmu.

58:11

Hájek jel s Blažkem dva na jednoho, ale Hájek to zkusil sám a na Kaššáka si nepřišel.

56:52

Krätzer se zdá být v pořádku a odjíždí po svých na střídačku.

56:52

Přibyl našel skvělou nahrávkou Krätzera, ale tomu se blafák fo backhandu nepovedl a navíc narazil do tyčky a leží na zemi.

56:21

Přihrávka rukou v podání hostujících hráčů.

55:53

Vzájemné vyloučení. Domácí Hájek dvě minuty za hrubost. Hostující Osmík na dvě minuty za hrubost.

55:14

Domácí jdou do vedení 6:2! Kaššák poprvé v zápase zaváhal a daroval domácím branku. Kotouč nepřikryl a snažil se ho rozehrát, ale jeho rozehrávka skončila na holi MARTINA MAŘÍKA a ten už prázdnou branku trefil. Asistence: Jakub Matušík

54:49

Matušík nabil na modrou čáru Havranovi. Jeho střela skončila v náručí hostujícího brankáře.

53:48

Hraje se čtyři na čtyři.

53:47

Vyloučen hráč hostů Michálek na dvě minuty za držení.

53:14

Vyloučen domácí Heršálek na dvě minuty za nedovolené bránění.

52:56

Hosté hrají v plném počtu.

52:49

Havran je na ledě a domácí hrají v plném počtu.

51:47

Klášterec právě vstřelil branku!
Hosté snižují na 2:5! JAN LEHNERT překvapil Klestila střelou mezi betony a snižuje na 2:5. Bez asistence

50:57

50:56

Vyloučen hráč hostujícího týmu Hroch na dvě minuty za sekání.

50:49

Vyloučen domácí Havran na dvě minuty za nedovolené bránění.

50:12

Zayml od levého mantinelu zkusil vystřelit, ale jeho střela šla pouze do břevna.

49:57

Blažkova střela byla sražená do ochranné sítě.

48:25

Domácí hrají v plném počtu.

47:58

Klestil teď skvěle vychytal dva útočníky, kteří byli sami před brankou!

47:30

Hosté se zatím nemohou dostat do útočné třetiny.

46:25

Vyloučen domácí Černý na dvě minuty za podražení.

45:39

Kotouč mimo hrací plochu. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

44:50

Molnár skvěle našel volného Rubeše, ale ten přestřelil branku.

43:45

Třetí třetina se zatím odehrává ve stejném duchu jako předchozí dvě třetiny.

42:24

Maříkovu střelu z prostoru mezi kruhy Kaššák chytil do lapačky.

40:01

Další třetina začne přibližně v 19:39.

40:00

39:30

Hosté snižují na 1:5! Do prázdné branky dorazil odražený kotouč DANIEL LEHNERT. Asistence: Alexander Molnár

38:20

37:08

A znovu střílel Kanov od modré čáry, ale tentokrát byl Kaššák pozorný a jeho střelu chytil do lapačky.

36:43

Střela Kanova od modré čáry byla zblokovaná do ochranné sítě.

36:20

Vyloučen hráč hostů Běhal na dvě minuty za podražení.

36:07

Domácí nadále určují tempo hry a jsou lepším týmem.

34:54

Matušík jel s Kolomým dva na jednoho, ale Matušíkovi se nepovedla nahrávka.

34:24

33:41

Hosté hrají ve čtyřech. Domácím se přesilová hra pět na tři nepovedla.

33:29

Přibyl se dostal do dvou zajímavých pozicí pro vstřelení branky, ale hostující brankář Kaššák ve druhé třetině čaruje.

32:24

Strhla se šarvátka před brankou a rozhodčí budou vylučovat. Vyloučen hostující Rulík na dvě minuty za hrubost. Domácí mají k dispozici přesilovku pět na tři.

32:24

Střela Heršálka od modré čáry končí v náručí Kaššáka.

31:41

Vyloučen hráč hostů Rubeš na dvě minuty za hákování.

30:18

Matušík našel nádhernou nahrávkou Maříka, ale toho vychytal Kaššák. Kotouč se odrazil k volnému Krätzerovi, ale toho skvěle vychytal dnes výborný Kaššák, který drží hosty před debaklem.

29:24

Kotouč mimo hrací plochu. Vhazovat se bude po pravici Klestila.

29:19

Klestil radši přikryl kotouč před dojíždějícím protihráčem.

