KHL

Atlant Moskevská oblast – HC Dinamo Minsk

4:3

konec (1:1, 1:2, 2:0)

14.02.2015, 15:00 • Arena Mytišči - Ice Palace Mytišči • Alan Šrámek (@TramekCZ)

Tipsport: 2.2 3.9 2.66 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

40:53

Šance pro domácí, kteří si zahrají přesilovou hru. Na dvě minuty za hrubost byl vyloučen Šinkevič.

31:41

Domácí budou mít příležitost ke srovnání skóre. Za podražení si jde odpočinout hostující Szczechura.

29:03

Třeba to změní vyloučení domácího Jarullina, který už sedí na trestné lavici za podražení.

24:28

Síly na ledě se vyrovnají. Szczechura si jde odsedět dvouminutový trest za hákování.

23:28

Potapov přidržel protihráče a je za to vyloučen na dvě minuty. Dinamo si tak zahraje v početní převaze.

11:52

Bude se opět vylučovat. Tentokrát na druhé straně. Přesilovou hru si zahrají domácí. Vyloučen byl Kaznaděj za podražení.

09:20

Taraťuchin si pomohl nedovoleně a odchází na dvě minuty na trestnou lavici za držení.

02:52

Domácí si zahrají přesilovou hru. Za držení si jde sednout Goroško.

4:3

Branky a nahrávky: 4. Černov (Potapov, Šmeljov), 33. Černov (Šmeljov, Potapov), 47. Tjuljapkin, 49. Taraťuchin (Leščenko, Černov) – 8. Linglet (Szczechura, Ellison), 31. Kulakov (Krajíček, Stěpanov), 34. Linglet

Atlant Moskevská oblast: Engren (Krasikov) – Tjuljapkin, Novopašin, Korobov, Jarullin, Sorokin, Babčuk, Gilroy – Chlopotov, Kozlov, Potapov, Voronin, Junkov, Taraťuchin, Černov, Leščenko, Bodrov, Levitskij, Sošnikov, Jašin, Šmeljov

HC Dinamo Minsk: Taylor (Milčakov) – Šinkevič, Lisovec, Krajíček, Bailen, Kaznaděj, Švarný, Goroško – Linglet. Ellison, Kulakov, Drozd, Demkov, Meleško, Materuchin, Szczechura, Stěpanov, Razvadovskij, Pavlovič, Kitarov

Rozhodčí: Dejev, Ščenjov – Maitak, Šichanov