11.02.2015, 01:00 • Nassau Coliseum, New York • Lukáš Zayml (@ZaymlLukas)

Tipsport: 1.52 4.3 5.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Lubomír Višňovský – 0+0, čas na ledě 19:37
Tři hvězdy utkání

1.Colin McDonald (NYI) – 1+1
2.Casey Cizikas (NYI) – 1+0
3.Thomas Hickey (NYI) – 0+2
V dnešním utkání vítězí domácí 3:2! Hosté předvedli sympatický výkon, ale na body dnes nestačil. Hosté šli v 11.minutě do vedení zásluhou Hamiltona. Domácí se snažili vyrovnat a to se jim povedlo ve 14.minutě, když se trefil McDonald. Ve druhé třetině se trefil domácí Bailey a hostující Lander, takže po dvou třetinách bylo skóre znovu vyrovnané. Ve třetí třetině byli aktivnější hosté, ale v 56.minutě se trefil Cizikas a vystřelil tím domácím vítězství.

60:00

59:49

Domácí to zvládnou. Tavares šikovně vyhodil do středního pásma a domácí nejspíš vyhráli.

59:33

Domácí se znovu snažili trefit prázdnou branku, ale znovu vedle a píská se zakázané uvolnění.

59:24

Eberleho střela skončila v Halákově náruči.

58:59

Domácí Tavares se snažil trefit prázdnou branku, ale jeho střela šla těsně vedle a píská se zakázané uvolnění.

58:20

Hosté jsou v šesti!

58:20

Hosté si berou oddechový čas.

57:48

Hosté se snaží, ale nemohou se dostat do útočné třetiny.

56:49

Domácí skvěle brání a nepouští hosty k ničemu.

Casey CIZIKAS - 3:2

55:23

Islanders právě vstřelili branku!
Domácí jdou do vedení! Domácí se dostali do přečíslení tři na dva, ale McDonaldovi skočil kotouč přes hůl, ale domácí útočník ještě stihl nahrát volnému CASEYU CIZIKASOVI a ten se střelou na lapačku prosadil. Asistence: Colin McDonald, Thomas Hickey

54:41

Domácí na chvíli uklidnili hru a podrželi kotouč v útočné třetině.

53:58

Hosté jsou v obrovském tlaku, ale Halák zatím drží domácí nad vodou.

52:53

Hosté jsou znovu v útočné třetině a Eberle se snažil překvapit Haláka zpoza branky, ale domácí brankář byl připraven a kotouč přikryl.

51:53

Hosté se teď na chvíli dostali do útočné třetiny, ale domácí vyhodili a rozhodčí nehodlá pískat zakázané uvolnění.

50:56

Hosté hráli vysokou holí. Vhazovat se bude po levici Fastha.

50:01

Zakázané uvolnění domácího týmu. Vhazovat se bude po pravici Haláka.

49:31

Hosté mohli jít do přečíslení tři na dva, ale zastavilo je postavení mimo hru.

48:38

Tavares si teď dělal v útočné třetině co chtěl a nakonec se dostal do prostoru mezi kruhy, ale jeho střelu vyrazil Fasth betonem do rohu.

47:37

Zakázané uvolnění hostujícího týmu. Vhazovat se bude po pravici Fastha.

46:39

Eberle měl před sebou po několika odrazech úplně odkrytou branku, ale hostující útočník trefil jen tyč domácí branky!

46:26

Zakázané uvolnění domácího týmu. Vhazovat se bude po levici Haláka.

46:16

Klinkhammer jel se svým spoluhráčem dva na dva, ale on to zkusil sám a jeho střelu Halák chytil.

46:05

Lee si nabruslil do útočné třetiny, ale jeho střílená nahrávka skončila v ochranné síti.

45:27

Hra je plná nepřesností a teď se hosté nedohodli u modré čáry a píská se postavení mimo hru.

45:01

Střela Ference od modré čáry končí v náručí Haláka.

