07.02.2015, 13:00 • O2 arena, Praha • Martin Dvořák

Tipsport: 1.65 4.5 4.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (15:28:47)

Rusko: 18

3. třetina:

Česko: 7

Rusko: 7
Ve třetí třetině nejprve vyrovnal na 3:3 Rus Andrej Popov a hned poté jsme opět sledovali zlepšený výkon Rusů, kteří mnohokrát ohrozili českou branku. Výtečně chytající Salák ale v té chvíli podržel svůj tým a když v 56. minutě vrátil vedení českému týmu Vladimír Svačina, který doslova mazácky zvládl trestné střílení, bylo 16,5 tisíce přítomných diváků v obrovském varu. I v dramatickém závěru, kdy hráli Rusové přesilovou hru a při power-play dokonce dvojnásobnou, dokázali čeští hráči ubránit těsné vedení až do závěrečné sirény.
Nejlepšími hráči zápasů byli vyhlášeni:

ANTON SLEPYŠEV (Rusko) a MICHAL VONDRKA (Česko).
Je dobojováno! Český tým vítězí nad mistry světa i ve druhém zápase, fantastický úspěch a zisk šesti bodů do tabulky Euro Hockey Tour! Alexander Salák přijímá gratulace od svých spoluhráčů, i dnes chytal fantasticky a lapil mnoho nebezpečných ruských střel.

60:00

59:57

Ještě tři vteřiny před koncem třetí třetiny je pískáno zakázané uvolnění, hra se opět stěhuje před Saláka.

59:40

Salák má puk ve své moci a přerušuje hru, bude se vhazovat po jeho levici.

59:37

Česko je v plném počtu, Rusové stále v šesti proti pěti českým hráčům.

59:26

Posledních deset vteřin z oslabení českého týmu.

59:10

Krejčík namířil z vlastní třetiny na prázdnou branku, ale ani on netrefuje.

59:00

Poslední minuta třetí třetiny.

58:50

Novotný zkusil ze středního pásma trefit odkrytou ruskou branku, nepovedlo se.

58:38

Rusové jsou v šesti, Šaryčenkov odjíždí na střídačku.

58:18

Ale nyní opět míří puk ze třetiny, dobrá práce Klesly.

57:59

Puk míří ze třetiny Česka, ale Rusové jsou bleskově zpět.

57:40

Rusové vyhráli vhazování před Salákem a zůstávají v útočném pásmu.

57:37

Svačina fauluje ve vlastní třetině, kde sráží k zemi Andronova a dostává dvouminutový trest za držení, přesilová hra pro Rusko!

Dnešní utkání sleduje 16 452 diváků.

57:28

Střelu od modré dokázal Salák vykopnout do ochranné sítě, hra přerušena.

57:15

Rusům se čas na vyrovnání krátí, ale nyní jsou v útočném pásmu.

56:40

Dominik Simon vybruslil zpoza branky Rusů a přihrál před Šaryčenkova, kde vybízel k zakončení Ručinského, ten se k puku nedostal.

56:20

Martin Ručinský s pukem na pravé straně v útočném pásmu, kde dobře drží puk.

56:08

Rusové zkouší něco vymyslet v útočném pásmu.

55:45

V hledišti O2 areny to bouří, slyšíme typické "Kdo neskáče není Čech!"

Vladimír SVAČINA - 4:3

55:33

Česko právě vstřelilo branku!
Česko jde opět do vedení zásluhou proměněného trestného nájezdu VLADIMÍRA SVAČINY, který se s pukem dostal až moc na pravou stranu, i tak ale dokázal parádně umístit puk nad lapačku klesajícího Šaryčenkova.

55:33

A dokonce je to trestné střílení ve prospěch českého týmu!

55:16

Vladimír Svačina se dostal do úniku, byl faulován, bude se vylučovat.

55:00

Poslední pětiminutovka třetí třetiny, oba týmy střídají, puk mají na svých holích Češi.

54:18

Simon prodlužuje puk do útočného pásma, tam bojuje Novotný, úspěšnější obránce Višněvskij, puk míří ze třetiny Rusů.

53:32

Sobotka vypálil z levé strany, puk byl možná přizvednutý obráncem soupeře, každopádně končí pouze nad brankou.

52:58

Vondrka a spol. udrželi puk v útočném pásmu, ale je to o soubojích u mantinelu.

