KLH Vajgar Jindřichův Hradec – HC Trutnov

4:2

konec (2:1, 0:0, 2:1)

14.02.2015, 18:00 • ZS Jana Marka • Jan Wirkner

Zasloužená výhra domácích. Hezký večer od Vajgaru přeje Honza Wirkner. (20:23:46)

60:00

59:47

Trutnov právě vstřelil branku!
Plachťák MARKA VOŽENÍLKA dává dnešnímu zápasu konečnou podobu. Asistence Ondřej Březina.

59:24

Vajgar právě vstřelil branku!
Prázdná branka pokořena, JAN TRUMMER přidává pojistku, asistence Zdeněk Šperger.

59:02

Trummer o fous minul prázdnou nbranku.

58:38

Hosté bez brankáře.

58:38

Ještě dvě minuty pro Josefa Mazance a hosté si berou oddechový čas.

57:50

Faul na Špergera, který se dral dopředu. Martin Kozák na trestné lavici za nedovolené bránění.

57:28

56:37

Trutnov střílí ze všech stran, Vajgar vyvezl puk ze třetiny.

55:28

Robert Procházka dvě minuty za hrubost, hradecký obránce toto reklamoval a dostal ještě osobní trest na deset minut a za potlesku hradeckých ochozů odjíždí do kabin.

55:10

Chytráčkovu ránu Kůdela vyrazil vysoko nad.

54:37

Nepřesnosti na obou stranách, vhazuje se u modré obranné čáry Vajgaru.

52:40

Trutnov nerozehrál, Vajgar získal puk, ale Špergerovo zakončení bylo malinko laxní.

52:02

Ondřej Březina v šanci, jeho dorážku Kůdela za včasu lapil a nedovolil změnu stavu.

51:22

Icing Vajgaru.

50:53

Kůdela vyřešil zapeklitou situaci po střele Březiny.

49:51

Faul na Trummera... sudí nevylučují.

47:53

Mazanec v tutovce netečoval Lazorišákovo pobídnutí.

45:40

ZDENĚK ŠPERGER se za modrou zbavil obránce hostů a i bez rychlosti prostřelil Čápa mezi betony. Bez asistence.

45:21

Chaloupkovo nahození Kůdela v poklidu kryje.

41:08

Oba týmy kompletní. Vajgarský Trummer měkl tutovou šanci, ale ležícího brankáře hostů nepřehodil.

40:21

Čáp raději přerušil hru před blížícím se Otou Lazorišákem.

40:01

I přes urputný boj, který byl vidět hlavně v přesilových hrách, branku k vidění nebylo. Rozhodnout musí třetí dějství, které startuje cca v 19:44.

40:00

39:54

39:07

Po dvou minutách na obou stranách. Martin Kozák za hosty, za domácí pak Josef Mazanec.

38:46

Po icingu Trutnova se vše stěhuje před branku hostů.

37:39

Vajgar tlačí, Bárta od modré nenašel skulinku mezi betony Josefa Čápa. Hosté jsou kompletní.

35:46

Vajgar je kompletní a vylučuje se na druhé straně. Ondřej Březina dvě minuty napadení.

35:22

Ofsajd hostů.

34:53

Tlak hostů zkrotil vyhozením Jan Trummer.

34:04

Puk ve středním pásmu.

33:43

Milan Šesták na trestné lavici, dle sudích fauloval loktem. Výhoda pro hosty.

32:16

Patrik Novák pálil od modré hned po buly, puk se k brance nedostal.

31:45

Trutnovský ofsajd.

31:33

Dalekonosný pokus Roberta Procházky končí u brankáře z Trutnova.

30:36

Martin Kozák nezvedl puk nad Kůdelu v tutové šanci.

30:18

Další pokus Jana Trummera, Čáp s vypětím sil uhájil svou pravou tyčku.

30:09

Čáp měl plné ruce práce, i tentokrát to zkoušel Jan Trummer.

27:59

Trutnov zaměstnal Kůdelu, na druhé straně zahrozil Bárta s Trummerem.

24:51

Trummer jeden na jednoho, minul.

24:10

23:56

Trutnov tlačí, Chytráček pálil do připraveného Kůdely.

23:07

22:10

Milotinský dvě minuty za sekání.

21:45

Bárta v šanci minul o fous.

20:43

Trutnovský brejk dvou na jednoho nevyšel. Hosté se nedomluvili.

20:01

Viděli jsme tři branky. Trutnov vstoupil do listiny střelců jako první a Luštinec poslal hosty do vedení. Jenže branky Trummera a Šestáka vývoj utkání otočili a domácí nyní vedou a jeden gól. Druhá třetina startuje cca v 18:54.

17:57

Luštinec sólo neproměnil, mířil nad, ale vykoledoval si následný faul Tomáše Tržila. Dvě minuty za podražení.

16:38

MILAN ŠESTÁK parádně nastavil hůl na Špergerovo nahození a Čáp neměl nárok. Asistence Zdeněk Šperger a Marek Dvořák.

15:23

Chytráčkův drzý průnik měl nápad, ale Kůdela měl včas betony u sebe.

15:15

Milan Šesták z jízdy mířil jen do Čápovy lapačky.

12:41

JAN TRUMMER propasíroval přes Čápa puk do branky po zavezení Špergerem do třetiny. Hostujícímu brankáři puk propadl kolem pravé tyče. Asistence Zdeněk Šperger a Patrik Novák.

10:50

Lazorišák v tutovce faulován, Jaroslav Souček dvě minuty.