44:12

Domácí se snaží být aktivní, ale obrana hostů je zatím pozorná a nepouští domácí do větších příležitostí.

43:23

Střela Hendrickse od modré čáry je vyražená Halákem do ochranné sítě.

42:41

Hra se odehrává ve středním pásmu. Ani jeden z týmů nechce udělat chybu.

41:57

Halák chytil střelu Yakupova od pravého mantinelu do lapačky a přerušil hru.

41:29

Grabovski hledal před brankou volného Kulemina, ale jeho přihrávku skvěle zblokoval jeden z hostujících obránců.

40:54

Zakázané uvolnění hostujícího týmu. Vhazovat se bude po levici Fastha.

40:49

Hosté hrají v plném počtu. Domácím se přesilová hra nepovedla.

40:02

Domácí dohrávají zbytek přesilové hru.

40:01

Máme za sebou druhou třetinu, ve které jsme znovu viděli po jedné brance na každé straně. Nejprve se prosadil ve 32.minutě domácí Hickey. V 37.minutě po nahrávce od Eberleho vyrovnal hostující Lander. Třetí třetina začně přibližně ve 2:58.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:26

Domácí se nemohou dostat do útočné třetiny. Hosté zatím skvěle brání při oslabení.

39:07

Hosté vyhazují až za branku Haláka. Domácí musí začít přesilovou hru od vlastní branky.

38:49

Vyloučen hostující Roy na dvě minuty za sekání.

38:28

Domácí jsou v útočné třetině a snaží se strhnout vedení na svojí stranu.

37:23

Domácí mohli jít do přečíslení tři na dva, ale Tavares byl moc rychlý a píská se postavení mimo hru.

Anton LANDER - 2:2

36:34

Edmonton právě vstřelil branku!
Hosté vyrovnávají! Eberle si nabruslil do útočné třetiny a zpoza branky našel nádhernou přihrávkou volného ANTONA LANDERA, ten střelou na lapačku domácího brankáře vyrovnává. Asistence: Jordan Eberle, Ryan Nugent-Hopkins

36:19

Hosté se na chvíli dostali do útočné třetiny, ale Nielsen okamžitě posouvá kotouč do středního pásma.

35:49

Domácí zatím skvěle brání a už se jim podařilo dvakrát vyhodit.

35:05

Konec přestávky. Domácí jdou do čtyř. Vyloučen Bailey na dvě minuty za krosček.

35:05

Komerční přestávka.

34:42

Eberle se snažil udělat Leddyho, ale ten mu vystavil stopku. Domácí mají kotouč za vlastní brankou a snaží se rozehrát.

33:38

Tavares našel na modré čáře Leddyho, ale jeho střela byla sražená do ochranné sítě.

32:22

Domácí pokračují v aktivní hře a snaží se zvýšit své vedení. Střela Hamonica od modré čáry skončila na betonu hostujícího brankáře.

Thomas HICKEY - 2:1

31:27

Domácí jdou do vedení! Lee vybojoval kotouč v rohu útočné třetiny a našel na modré čáře neobsazeného Hickeye a jeho střelu tečoval JOSH BAILEY a domácí jdou do vedení. Asistence: Thomas Hickey, Anders Lee

31:08

Nakonec domácí kotouč vybojovali pro sebe a Tavres se dostal na pravý kruh. Jeho tvrdá střela skončila někde ve výstroji Fastha.

30:32

O kotouč se bojuje v útočné třetině domácích.

29:39

Hostující Nugent-Hopkins nahodil do útočné třetiny a celá jeho formace jde vystřídat.

28:50

Hosté se hned po buly vydali do útoku a chvíli se snažili kombinovat v útočné třetině, ale o kotouč rychle přišli a domácí jdou do útočné třetiny.

28:20

27:14

Eberle dostal přihrávku do jízdy a od pravého mantinelu se pokusil ohrozit domácí branku, ale jeho střela skončila vysoko nad brankou.

26:47

Kotouč mimo hrací plochu. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

25:59

Zakázané uvolnění hostů. Vhazovat se bude po levici Fastha.

