11.02.2015, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • Michal Belšán (@belly11mb)

Tipsport: 2.08 3.8 3.13 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě to bude všechno. Všem děkuji za pozornost a přeji dobrou noc, resp. krásné ráno! (04:53:19)
Ondřej Palát (TBL) 0+1, 3 střely, čas na ledě 19:58
Andrej Šustr (TBL) 0+0, 0 střel, čas na ledě 22:16
2. Pekka Rinne (NSH) 32 zák., 2 góly, 93,8%
3. Andrej Vasilevskij (TBL) 29 zák., 3 góly, 89,7%
Dnešní utkání sledovalo 16362 diváků.
Střely: 29:32 (8:10, 11:8, 8:10 – 2:4)
Nashville tak v souboji lídrů konferencí vyhrál. V první třetině jsme se branky nedočkali, góly začaly padat až od té druhé. Ve 29. minutě otevřel skóre Seth Jones, o čtyři minuty později na něj navázal Taylor Beck. Lightning dokázali ve třetí třetině během 6 minut a 30 sekund vyrovnat, postupně se trefili Brett Connolly a Nikita Kučerov. V prodloužení se ale v čase 64:27 prosadil domácí útočník James Neal a bylo hotovo.
Preds tedy porazili Bolts 3:2 v prodloužení.

James NEAL - 3:2

64:27

Nashville právě vstřelil branku!
Predátoři dokázali dnešní utkání vyhrát v prodloužení! JAMES NEAL využil nedostatečného bránění Victora Hedmana, dostal se k puku a následně propálil Vasilevského! Asistence: Roman Josi a Matt Cullen.

64:16

Domácí šli do přečíslení 2 na 1, Nealova střela ale nebyla úspěšná!

63:51

Pokus Hedmana od modré čáry bez větších potíží chytá Pekka Rinne.

63:43

Filppula před Rinnem nyní tečoval puk, brankář Predators ale úspěšně zasáhl. Bitetto poté raději vyhodil na icing.

63:35

Callahan si počkal na střelu, branku ovšem netrefil.

63:00

Forsberg teď svou rychlostí nadělal problémy hostujícím bekům, zakončit ale nedokázal.

62:15

K individuální akci se nyní odhodlal sebevědomý Nikita Kučerov, který po projetí okolo obránce Bartleyho zakončil. Pekka Rinne stál ovšem na místě.

61:29

Cullen čekal před brankou na přihrávku, Johnson jí ale zastavil.

61:07

Fisherova přihrávka na spoluhráče byla nepřesná, nic z této akce tedy nevzešlo.

3:2

Branky a nahrávky: 29. Jones (Stålberg, Volčenkov), 33. Beck (Gaustad, Nystrom), 65. Neal (Josi, Cullen) – 42. Connolly (Filppula), 48. Kučerov (Palát, Johnson)

Nashville Predators: Rinne (Hutton) – Josi, Weber, Volčenkov, Jones, Bitetto, Bartley – Forsberg, Ribeiro, Smith – Stålberg, Fisher, Neal – Cullen, Järnkrok, Bourque – Nystrom, Gaustad, Beck

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (Bishop) – Hedman, Šustr, Strålman, Barberio, Witkowski, Garrison – Fillpula, Stamkos, Callahan – Palát, Johnson, Kučerov – Drouin, Killorn, Connolly – Morrow, Boyle, Brown

Rozhodčí: Skilliter, Dwyer – Lazarowich, Cvik

Diváci: 16362