1:2

konec (0:0, 0:1, 1:1)

09.02.2015, 17:30 • Hartwall Arena, Helsinky • Michal Belšán (@belly11mb)

Tipsport: 2.3 3.8 2.57 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě to z tohoto utkání bude všechno. Děkuji za pozornost a přeji krásný pondělní zbytek večera! (19:52:16)
Československá stopa v utkání
Petr Koukal (JOK) – 1+0, 3 střely, čas na ledě 20:34, 4 trestné minuty
Střely: 31:24
Vhazování: 36:27
Vyloučení: 3:4
Využití: 1:0
Dnešní utkání tedy končí výhrou Dinama Moskva!

Kdo čekal ofenzivní podívanou, musel po 30 minutách hry jen kroutit hlavou. Hokej byl plný chyb a nepřesností, žádné pohledné akce. Poté se ale vše změnilo. Nejprve se krásným zákrokem blýskl domácí brankář Karlsson, poté se hostující Konstantin Glazačev stal autorem první branky tohoto zápasu. Vyrovnání zařídil ve 48. minutě Petr Koukal, ale vítězný gól dali hosté – padl v čase 57:36 a skvěle se o něj postaral Maxim Karpov. Konečný výsledek 2:1 pro hosty.

60:00

59:52

Hosté dobře zabezpečili střední pásmo a zamezili Jokeritu v průchodu dopředu.

59:33

Hagman z těžké pozice nedokázal trefit puk.

59:15

Domácí příznivci hlasitě povzbuzují svůj celek, ten se bude snažit vyrovnat. Má na to pouze 45 sekund.

59:15

Oddechový čas pro hosty.

59:15

Pokus Gorovikova přes celé hřiště skončil mimo branku, je z toho tedy icing.

59:00

Lazušin vyrazil Gundersonův pokus od modré, hosté poté dostali puk do středního pásma.

58:53

Domácí celek to zkusí se šesti hráči v poli, Henrik Karlsson zůstává na střídačce!

58:53

Oddechový čas pro domácí.

58:53

Nyní vybojovali domácí vhazování v útočném pásmu, Lazušin podržel puk.

58:27

Jokerit se začíná nadechovat k závěrečnému náporu.

57:49

Steve Moses mohl vyrovnat, jeho střela zpoza obránce ovšem trefila břevno Lazušinovy branky!

Maxim KARPOV - 1:2

57:36

Dinamo právě vstřelilo branku!
Parádní akce hostujícího útočníka MAXIMA KARPOVA! Ten sebral puk ve vlastním pásmu, v tom středním nabral rychlost a poté přebruslil obránce Todda. Dostal se tedy sám před Karlssona, kterého překonal kličkou do forhendu! Dinamo Moskva se tedy dostává do vedení 2:1! Asistence: Jegor Dugin.

57:27

Jani Rita vybojoval vhazování v útočném pásmu Jokeritu Helsinky.

1:2

Branky a nahrávky: 48. Koukal (Gunderson, Omark) – 37. Glazačev (Dugin), 58. Karpov (Dugin)

Jokerit Helsinky: Karlsson (Helenius) – Korpikari, Gunderson, Väänänen, Todd, Ohtamaa, Jaakola – Hagman, Kapanen, Huhtala – Ben-Amor, Wirtanen, Pöysti – Omark, Koukal, Moses – Mäki, Hahl, Rita

Dynamo Moskva: Lazušin (Jerjomenko) – Robinson, Višněvskij, Jalasvaara, Solovjov, Osipov, Mironov, Budkin – Řerděv, Gorovikov, Daugavinš – Karsums, Cvetkov, Karpov – Mosaljov, Volkov, Kokarev – Glazačev, Dugin, Brjuvkin – Sopin

Rozhodčí: Anisimov, Olenn – Nesterov, Aljošin

Diváci: 13396