25:39

Fasth musel zasahovat proti dvou střelám Leddyho od modré čáry, ale ani jedna mu nenadělala větší problémy.

25:01

Domácí jeli tři na dva a Kulemin si skvěle vyměnil kotouč s Grabovskim, ale střela prvně jmenovaného šla těsně vedle pravé tyče.

24:28

Lee se pokusil překvapit hostujícího brankáře střelou od modré čáry, ale ta neměla razanci a skončila v lapačce Fastha.

23:55

Domácím se nepovedla rozehrávka a u kotouče jsou hosté.

23:19

Domácí se dopustili postavení mimo hru. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

22:49

Fasth se snažil za vlastní brankou rozehrát, ale jeho nahrávka našla pouze hůl domácího útočníka Nielsena.

21:41

Grabovski se snažil natlačit před branku, ale Ference mu vypíchl kotouč a vybruslil s ním do středního pásma.

21:18

Leddy dostal na modrou čáru nahrávku od Tavarese, ale jeho střela skončila v náručí hostujícího brankáře.

20:50

Domácí začali třetinu znovu aktivně, ale hostující obránci odzbrojili Tavarese a snaží se o rozehrávku.

20:01

Máme za sebou první třetinu, ve které byli aktivnější domácí, ale do vedení šli v 11.minutě hosté zásluhou Hamiltona. Domácí se snažili o vyrovnání a dočkali se ve 14.minutě, když se trefil McDonald. Další třetina začne přibližně ve 2:05.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:51

Nielsen se snažil v posledních vteřinách třetiny ohrozit branku, ale jeho střela byla sražená do rohu.

19:40

Hosté se dopustili postavení mimo hru. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

18:19

Lander čekal na přihrávku mezi kruhy, ale Pakarinena pokryl jeden z domácích obránců a vyvezl kotouč z vlastní třetiny.

17:48

Halák musel zasahovat proti střele Eberleho, ale ta neměla razanci a neohrozila domácího brankáře.

16:44

Leddy hledal dlouhou přihrávkou Tavarese, ale tomu přeskočil kotouč hůl a majího ve své moci hosté.

16:00

Domácím se hned po vhazování nepovedla rozehrávka a píská se zakázané uvolnění. Vhazovat se bude po levici Haláka.

15:53

Konec přestávky. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

15:53

Hosté se dostali do postavení mimo hru. Následuje komerční přestávka.

15:48

Domácí hrají v plném počtu.

14:59

Domácí skvěle brání a nepouští hosty vůbec k ničemu.

14:34

Hosté se nemohou dostat do útočné třetiny.

13:48

Domácí Strait dostává dvě minuty za hru vysokou holí.

Colin MCDONALD - 1:1

13:20

Domácí vyrovnávají! Velký zmatek se teď odehrával v brankovišti Fastha a COLIN MACDONALD si všiml kotouče a backhandem ho dorazil za bezmocného Fastha. Asistence: Matt Martin, Travis Hamonic

12:59

Domácí jsou v útočné třetině a snaží se o vyrovnání.

12:29

Hosté hrají v plném počtu. Domácí v přesilovce nijak neohrozili Fastha v brance hostů.

12:14

Hosté vyhazují až k Halákovi a zdá se že přežijí oslabení.

11:31

Domácí nepustili hosty z jejich třetiny, ale zatím bez většího ohrožení branky.

10:29

Vyloučen hostující Hendricks na dvě minuty za zdržování hry.

Ryan HAMILTON - 0:1

10:17

Hosté jdou do vedení! Hostující RYAN HAMILTON vystřelil od modré čáry a jeho střela zjevně tečovaná domácím obráncem skončila v brance. Asistence: Nail Yakupov, Iiro Pakarinen

09:54

Domácí hráč Lee je vyloučen na dvě minuty za hákování.

09:16

Hra se momentálně odehrává ve středním pásmu. Hosté dobře brání modrou čáru.

