2:4

konec (1:0, 0:1, 1:3)

09.02.2015, 17:00 • Minsk Ice Palace • Martin Švejkar

Tipsport: 1.75 4.1 3.68 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě z tohoto zápasu vše. Na shledanou u dalšího online přenosu. (19:19:00)
Československá stopa:
Lukáš Krajíček (MIN): 0+0, 1 střela, čas na ledě 16:25
Martin Růžička (CLJ): 1+2, 2 střely, čas na ledě 17:25
Hosté gólově ovládli třetí třetinu a z Minsku si nakonec vezou cenné tři body za vítězství 4:2. Velkou zásluhu na úspěchu Čeljabinsku měl Martin Růžička, který si v zápase připsal jednu branku a dvě asistence.

60:00

Martin RŮŽIČKA - 2:4

58:58

Čeljabinsk právě vstřelil branku!
Nejspíš je rozhodnuto! MARTIN RŮŽIČKA se dostal ke kotouči a střelou do prázdné branky pravděpodobně stvrdil vítězství hostujícího týmu.

58:23

Stepanov je zpátky na ledě a domácí navíc odvolávají brankáře, takže budou hrát v šesti proti čtyrem.

57:28

Jenže vyloučení teď přichází i na druhé straně. Za podražení si odsedí dvě minuty Maxim Kondratěv a po necelé minutě hry 4 na 4 přijde zkrácená přesilovka Dinama.

56:23

Domácí si komplikují své šance na vyrovnání. Andrej Stepanov dostává menší trest za hákování.

56:11

Hosté se teď dostali do velmi nebezpečného protiútoku, který však nakonec nevyřešili dobře.

54:55

Dinamo se teď tlačí do útoku a snaží se o vyrovnání, ale hosty momentálně drží spolehlivými zákroky brankář Demčenko.

Stanislav ČISTOV - 2:3

51:42

Zničehonic však udeřilo na druhé straně! Autorem branky je STANISLAV ČISTOV, jemuž na gól přihrával Martin Růžička, který si připisuje svou druhou asistenci v tomto zápase. Asistence: Martin Růžička.

51:02

Dinamo je s pukem před hostující bránou. Domácí jsou v těchto chvílích aktivnější.

49:01

Hosté hrají v plném počtu.

48:04

Pestunov se vrací na led a domácí budou mít ještě necelou minutu k dispozici klasickou přesilovou hru.

Matt ELLISON - 2:2

48:04

Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
Minsk využívá dvojnásobnou početní převahu! Autorem vyrovnávací branky je MATT ELLISON, kterému naservíroval puk do gólové pozice Ryan Vesce. Asistence: Ryan Vesce, Paul Szczechura.

47:01

Dvojnásobné vyloučení na straně hostů! Dvě minuty si odsedí Andrej Popov za podražení a Dmitrij Pestunov za sekání. Domácí tak mají velkou příležitost v podobě dvouminutové přesilovky 5 na 3.

2:4

Branky a nahrávky: 12. Vesce (Ellison, Linglet), 49. Ellison (Vesce, Szczechura) – 21. Pare (Borodkin), 47. Osnovin (Růžička, Kondratěv), 52. Čistov (Růžička), 59. Růžička

HC Dinamo Minsk: Haugen (Milchakov) – Krajíček, Goroško, Bailen, Švarný, Kaznaděj, Šinkevič, Lisovets – Linglet, Ellison, Vesce – Matěruchin, Szczechura, Stepanov – Meleško, Kulakov, Pavlovič – Drozd, Zacharkov, Demkov

Traktor Čeljabinsk: Demčenko (Garnett) – Quint, Borodkin, Kondratěv, Piganovič, Atjušov, Martynov, Davydov – Čistov, Pare, Penkovskij – Popov, Glinkin, Pestunov – Růžička, Osnovin, Panov – Kokujv, Gubarev, Veličkin

Rozhodčí: Alexej Bělov, Vjačeslav Bulanov – Juris Balodis, Dmitrij Golovljov