2:5

konec (0:1, 0:4, 2:0)

06.02.2015, 17:00 • Granada, Španělsko • Lukáš Zayml (@ZaymlLukas)

Tímto se s vámi loučím, někdy příště napočtenou. (19:15:16)
Máme za sebou utkání mezi Španělskem a Českem, ve kterém byli lepší Češi, ale jejich optická převaha se ve výsledku moc neprojevila a vyhráli "jenom" 2:5. Domácí mohou být s výsledkem spokojení. Češi po dnešní výhře potvrdili roli favorita a vyhrají skupinu A.

Španělsko právě vstřelilo branku!
Španělé snižují na 2:5! Domácí hráč CARLOS QUEVEDO zkusil vystřelit z vrcholu kruhu a trefil se krásně pod horní tyč Polívkovi branky. Asistence: Fuentes Patricio

59:20

Češi hrají v plném počtu.

59:00

Probíhá poslední minuta utkání.

58:36

Zakázané uvolnění domácího týmu. Vhazovat se bude po levici Alcaineho.

58:08

Češi vyhazují až za branku Alcaineho. Domácí musí začít s rozehrávkou od vlastní branky.

57:37

Domácí mají kotouč za vlastní brankou a snaží se rozehrát, tak aby se dostali do útočné třetiny.

57:20

Vyloučen hráč Česka Gutwald na dvě minuty za sekání. Podaří se domácím znovu využít přesilovou hru?

56:35

Češi mají kotouč za vlastní brankou a snaží se rozehrát.

56:10

Polívka radši přikryl kotouč před dotírajícím domácím hráčem.

55:37

Střela Nováka z pravého kruhu skončila nad brankou domácího týmu.

54:38

Střela Škvora od modré čáry byla zblokovaná do rohu.

53:49

Hra se zatím odehrává ve středním pásmu.

52:47

Češi se dostali do postavení mimo hru. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

52:18

Češi stále dobře napadají a domácí mají problém s rozehrávkou.

2:5

Branky a nahrávky: 46. Carbonnel (Garcia-Arias, Pedraz), 60. Quevedo (Fuentes) – 2. Valášek (Škvor, Brzobohatý), 27. Vojáček (Arnošt), 34. Zachar (Dalecký, Vrána), 35. Švaříček (Arnošt, Hučko), 37. Arnošt (Gutwald)

Španělsko: Alcaine(Garcia Ign.) – Gainza, Ubieto, Alastruey, Vea Alex, Vea Jorge, Bravo – González P., Fuentes, Quevedo – Betran, Munoz, Garcia-Arias – Burgos, Fernandéz-Pola, González G. – Carbonell, Pedraz, Meco – Puyuelo

Česko: Polívka(Sláma) – Šteiner, Gutwald, Kolda, Vojáček, Švaříček, Škvor – Dalecký, Novák, Šťastný – Brzobohatý, Vrána, Matějka – Školoud, Vaněk, Zachar – Arnošt, Muller, Valášek