52:20

Češi mají na ledě údernou čtvrtou formaci, Rusové třetí.

52:11

A nakonec špatná rozehrávka Rusů, puk míří na zakázané uvolnění.

52:05

Zaťovič zabojoval v útočném pásmu, Rusové se nedostali do středního pásma.

51:50

Smoleňák na levém křídle, dostává se do útočného pásma, jeho střelu přizvedl Šaryčenkov vysoko nad branku, hra přerušena.

51:28

Po vyrovnávacím gólu mají Rusové převahu, čeští hokejisté svádí urputnou bitvu ve vlastní třetině.

51:00

Vladimír Sobotka neodehrál puk, Rusové zůstanou v útočném pásmu.

50:16

Bratři Popovové bojují o puk v levém rohu útočné třetiny, dobrá práce Martina Ševce, který alespoň rukou posunul puk do středního pásma.

49:48

Diváci pískají, Rusové znovu v útočném pásmu, Češi se musí bránit.

49:18

Výborně zasáhl Salák proti bekhendovému pokusu Tkačeva, který se zjevil na pravé straně zcela sám.

48:55

Puk však mají Rusové, kteří ho nahazují do útočného pásma.

48:35

Češi rozehrávají, konkrétně Čáslava s Novotným.

48:07

A znovu Martin Ručinský, který se dokázal natlačit před gólmana, kde parádně tečuje, ovšem puk nasměroval pouze do hrudi Šaryčenova.

47:54

Ručinský se dostává ke střele z levé strany, jeho ránu však Šaryčenkov vyráží.

47:38

Český tým střídá, čtvrtá formace opět předvedla skvělý výkon.

47:20

Nakonec pálí Kempný od modré čáry, Šaryčenkov vyráží pravým betonem.

47:05

Vondrka bojuje o puk v levém rohu útočné třetiny.

46:49

Vladimír Svačina natlačen do branky soupeře, sudí pískají postavení hráče v brankovišti.

46:15

Komerční přestávka.

45:58

Diváci již zvedali ruce nad hlavu, puk se po střele od modré odráží od horní tyče mimo branku.

Andrej POPOV - 3:3

45:41

Rusko právě vstřelilo branku!
Po přihrávce Alexandera Popova od zadního mantinelu se z levého kruhu pro vhazování trefuje ANDREJ POPOV, tam zaváhali obránci českého týmu a je vyrovnáno. Asistence: Alexander Popov a Anton Glinkin.

45:32

Rusové opět bojují o puk v útočném pásmu, diváci pískají.

44:43

Pavel Koledov pálí z mezikruží, po vyhraném vhazování Rusů, trefuje však pouze dobře postaveného Saláka.

44:40

Rusové jsou bleskově před brankou domácího týmu, v pádu zakončil Lazarev, Salák chytá.

44:15

Jakub Krejčík vyčkává s pukem za vlastní brankou, než mu dostřídají spoluhráči.

43:36

Jakovlev pálí od modré, ale trefuje pouze spoluhráče Slepyševa, který se snažil clonit Salákovi.

43:28

Zakázané uvolnění Česka, opět se hra stěhuje před Saláka.

43:04

Rozhodčí přerušují hru, bude se vhazovat po levici Saláka.

42:38

Češi šli ve třech proti dvěma obráncům Rusů, ale Ševc nepřesně přihrává.

41:33

Po akci Simona zakročuje Šaryčenkov, který ukrývá puk pod svou lapačkou.

41:16

Po vyhraném vhazování po levici Šaryčenkova se Češi snažili vybojovat útočné pásmo, nepovedlo se.

40:54

Puk se dostává ze třetiny českého týmu, střídání na obou stranách.

40:29

Rusové v první útočné akci, Nakládal nepustil Popova do zakončení.

40:01

Další třetina začne přibližně v 14:45.
STATISTIKA STŘEL NA BRANKU – 2. třetina:

Česko: 12

Rusko: 6
Neskutečný závěr druhé třetiny, v závěrečných sekundách druhé třetiny se puk povaloval před brankou Rusů, ti tam polehali před Šaryčenkovem, který byl pro změnu na zádech, důležité je, že gól nepadl, i tak ale čeští hokejisté odchází do kabin s vedením 3:2. To zařídil brankou ve 30. minutě Michal Vondrka, který dnes, stejně jako celá čtvrtá pětka, hraje fantasticky! Rusům patřilo zhruba prvních osm, devět minut druhé třetiny, pak ale po inkasovaném gólu jako by vypadli z role a na ledě pak byl pouze jeden tým, a to český, který může pouze litovat nevyužitých šancí.