28:14

Hostující Rulík zkusil vystřelit od modré čáry, ale jeho střela skončila v lapačce Klestila.

27:38

Kellner jel sám na branku hned jak vyskočil z trestné lavici, ale blafák se mu nepovedl a Kaššák ho vychytal.

26:32

26:15

Matušík našel volného Kanova, ale jeho střela skončila v náručí Kaššáka.

25:45

25:44

Domácí Kellner dostává dvě minuty za nesportovní chování.

25:15

Domácí byli v postavení mimo hru a rozhodčí ho navíc posoudil jako úmyslný, takže vhazovat se bude po levici Klestila.

24:32

Vyloučen hráč hostů Molnár na dvě minuty za hákování.

23:37

Mařík krásně objel obránce, ale jeho střela trefila pouze tyč hostující branky.

22:59

Kellner zavezl kotouč před branku, ale ani jeden z domácích nedorazil kotouč do prázdné branky.

22:19

21:44

Matušík byl sám před brankou, ale ani na dvakrát Kaššáka nepřekonal.

20:58

Zakázané uvolnění hostujícího týmu. Vhazovat se bude po pravici Kaššáka.

20:39

Domácí začali třetinu aktivně a snaží se navýšit svůj náskok.

20:01

Máme za sebou první třetinu, ve které byli jasně lepší domácí hokejisté a zaslouženě vedou 5:0. Hosté zatím neukázali nic a vypadá to dnes, že odjedou s velkým debaklem. Další třetina začne přibližně v 18:49.

20:00

19:30

Domácí vedou 5:0! Od modré čáry se prosazuje JAN KANOV. Asistence: Martin Mařík, Jakub Matušík

17:42

Vyloučen hráč hostů Rulík na dvě minuty za podražení.

16:15

Domácí jdou do vedení 4:0! DAVID KELLNER krásně objel celé hriště a samostatnou akci zakončil pod víko Kaššáka. Bez asistence

15:45

Domácí dávají branku v oslabení! Havran vystřelil od modré čáry a MARTIN MAŘÍK se dostal k odraženému kotouči a zavěsil pod břevno. Asistence: Martin Havran

15:07

Hosté se dostali do postavení mimo hru. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

14:18

Domácí hrají ve čtyřech. Kotouč je za brankou hostů, kteří se vyhodili sami z útočné třetiny.

13:51

Domácí jdou do tří! Domácí Mrkvička odpyká trest za příliš mnoho hráčů na ledě.

13:04

Domácí vyhazují až za branku Kaššáka. Hosté musí začít od vlastní branky.

12:18

Vyloučen hráč domácího týmu Kolomý na dvě minuty za hru vysokou holí.

11:53

Domácí Přibyl s Kolomým jeli dva na jednoho, ale prvně jmenovaný nenahrál přesně.

10:55

Vracíme se v průběhu první třetiny, ve které byli jasně lepší domácí a zaslouženě vedou 2:0.

07:54

Domácí jdou do dvoubrankového vedení! Matušík nahrál volnému LADISLAVU HLAVEŠOVI a ten se trefil přesně k tyči. Asistence: Jakub Matušík, Jakub Krätzer

02:29

Domácí jdou do vedení! Střelou se prosazuje ADAM PŘIBYL. Asistence: Martin Havran

00:01

Omlouváme se, ale máme problémy s připojením internetu. Budeme zatím poskytovat změny stavu
Dobrý den, vítám vás u dnešního zápasu ve kterém se střetnou týmy domácí HC Tábor a hostující HC Klášterec nad Ohří. Sledujte náš online přenos a buďte s námi ve hře.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

7:2

Branky a nahrávky: 3. Přibyl (Havran), 8. Hlaveš (Matušík, Krätzer), 16. Mařík (Havran), 17. Kellner, 20. Kanov (Mařík, Matušík), 56. Mařík (Matušík), 60. Kratzer (Přibyl) – 40. Lehnert (Molnár), 52. Lehnert

HC Tábor: Klestil (Panec) – Černý, Havran, Kanov, Hlaveš, Heršálek, Hájek – Kellner, Mrkvička, Přibyl – Krätzer, Matušík, Mařík – Kolomý, Zayml, Březina – Blažek

HC Tygři Klášterec nad Ohří: Kaššák(Tichý) – Běhal, Kunrt, Michálek, Rulík, Koblitz – Hrdlička, Hroch, Osmik – Rubeš, Lehnert, Molnár – Strejček, Nguyen