0:4

konec (0:2, 0:1, 0:1)

07.02.2015, 03:10 • Scotiabank Saddledome, Calgary • Jakub Kudláč

Tipsport: 2.63 3.65 2.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápasem Vás s radostí provedl Jakub Kudláč, ode mne je to dnes vše, přeji Vám hezké prožití víkendu. (06:13:40)

1. Sidney Crosby (PIT): (2+1), +/- +3, 3 střely, čas na ledě 17:17.
2. Chris Kunitz (PIT): (0+3), +/- 3, 4 střely, čas na ledě 13:53.
3. Marc – Andre Fleury (PIT): 21 zásahů, 100% úspěšnost.
Česká stopa v utkání:

Jiří Hudler (CGY): 1 střela, +/- -2, čas na ledě 17:49, (0+0).
Střely na branku ve třetí třetině (a celkem):

Calgary 7 (21)
Pittsburgh 7 (30)
Zápas je u konce, Pittsburgh vítězí na Calgary 4:0. V první třetině si Penguins vybojovali vedení 2:0, ve druhé části jej navýšil na 3:0 Crosby a ten samý hráč také uzavřel ve 46. minutě skóre. Po jeho gólu také brankoviště opustil Hiller.

60:00

59:25

Puk je ve střední třetině, do konce zápasu, což už si troufnu napsat, nám zbývá 35 sekund.

58:53

A to ani nyní, střelu Brodieho má totiž Fleury v náručí.

58:30

Calgary uzamklo Tučňáky, ale zatím to ovoce nenese.

57:47

Je tady ještě přesilovka pro Plameny, Perron (PIT) je vyloučen za hákování.

57:40

Crosby mohl dokonat hattrick, svůj únik ale zakončil střelou mimo svatyni brankáře Flames.

57:20

Parádní zákrok Fleuryho, jenž se roztáhl na brankové čáře proti střele a dorážce domácích hráčů.

56:06

Arcobello zpoza brány se snažil odrazit puk o beton Rämöa, ten ale měl štěstí, když puk srazil mimo svou klec.

55:20

Další větší šance Flames, ale ani tato dvojnásobná dorážka gólem neskončila.

54:48

Malkin střílel na vzdálenější tyč, ale neuspěl.

0:4

Branky a nahrávky: 6. Perron (Crosby, Kunitz), 19. Sutter (Despres, Scuderi), 32. Crosby (Kunitz, Perron), 46. Crosby (Kunitz)

Calgary Flames: Hiller (od 46. min. Rämö) – Brodie, Giordano, Wideman, Russell, Engelland, Diaz – Hudler, Monahan, Gaudreau – Jones, Backlund, Bouma – Colborne, Jooris, Raymond – Byron, Stajan, Bollig.

Pittsburgh Penguins: Fleury (Greiss) – Martin, Letang, Scuderi, Despres, Bortuzzom, Pouliot – Kunitz, Crosby, Perron – Arcobello, Malkin, Hornqist – Downie, Sutter, Spaling – Adams, Lapierre, Sill.

Rozhodčí: Walsh, Rooney – Barton, Wheler