40:00

39:43

Rusové si berou oddechový čas.

39:43

Po šanci Sobotky a Vondrky Rusové pouze vyhazují na zakázané uvolnění, to byl obrovský tlak!

39:21

Výtečně hrající čtvrtá formace nyní "zamkla" soupeře v jeho třetině.

39:00

Poslední minuta druhé třetiny, Michal Vondrka útočil na hattrick, jeho střela z mezikruží zamířila těsně vedle!

38:32

Svačina jako první u puku v útočném pásmu, ale Češi se musí vracet zpět do středního pásma.

37:50

Polášek to zkoušel sám, ale jeho průchod do útočného pásma končí těsně za modrou, kde ho trojice Rusů odstavila od puku.

37:07

Hraje se ve třetině českého týmu, až Vladimír Sobotka dostal puk do třetiny soupeře, ale hrají znovu Rusové.

36:45

Češi stihli prostřídat útok, ovšem nedokázali toho využít.

36:08

Vladimír Svačina se nyní těžce zvedá z ledu poté, co dostal pukem do kotníku pravé nohy.

35:34

Oba týmy v plném počtu.

35:11

Puk se dostal do středního pásma, ale znovu hrají Rusové.

34:50

Polášek bojuje s Barancevem o puk ve vlastní třetině, mezitím Rusové střídají.

34:10

Rusové v útočném pásmu, střela od modré ale končí mimo branku Saláka.

33:34

Tomáš Zohorna vyloučen za sekání na dvě minuty, ovšem také na ruské straně se vylučuje, Grigorjev dostává také za sekání dvě minuty, hraje se 4 na 4.

33:34

Čtvrtá formace českého týmu se opět dostala do šance, Šaryčenkov raději ukryl puk před dotírajícím Koukalem.

32:45

Michal Vondrka si protahuje střídání, nakonec Slepyšev trefuje ochrannou síť za zády Saláka, hra přerušena.

31:59

Češi nyní v útočném pásmu, na ledě úspěšná formace s Michalem Vondrkou.

31:08

Ručinský s pukem za vlastní brankou, Češi zkouší znovu rozehrát dlouhou přihrávkou, Sobotka lehce tečuje do útočného pásma, ale hrají Rusové.

30:38

Rusové vyhráli vhazování po pravici Saláka, Barancev pálí, ale trefuje přesně do míst, kde je český gólman.

29:49

Rozdaly se tresty, pokračovat se bude v pěti na obou stranách. Na české straně sedí na trestné lavici Smoleňák a Klesla, na té ruské pak Grigorjev a Andrej Popov.

29:49

Vidíme tam Smoleňáka, Nakládala a Kleslu, který ještě vyzývá Grigorjeva na souboj.

29:49

Na ledě se strhla bitka mezi hráči obou týmů, Rusové se vrhli na Ručinského, kterého se hned vydali chránit čeští hráči.

29:49

A hned další šance českého týmu, Ručinského bekhendová střela končí v lapačce Šaryčenkova.

Michal VONDRKA - 3:2

29:32

Druhý gól MICHALA VONDRKY v dnešním utkání, Rusové trochu pozapomněli na Michala, který číhal na modré, kde dostal pas od Ševce a samostatný nájezd zakončil přesnou střelou nad lapačku. Asistence: Martin Ševc a Michal Kempný.

28:41

Sošnikov se dostal ke střele z levé strany, ale Salák si pohlídal prostor u pravé tyčky.

28:24

Zakázané uvolnění Ruska, hra se stěhuje před Šaryčenkova.

28:05

Oba týmy střídají, na led naskakují čtvrté formace.

27:40

Dobrá práce třetí formace, která nyní dokázal potrápit defenzivu Rusů.

27:25

Smoleňák spěchá za pukem do útočného pásma.

26:59

Rusové jsou ve druhé třetině jasně lepší, prostor dostává komerční přestávka.

26:59

Skvělý pas Andreje Popova na Glinkina, který se z levé strany dostává sám do zakončení, trefuje však pouze dobře postaveného Saláka!

