konec (0:0, 0:1, 3:1)

07.02.2015, 18:00 • Veronika Pancuráková (@PancurakovaVer), Miroslav Revaj sk

59:42

Rakúsko dalo gól!

Rakúsko sa natlačilo do nášho obranného pásma a 18 sekúnd pred koncom tretiny ešte znižuje na 2:3 a spravilo tak poriadnu záverečnú drámu! Pred našou bránkou sa najlepšie zorientoval ALEXANDER CIJAN a dáva druhý gól domácich v tomto zápase!

CIJAN - 3:2

BAKOŠ - 3:1

59:06

Slovenský olympijský tím dáva gól!
Rakúsko bolo v našom obrannom pásme, puk však zachytil na svoju hokejku MARTIN BAKOŠ, ktorý skoro od našej bránky posiela puk do prázdnej bránky domácich a náš tím tak vyhráva 3:1!

GAŠPAROVIČ - 2:1

54:26

Výborne! Naši reprezentanti pridávajú svoj druhý gól v dnešnom zápase, ktorým otáčajú vývoj stretnutia vo svoj prospech a dostávame sa do vedenia 2:1! Krásna kombinácia našich chlapcov, keď to celé začalo u Preisingera, ktorý výborne potiahol puk do útočného pásma, prihral ho pred bránku na Bakoša, ten našiel na ľavej strane nikým nekrytého JAKUB GAŠPAROVIČ a ten krásnou strelou prekonal domáceho brankára!

50:04

Slovenský olympijský tím dáva gól! Gól strelil GAŠPAROVIČ. Asistencie bez asistencie.
Konečne! Slovenský olympijský tím strieľa vyrovnávajúci gól na 1:1 a v 50.minúte zápasu tak začíname odznova! JAKUB GAŠPAROVIČ, ktorý v druhej tretine zahodil veľkú šancu tak teraz odčinil svoje zaváhanie, keď zachytil puk pred bránkou domácich, vylepšil si streleckú pozíciu a krásne zavesil puk do domácej bránky!

GAŠPAROVIČ - 1:1

HERGURGER - 0:1

22:27

Vynikajúci úvod do druhej tretiny v podaní Rakúsko, ktoré strieľa úvodný gól zápasu a ide tak do vedenia 1:0! Pred našou bránkou teraz vznikol poriadny zmätok, puk na hokejku dostal RAPHAEL HERBURGER, ktorý strelou švihom nedal Godlovi žiadnu šancu na zákrok!

3:2

Branky a nahrávky: 51. Gašparovič (bez asistencie), 55. Gašparovič (Bakoš, Preisinger), 60. Bakoš (bez asistencie) – 23. Hergurger (Heinrich, Huber), 60. Cijan (Kristler, Komarek)

Slovenský olympijský tým: Godla (Melicherčík) – Trška, Bokroš, Rosandič, Černák, Holenda, Brejčák, Macejko, Pokovič – Lapšanský, Kytnár, Rác – Gašparovič, Preisinger, Bakoš – Sýkora, Galamboš, Hrnka – Skalický, Bortňák, Paločko

Rakousko: Madlener (Kickert) – Altamann, Peter, Heinrich, Pallestrang, Lembacher, Mitterdorfer Vallant, Bacher – B. Petrik, Hergurger, Huber – Kristler, Komarek, Cijan – N. Petrik, Fischer, Iberer – Geier, Hunderpfund, Rotter

Rozhodčí: Kellner – Hofstätter, Johnston