09:16

Perutek z jízdy mířil jen do Kůdely.

08:49

Vajgar zakombinoval, ale bez efektu. Hosté jsou kompletní.

08:10

Bárta prověřil brankáře Trutnova. Ten puk neměl plně pod kontrolou, ale sudí hru přerušili.

07:30

Trutnov zatím kontroluje hru.

07:01

Mazancův bekend končí u Čápa. Držení v podání Lukáše Karlíka.

06:06

Hosté jsou při chuti.

04:34

JAKUB LUŠTINEC prudkou ranou z jízdy švihem posílá hosty do vedení. Trefil se přesně nad Kůdelovu lapačku. Asistence Petr Chytráček.

03:58

Dlouze se oba týmy praly o puk u mantinelu. Sudí hru nepřerušili, až nahozený puk na branku Vajgaru lapil Kůdela a hru přerušil.

01:57

Skoro celou minutu operoval Vajgar před hostující brankou, střela z toho nebyla.

00:26

Trutnovské nahození kryje Kůdela a přerušuje hru.
Už se bude hrát....
Nějaký problém se zápisem, zatím se nehraje.
Do branky Vajgaru se staví Hynek Kůdela, do trutnovské pak Josef Čáp.
Už vidíme i hosty a sudí.
Domácí v plné polní, zatím čekáme na hosty.

KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Kůdela, Kubeš – Šanda, Procházka, Novák, Hájek, Dvořák, Tržil, Kadlec, Šperger, Mazanec, Lazorišák, Bárta, Tomšík, Šesták, Milotinský, Voříšek, Jasanský, Šafář, Trummer.

HC BAK Trutnov: Jeschke, Čáp – Souček, Kozák, Dufek, Voženílek, Karlík, Junek, Chaloupka, Zítka, Perutek, Veselý, Šimoníček, Březina, Smékal, Janoušek, Luštinec, Koutník, Chytráček, Vacek.

Rozhodčí: Jechoutek Daniel – Štětina David, Klouček David.
Vajgar se s Trutnovem potkal poprvé v roce 2008 a od té doby je to pro Vajgar celkem oblíbený soupeř. V patnácti vzájemných duelech se osmkrát radoval Vajgar, dvakrát zápas skončil nerozhodně a pětkrát se radoval náš sobotní soupeř. Vajgar Trutnovu nastřílel úctyhodných 72 branek, přičemž jich inkasoval pouze 46! Největší výhru proti Trutnovu zaznamenal Vajgar v sezóně 2011/2012, když doma vyhrál jednoznačně 11:1. Největší porážku si naopak připsal v této sezóně v první vzájemném zápase, který prohrál 7:3. Dvě branky se tehdy zaznamenal Luboš Voříšek a jednu junior David Košťál.
Oba celky dělí v tabulce tři pozice a šest bodů. Hosté z Trutnova jsou aktuálně dvanáctí s 34 body. Vajgar je na 15. pozici s 28 body.
To Vajgar získal v kalendářním roce pouze pět bodů. Nejprve překvapil v Klášterci nad Ohří, kde sice prohrával 0:3, ale Jihočeši otočili na 5:3. Jenže pak přišlo pět vysokých proher. Doma s Táborem, Děčínem a Sokolovem. Venku Vajgar padl ve Slaném, Klatovech a naposledy v Jablonci nad Nisou, kde Vajgar padl 3:8. Dva body se zrodily ve 28. kole. Vajgar vedl v půlce zápasu 3:0 a rázně vykročil za plným bodovým ziskem. Jenže domácí Žihadla zabrala, srovnala a šla dokonce i do vedení. Vajgar dokázal vyrovnat a bonusový bod pro hosty od Vajgaru vybojoval nestárnoucí Robert Procházka.
Hokejisté Trutnova, jenž se po dvou letech vrátili do druhé ligy zažívají povedenou sezónu. Momentálně okupují sympatickou dvanáctou příčku se ziskem čtyřiatřiceti bodů. Trutnovské ovšem trápí produktivita, vždyť nastříleli pouhých 81 branek, což je nejhorší počin ze všech týmů v této statistice. Nejlepší období této sezóny prožíval Trutnov v půlce listopadu, když vyhrál tři utkání po sobě. Nejprve porazil Klatovy, poté v prodloužení zdolal Kolín a na závěr této série porazil Moravské Budějovice. Následně přišla porážka se Sokolovem a domácí výhra 7:3 nad Vajgarem. Nejdelší sérii porážek zaznamenal Trutnov v říjnu, kdy ze šesti zápasů čtyřikrát prohrál. V prosinci začali hokejisté Trutnova dobře, když zaznamenali dvě výhry, ale celý měsíc devalvovali čtyřmi porážkami v řadě. Po novém roce střídá Trutnov chuť výher i porážek. V posledním duelu před odjezdem na Vajgar inkasoval debakl 1:7 od Sokolova.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

4:2

Branky a nahrávky: 13. Trummer (Šperger, Novák), 17. Šesták (Šperger, Dvořák), 46. Šperger, 60. Trummer (Šperger) – 5. Luštinec (Chytráček), 60. Voženílek (Březina)

HC Trutnov: Jeschke, Čáp – Souček, Kozák, Dufek, Voženílek, Karlík, Junek, Chaloupka, Zítka, Perutek, Veselý, Šimoníček, Březina, Smékal, Janoušek, Luštinec, Koutník, Chytráček, Vacek.

Rozhodčí: Jechoutek Daniel – Štětina David, Klouček David