0:3

konec (0:0, 0:2, 0:1)

09.02.2015, 17:00 • Arena 2000 • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 1.55 4.3 4.78 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Hokejisté Jaroslavle v duelu proti Admiralu nesplnili roli favorita a soupeři z přístavního města podlehli 0:3. Lokomotiv se dnes prezentoval bezkrevným výkonem, kterému zejména v ofenzivě scházela jiskra a potřebný důraz. Hosté vykročili za důležitou výhrou mezi 27. a 31. minutou, kdy se trefili Andrej Sigarjov a Alexander Gorškov. Od té doby už to byla ze strany Jaroslavle spíše křeč a vteřinu před koncem tak upravil na konečných 0:3 střelou do prázdné branky Alexej Ugarov.

Střely na branku ve 3. třetině – 12:5, celkem – 28:22 (19:15:30)

60:00

Alexej UGAROV - 0:3

59:59

Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
Pouhou vteřinu před koncem zápasu to ALEXEJI UGAROVOVI vyšlo! Hostující forvard trefil prázdnou klec od vlastní modré čáry.

59:39

Ugarov málem ujel na prázdnou branku, domácí obránci ho zastavili s obrovským vypětím.

59:18

Domácí bez brankáře a s šesti hráči v poli!

59:18

Z pravé strany nahazoval puk před brankoviště Plotnikov. Po teči Platta přerušil hru Nalimov.

58:49

Střela Bergforse byla sražena za domácí branku.

58:01

Poslední dvě minuty třetí třetiny, sledujeme křeč v podání Lokomotivu.

57:27

Domácí se nemohou dostat ani do útočné třetiny, o odvolání brankáře tak nemůže být řeč.

56:28

Hosté sbírají cenný čas v útočném pásmu.

55:57

Domácí střídačka si vybrala time-out.

55:57

Nahození Kontioly od modré skončilo v klíně Nalimova.

55:01

Pašnin nahodil kotouč do rohu za hostující branku, kde o něj teď hráči obou celků bojují.

54:09

Už jen necelých šest minut do konce, domácím se krátí čas.

53:06

Nalimov se bleskově přesunul proti zakončujícímu Plotnikovovi a pravým betonem zabránil snížení!

51:25

Z hlediště Areny 2000 se začíná ozývat pískot, který směřuje na domácí tým.

49:59

Jsme v polovině třetí třetiny a hosté stále drží dvoubrankový náskok. Hráči Lokomotivu jsou v ofenzivě bezzubí.

48:58

Hokejisté Admiralu jsou kompletní.

0:3

Branky a nahrávky: 27. Sigarjov (Ugarov), 31. Gorškov (Vjačeslav Ušerin), 60. Ugarov

Lokomotiv Jaroslavl: Sanford (od 41. min. Kolesnik) – Holos, Jakovlev, Kronwall, Pašnin, Ljubuškin, Vasiljev, Gorochov, Gavrikov – Plotnikov, Novotný, Apalkov – Averin, Loktionov, Kontiola – Platt, Kartajev, Thörnberg – Kapustin, Gračjov, Korškov.

Admiral Vladivostok: Nalimov (Proskurjakov) – Kolář, Heshka, Glazkov, Beljakov, Kuzmin, Zemčjonok, Lisov – Bergfors, Zubov, Gynge – Ugarov, Sigarjov, Wandell – Gorškov, Vjačeslav Ušenin, Vladislav Ušenin – Gorošanskij, Kuzněcov, Sokolov – Ivanov.

Rozhodčí: Ravodin, Kulakov – Pronskich, Maitak