26:15

Souboj o puk u mantinelu ve třetině Ruska, hosté úspěšnější, Češi opouštějí útočné pásmo.

25:49

Polášek rozehrává od vlastní branky, dlouhý pas až na útočnou modrou.

25:20

Rusové opět v útočném pásmu, Češi pouze vyhazují puk.

24:50

Velké štěstí pro český tým, Rusové využili špatného střídání a ve třech se dostali do zakončení, Gavrikov to zkoušel z levé strany, ale Salák nyní skvělý!

24:18

Na ledě elitní formace českého týmu, Ručinský neuspěl na útočné modré.

23:42

Martin Ševc dokázal vyhodit puk z vlastní třetiny, Rusové to musí zkoušet znovu.

23:08

Češi drží útočné pásmo, nahozenou střelu od modré tečoval Koukal, ale puk se odrazil pouze za branku.

22:38

Byly tam i dvě střely hostů, ale dobrou práci odvedli obránci českého týmu, kteří je dokázali zablokovat.

22:15

Loktjonov stihl puk mířící na zakázané uvolnění a Rusové získávají útočné pásmo.

21:49

Vladimír Svačina projel po pravém křídle do útočného pásma, jeho střelu Saryčenkov vyráží.

21:30

Ofsajd Rusů na útočné modré, Andronov již byl za modrou.

21:23

Zakázané uvolnění Ruska, hra se tak stěhuje před Šaryčenkova.

20:45

Rusové v úvodu druhé třetiny zaměstnali defenzivu Česka.

20:24

Andrej Popov vlétl po levé straně do útočného pásma.

20:01

Oba týmy již nastupují na ledovou plochu.
Další třetina začne přibližně v 13:52.
STATISTIKA STŘEL NA BRANKU – 1. třetina:

Česko: 12

Rusko: 5
První třetina se již pouze dohrála, hráči čekali na závěrečný hvizd. Po této části je stav stále nerozhodný, a to 2:2, když český národní tým, po skvělém úvodu, šel do vedení v osmé minutě, to se prosadil Michal Vondrka střelou z levé strany. V desáté minutě zvyšoval na 2:0 Tomáš Zohorna, který uspěl v souboji s obráncem soupeře u branky. Odpověď Rusů na sebe ale nenechala dlouho čekat, přesně za půl minuty totiž snížil Anton Slepyšev, jehož gól musel potvrdit až videorozhodčí a za dalších 54 sekund bylo vyrovnáno. To se po rychlé akci Rusů prosadil z pravé strany Anton Lazarev.

20:00

19:30

Češi jsou v plném počtu, i toto oslabení zvládli.

19:00

Poslední minuta první třetiny, Rusové v útočném pásmu.

18:34

Michal Vondrka mohl zkusit zaútočit, ale místo toho jen píchl do puku ve středním pásmu a dělá otočku zpět do obrany.

17:58

Glinkin zaváží po pravé straně, ale je to takové chaotické, domácí znovu vyhazují puk ze třetiny.

17:45

Češi vyhazují puk ze třetiny.

17:30

Michal Gulaš fauluje Šaryčenkova a dostává dvouminutový trest, Rusové si zahrají další přesilovou hru.

17:20

Michal Kempný nyní pohlídal vlastní modrou čáru, kde doslova "zboural" jednoho z Rusů, který chtěl přejít do útočného pásma.

16:53

Češi jsou v plném počtu.

16:39

I tentokrát se daří dostat puk ze třetiny.

16:11

Kugryšev zkoušel z pravé strany, z ostrého úhlu, překvapit Saláka, nepovedlo se, puk opouští třetinu českého týmu.

15:46

Rusové v plném počtu.

15:36

Za deset vteřin se vrátí z trestné lavice Andronov a Rusové si zahrají zhruba minutovou přesilovou hru.

15:05

Češi rozehrávají zpoza vlastní branky, přechod přes střední pásmo úspěšný.

14:53

A právě Klesla nyní fauloval ve středním pásmu Timkina a dostává dvě minuty, poměr sil na ledě se tak vyrovná.

14:40

Další střela Klesly, tentokrát zblokována bránícím hráčem Rusů.

14:27

Češi drží útočné pásmo.