08:22

Domácí pokračují ve velkém tlaku, ale hosté zatím pozorně brání.

07:40

Střela Martina od pravého mantinelu končí v lapačce Fastha.

07:20

Leddy má kotouč za vlastní brankou a snaží se rozehrát.

06:29

Konec komerční přestávky. Vhazovat se bude po levici Fastha.

06:29

Kulemin hledal před brankou volného Nielsena, ale jeho střela z první neměla potřebnou razanci a skončila v lapačce Fastha. Komerční přestávka.

05:58

Nahrávka Leddyho na Kulemina byla moc dlouhá a píská se zakázané uvolnění.

05:39

Domácí skvěle napadají a hosté mají velký problém s rozehrávkou.

04:41

Hosté jsou zatím pod obrovským tlakem a nemohou se dostat z vlastní třetiny.

04:07

Tavares s Baileym jeli dva na jednoho, ale přihrávka od Tavarese byla moc tvrdá a Bailey jí nezpracoval.

03:18

03:09

Střela Višňovského od modré čáry končí na betonu Fastha.

02:19

Střela Hamonica od pravého mantinelu skončila nad brankou Fastha.

01:22

Domácí jsou stále aktivní a jsou v útočné třetině.

01:04

Leddyho střela od modré čáry končí v náručí Fastha. Vhazovat se bude po jeho levici.

00:37

Domácí začali třetinu v útočném pásmu, ale Tavares přišel o kotouč za brankou a domácí jdou vystřídat.

00:01

New York Islanders: Halák (Johnson) – Višňovský, Hamonic, Leddy, Boychuk, Hickey, Strait – Lee, Tavares, Bailey – Grabovski, Nielsen, Kulemin – Zolnierczyk, Nelson, Strome – Martin, Cizikas, McDonald

Edmonton Oilers: Fasth (Bachman) – Petry, Ference, Klefbom, Schultz, Marinčin, Fayne – Purcell, Nugent-Hopkins, Eberle – Fraser, Roy, Yakupov – Gazdic, Lander, Pakarinen – Hendricks, Gordon, Klinkhammer

Rozhodčí: Dave Jackson, Marc Joannette – Mark Shewchyk, Jean Morin.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Vzájemné zápasy v této sezóně

5.1. 2015 – Edmonton – Islanders 5:2
Edmonton Oilers

Hosté jsou druhým nejhorším týmem v celé NHL, když ve čtyřiapadesáti zápasech posbírali devětatřicet bodů. Nejproduktivnějším hráčem hostů je Jordan Eberle, který vstřelil třináct branek a u dvaceti asistoval. V brance dostává více prostoru Ben Scrivens.
New York Islanders

Domácí se nachází v tabulce Východní konference na druhém místě, když ve třiapadesáti zápasech posbírali devětapadesát bodů. Nejproduktivnějším hráčem domácích je John Tavares, který vstřelil čtyřiadvacet branek a u osmadvaceti asistoval. V brance dostává více prostoru Jaroslav Halák. Domácí půjdou do dnešního zápasu jako favorit, ale jak už je známé u NHL každý může porazit každého.
Dobrý den, vítám vás u pokračování NHL. Dnes se střetnou týmy New York Islanders a Edmonton Oilers. Sledujte náš online přenos a buďte s námi ve hře.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

3:2

Branky a nahrávky: 14. McDonald (Martin, Hamonic), 32. Bailey (Hickey, Lee), 56. Cizikas (McDonald, Hickey) – 11. Hamilton (Yakupov, Pakarinen), 37. Lander (Eberle, Hopkins)

Edmonton Oilers: Fasth (Bachman) – Petry, Ference, Klefbom, Schultz, Hamilton, Fayne – Purcell, Nugent-Hopkins, Eberle – Fraser, Roy, Yakupov – Gazdic, Lander, Pakarinen – Hendricks, Gordon, Klinkhammer

Rozhodčí: Dave Jackson, Marc Joannette – Mark Shewchyk, Jean Morin