09.02.2015, 17:30 • Ice Hockey Center 2004 • Jan Volf

Tipsport: 1.45 4.9 5.18 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

49:40

Viťaz právě vstřelil branku!
ALEXANDER KUČERJAVENKO je podruhé úspěšným střelcem. Takže dostává Viťaz do jednogólového vedení, jenž je 10 minut před koncem základní hrací doby velmi podstatné. Asistence: Anton Koroljov

41:24

VJAČESLAV SOLODUCHIN dává vyrovnávací branku. Viťaz se dočkal. Asistence: Alexandr Kučerjavenko

24:05

Chabarovsk právě vstřelil branku!
MICHEL MIKLÍK využívá přesilovou hru a posouvá tak svůj papírově slabší tým do překvapivého vedení. Asistence: Denis Ježov

14:35

Je vyrovnáno. V polovině 15.minuty se trefuje DMITRIJ TARASOV, ruský útočník Amuru Chabarovsk. Gól padl ve vyrovnaném počtu sil na ledě, tedy při hře 5 na 5. Asistence: Maxim Velikov, Tukka Mantyla

08:31

ANTON KOROLJOV střelil svou 9.branku v letošní sezóně a posílá svůj tým do vedení 1:0 nad velkým outsiderem vlastně celé soutěže. Amur totiž patří k nejhorším týmům ligy a to dlouhodobě. Asistence: Alexander Kučerjavenko

3:2

Branky a nahrávky: 9. Koroljov (Kučerjavenko), 42. Soloduchin (Kučerjavenko), 50. Kučerjavenko (Koroljov) – 15. Tarasov (Velikov, Mantyla), 25. Miklík (Ježov)

HC Viťaz Moskevská oblast: Lisutin (Sateri) – Semjonov, Porseland, Vaščenko, Berďukov, Selezňov, Golovkov, Tatalin, Grebeškov – Horák, Kousal, Kempe – Soloduchin, Koroljov, Kučerjavenko – Cyganov, Šitikov, Kokšarov – Makarenko, Mamin, Vyglazov Trenér: Oleg Orechovskij

Amur Chabarovsk: Pečurskij (Bolšakov) – Mantyla, Těrjajev, Pereťagin, Ježov, Kurbatov, Safronov, Velikov – Špirko, Tarasov, Miklík – Lugin, Šafigulin, Fisenko – Orlov, Krysanov, Achmetov – Baškirkov, Litovčenko, Haščák Trenér: Jukka Rautakorpi

Rozhodčí: Bondar, Vasiljev – Ivanov, Kučava