14:13

Vladimír Sobotka vyhrál buly po pravici Šaryčenkova, puk směřuje na modrou, odkud pálil Klesla, gólman Ruska ale máchl po puku a ten končí v jeho lapačce.

14:08

Rychlá akce českého týmu, Vladimír Sobotka v dobré pozici na levé straně, branku Šaryčenkova jen těsně míjí!

13:46

Nyní se již vylučuje, na trestnou lavici putuje Andronov za podražení, druhá přesilová hra českého týmu.

13:38

Slepyšev ztratil puk v útočném pásmu a český tým může dostat puk ze třetiny.

13:04

Vypadalo to, že se bude vylučovat na straně českého týmu, po faulu ve středním pásmu, ale nic takového, pokračuje se ve hře.

12:42

Glinkin s Alexanderem Popovem nyní "točili" domácí obránce v rohu.

12:15

Vhazování ve středním pásmu, úspěšnější Rusové, kteří jsou nyní "při chuti" a míří do třetiny domácích.

12:11

Puk se ocitl mimo ledovou plochu, hra přerušena, následuje komerční přestávka.

Anton LAZAREV - 2:2

11:16

Rusové bleskově vyrovnávají, po gólu Slepyševa přichází vyrovnávací gól, jehož autorem je ANTON LAZAREV. Ten využil parádní přihrávky Loktjonova a z bezprostřední blízkosti, z pravé strany, zasunul puk pod levým betonem Saláka do branky českého týmu. Asistence: Andrej Loktjonov.

Anton SLEPYŠEV - 2:1

10:22

A gól platí, ukazuje hlavní rozhodčí po konzultaci s viderozhodčím. Salák dokázal vyrazit střelu Grigorjeva, ovšem tak nešťastně, že puk ho přeskočil a dokutálel se do branky, autorem gólu ANTON SLEPYŠEV. Asistence: Michajl Grigorjev.

Pozor, Rusko dalo gól, který nejprve byl uznán, aby poté rozhodčí nechal hráče v nejistotě a jde celou situaci konzultovat s videorozhočím.

Tomáš ZOHORNA - 2:0

09:52

Ondřej Roman pronikl po levém křídle do útočného pásma, nenechal se odstavit od puku obráncem a parádně přihrál před branku, kde si najel TOMÁŠ ZOHORNA. Ten se prosadil i přes snahu obránce Ruska a dává druhý gól. Asistence: Ondřej Roman a Martin Zaťovič.

08:49

Rusové se nyní snaží dostat do útočného pásma, ale končí na útočné modré.

Michal VONDRKA - 1:0

07:38

Češi šli do přečíslení dva na jednoho, které zakončil MICHAL VONDRKA sám, střelou z levé strany nad vyrážečku Šaryčenkova, puk končí v síti, Češi vedou 1:0. Asistence: Tomáš Zohorna a Petr Koukal.

07:20

Oba týmy střídají, Češi rozehrávají zpoza vlastní branky.

06:58

Dělovka Kiseleviče míří pouze vedle branky, Salák nemusel zasahovat.

06:45

Vhazování po pravici Šaryčenkova vyhráli Rusové, kteří přechází do útoku.

06:36

Kiselevič nyní zaváhal při rozehrávce před vlastní brankou, kde se srazil s Višněvskim, do zakončení se tak dostal Radek Smoleňák, ale jeho střela končí mimo branku.

06:13

Zakázané uvolnění Rusů, hra se vrací před Šaryčenkova.

05:41

Češi nesehráli tu přesilovou hru špatně, byly tam i střely na Šaryčenkova, bylo to v pohybu, chyběl tomu jen gól.

05:21

Rusko hraje v plném počtu.

05:11

Posledních deset sekund z oslabení ruského týmu.

04:38

Český národní tým zkouší získat útočné pásmo, ale soupeř se dobře brání, puk opět míří až k Salákovi.

Svačinovu střelu kryje Šaryčenkov.

04:16

Vladimír Svačina odvážně pronikl po levém křídle před Šaryčenkova, který jeho střelu lapil.

03:58

Sobotka stál v brankovišti, rozhodčí vykazují hru do středního pásma.

03:45

Střela Klesly od modré míjí branku Šaryčenkova.

03:35

Český tým v útočném pásmu.

03:21

A nakonec tam Andronov fauluje za brankou Saláka bránícího Čáslavu, za podražení dostává dvouminutový trest, přesilová hra pro Česko.

