konec (0:1, 2:0, 2:0)

07.02.2015, 17:30 • Zimní stadion Na Lapači • Pavel Tajzler

Tipsport: 1.35 4.9 5.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

58:29

Na trestné lavici ho nyní doplní ještě Josef Daněk, který podrazil rozjetého Tobolu. Břeclavští si v posledních vteřinách zápasu zahrají přesilovku pět na tři.

58:04

V závěru zápasu ještě oslabuje svůj tým David Vítek, který si odsedí trest za sekání.

51:42

Domácí čeká 1:47 dlouhá přesilovka pět na tři. Za podražení dostává dvě minuty Směřička.

51:29

Zúbek byl teď blízko čtvrté vsetínské branky, ale na Šurého recept nenašel. Následně byl zbytečně sražen Konečným, který je již na trestné lavici.

49:31

Hostům se naskýtá možnost ke snížení skóre. Martin Kubo dostává dvouminutový trest za sekání, čímž nabízí Břeclavi početní výhodu.

47:20

Zúbek se po přihrávce od Kolaříka dostal do velmi nadějné pozice, odkud mu však znemožnil zakončení nedovoleným zákrokem Zháňal, který již usedá na trestnou lavici.

33:09

Michal Hryciow zahákoval břeclavského útočníka, za což mu rozhodčí uděluje menší trest.

31:28

Dominik Fejt sroloval Kolaříka u mantinelu, za což dostává dvě plus deset minut za úder do oblasti hlavy a krku. Dvouminutový trest odsedí Hoss.

26:44

Zvýšená aktivita nese Valachům ovoce. Směřička nyní fauloval a už sedí na lavici hanby.

22:56

Vsetínští se znovu oslabují. Tentokrát se dopustili hry v šesti hráčích. Trest odsedí Filpi Ondráček.

22:05

Marek Papp seknul Tichého a síly na ledě se vyrovnávají.

20:45

Další vyloučení na vsetínské straně. Tesařík zahákoval unikajícího Zháňala a míří si na dvě minuty odpočinout.

18:15

Břeclav je nyní aktivnější a díky své agilitě si vykoledovala další faul domácích. Tentokrát míří za katr Juraj Tichý, jelikož se dopustil nedovoleného bránění.

15:34

Červenka ujížděl sám na Hromadu, avšak zakončit se mu nepodařilo a on sám skončil v brance za Hromadou. V tentýž čas jsou vyloučení Tobola a Haloda. Oba dva si jdou odpočinout za hrubost.

14:16

Daniel Vaněk si dnes odpyká svůj druhý trest. Na trestnou lavici nyní míří za hákování.

09:40

I domácí tým si vyzkouší přesilovou hru. Prudek dostává dvě minuty za podražení.

07:08

Uvidíme první přesilovku dnešního zápasu. Podražení se dopustil Daniel Vaněk, čímž dopřává soupeři početní výhodu.

4:1

Branky a nahrávky: 29. Ambruz (Hrazdira, Nedbálek), 33. Kolařík (Vaněk, Nedbálek), 49. Kolařík (Vaněk, Zúbek), 58. Slováček (Hrazdira) – 16. Dittrich (Prudek)

VHK ROBE Vsetín: Hromada – Tesařík, Grebenjuk, Nedbálek, Vrba, Haloda, Tichý, Hryciow, Štědrý – Zúbek, Vaněk, Kolařík – Slováček, Hrazdira, Ambruz – Kubo, Daněk, Kývala – Vítek, Ondráček, Podešva.

HC Lvi Fosfa Břeclav: Šurý – Směřička, Miklík, Hoss, Dittrich, Fejt, Vlček – Beneš, Červenka, Medek, Kučera, Tobola, Zháňal, Kozel, Medřický, Buhaj, Konečný, Kubáč, Prudek, Čápek, Papp.

Rozhodčí: Kubičík – Štěpán, Hanzlík