03:15

Rusové nepřesně rozehrávají.

02:38

Sobotka s pukem v rohu třetiny Ruska, ale proti přesile byl bez šance.

01:45

Loktjonov se dostal do zakončení, jeho střelu však Salák dokázal chytit.

01:20

Jakovlev znovu s pukem za vlastní brankou, nyní ale přenechává Grigorjevovi a odchází střídat.

00:51

Jakovlev rozehrává zpoza vlastní branku, dobrá práce bránících hráčů českého týmu na modré.

00:22

Sledujeme první útočnou akci českého týmu, souboj u mantinelu, puk nakonec získávají Rusové.

00:01

Hymny dohrály, úvodní buly za malý okamžik.
Oba týmy na hrací ploše, hrají hymny, nejprve ta ruská.

Česko: Salák (Hrubec) – Nakládal, Klesla, Krejčík, Čáslava, Polášek, Kolář, Ševc, Kempný – Gulaš, Sobotka, Ručinský – Simon, Novotný, Smoleňák – Svačina, Roman, Zaťovič – Zohorna, Koukal, Vondrka – Radil

Rusko: Šaryčenkov (Sorokin) – Višněvskij, Kiselevič, Ožiganov, Jakovlev, Grigorjev, Gavrikov, Barancev, Koledov – Andrej Popov, Alexander Popov, Glinkin – Slepyšev, Andronov, Kugryšev – Sošnikov, Loktjonov, Lazarev – Timkin, Tkačev, Kraskovskij – Fiščenko

Rozhodčí: Bjork, Sjöqvist (oba SWE) – Lederer, Gebauer (oba CZE).
Trenérský tým se rozhodl pro dnešní souboj udělat nějaké změny v sestavě, předpokládaná sestava české reprezentace na druhé utkání s Ruskem tak vypadá následovně:

Salák – Zámorský, Kolář, Nakládal, Klesla, Kolář, Čáslava, Ševc, Kempný, Polášek – Gulaš, Sobotka, Ručinský – Adamský, Novotný, Smoleňák – Svačina, Roman, Zaťovič -T. Zohorna, Koukal, Vondrka (Simon, Radil).
V souboji s mistry světa si čeští hokejisté vyzkouší to, jak se hraje před zaplněnou O2 arénou. Je to poslední možnost, jak si český národní tým může vykoušet hrát před vyprodanou halou, která se po tomto zápase již bude připravovat na blížící se MS!
Alexander Salák, který podává výtečné výkony v brance Sibiru Novosibirsk v ruské KHL, předvedl i v karlovarském souboji skvělou formu a připsal si i čisté konto. Právě Salák má jistotu v brance i pro pražskou odvetu. I přes nulu "vzadu" nebyl trenér Vladimír Růžička tak spokojen s defenzivou, za čisté konto je třeba děkovat hlavně skvěle chytajícímu Salákovi.
Český národní tým se bude muset i v pražské odvetě obejít bez nejproduktivnějšího českého hráče KHL, útočník Magnitogorsku Jan Kovář totiž stále bojuje s virózou a ani do druhého zápasu tak nezasáhne. Oslabena je i defenziva, kdy Ondřej Němec odcestoval zpět do Ruska za rodinou, kvůli onemocnění dětí a manželky. Kádr tak rozšířil sparťanský bek Adam Polášek, který se k týmu přidá až před utkáním (v den utkání).

Připomínka čtvrtečního duelu v KV Aréně

Vítejte u on-line přenosu utkání Euro Hockey Tour mezi ČESKEM a RUSKEM. Půjde o druhý vzájemný souboj obou reprezentací. V prvním utkání ve čtvrtek zvítězilo v Karlových Varech Česko 3:0. Dnešní souboj hostí vyprodaná pražská O2 Arena, která již netrpělivě očekává velkou odvetu!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.

4:3

Branky a nahrávky: 8. Vondrka (Zohorna, Koukal), 10. Zohorna (Roman, Zaťovič), 30. Vondrka (Ševc, Kempný), 56. Svačina (TS) – 11. Slepyšev (Grigorjev), 12. Lazarev (Loktjonov), 46. Andrej Popov (Alexander Popov, Glinkin)

Rozhodčí: Bjork, Sjöqvist (oba SWE) – Lederer, Gebauer (oba CZE)

Diváci: 16 452