06.02.2015, 03:00 • Gila River Arena, Glendale • Jan Prošek

Tipsport: 2.57 3.57 2.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

1. Mike Smith (ARI) 39 zák., 1 gól, 97,5%
3. Cam Ward (CAR) 28 zák., 1 gól, 96,6% (05:46:42)
Andrej Sekera (CAR) 0+0, 3 střely, čas na ledě 26:33
Andrej Nestrašil (CAR) 0+0, 3 střely, čas na ledě 12:39
Jiří Tlustý (CAR) 0+0, 2 střely, čas na ledě 14:28
Zbyněk Michálek (ARI) 0+0, 1 střela, čas na ledě 25:19
Martin Erat (ARI) 0+0, 1 střela, čas na ledě 14:51
Máme za sebou zápas, který přinesl dvě branky za hry, po jedné na každé straně. V nájezdech vyhráli hosté.

Elias LINDHOLM - 1:2sn.

65:00

V samostatných nájezdech zvítězil tým Carolina Hurricanes.
Autorem vítězné branky je ELIAS LINDHOLM.

64:33

Jeff Skinner nedokázal skórovat, a tak vše směřuje k nájezdové loterii.

63:25

Mike Smith teď parádním zákrokem vychytal hostujícího útočníka, který měl před sebou odkrytou branku, ale trefil beton brankáře.

63:17

Justin Faulk nedokázal překonat brankáře Smitha.

62:22

Mnoho šancí k vidění není, zdá se, že uvidíme nájezdy.

60:23

Oliver Ekman-Larsson branku minul, chyběl metr možná dva.

60:01

Hainsey a Moss stanovili skóre na 1:1, což stále platí, a tak se bude prodlužovat.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:00

Probíhá poslední minuta.

58:27

Conner Murphy z mezikruží branku trestuhodně přestřelil.

57:14

Andrej Nestrašil se dostal do zajímavé pozice, ale domácí brankář drží šance svého týmu.

57:02

Probíhají poslední tři minuty základní hrací doby.

55:59

Alexandr Semin brankáře Smitha nepřekonal, domácí gólman si připsal velmi dobrý zákrok, který ocenili diváci.

55:10

Zbyněk Michálek se dral do dobré střelecké pozice, nicméně na Warda si nepřišel, a tak platí stále vyrovnaný stav.

54:00

Hraje se poměrně rychlý hokej, který nenabízí mnoho přerušení nebo vyloučení. Carolina se vlastní chybou dostala z útočného pásma do neutrálního území, ve kterém se bojuje usilovně o každý metr ledu. Následuje komerční přestávka.

51:34

David Moos ani Oliver Ekman-Larsson své dobré šance využít nedokázali. Konec zápasu se blíží, otázka, kdo vyhraje je stále otevřená. Upřímně, je to věru herně vyrovnané.

50:43

Shena Doan vyslal pořádně jedovatou střelou na branku Warda, ten si ale poradil s jeho střeleckým pokusem.

50:30

Hainsey se položil do střely soupeře, bruslí tečoval kotouč mimo branku, gólman tak zasahovat nemusel.

49:00

Domácí hokejisté jsou aktivnější, Moss měl dobrou šanci, ale brankář Ward podává ostatně jako jeho protějšek velmi dobrý výkon.

48:34

Komerční přestávka. 22:30, takový je poměr střel na branku, oba dva góly padly v první třetině. Od sedmé minuty na branku čekáme.

47:06

Michael Stone střelou zápěstím mohl poslat domácí do vedení, ale brankář Ward byl pozorný, měl dostatek prostoru před sebou, aby střelu viděl.

46:50

Eric Staal obkroužil branku Smitha, nicméně u bližší tyčky prostor pro kotouč nenašel.

45:57

B.J. Crombeen nedokázal v dobré pozici zamířit přesně, velká šance domácích hokejistů.

44:11

Nathan Gerbe ani Andrej Nestašil se svými šancemi nenaložili dvakrát dobře, gólman Mike Smith byl pozorný a obě střely chytil.

43:53

Alexandr Semin vystřelil z první, našel jen beton brankáře Smítha.

42:38

Hostující Jeff Skinner nepřekonal brankáře Arizony, na druhé straně o něco později Lucas Lessio bekhendem nenašel recept na Warda.

41:30

David Moss velmi dobrým obranným zákrokem zamezil soupeři ve střele.

40:48

A třetina začíná pěkně útočně. Eric Staal střelou zápěstím vystřelil, trefil beton Mike Smitha.

40:01

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:28

Další akce domácího týmu vypadala také slibně, ale až na to zakočení. Shane Doan minul branku v dobré pozici, střílel z dolní hranice kruhu.

38:44

Oliver Ekman-Larsson střelou zápěstím nedokázal Warda zaskočit. Zkušený brankář si s jeho šancí poradil.

38:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině.

37:13

Mike Smith zrychluje rozehrávku domácího týmu, z obranného pásma až na útočnou modrou poslal puk.

35:40

Tobias Rieder vymyslel zajímavou kombinaci, narazil si puk s kolegou, nicméně při pokusu o střelu se mu zlomil nástroj, tedy hokejka.

34:37

Andrew CCampbell střelou zápěstím vystrašil brankáře Warda, který v první chvíli nevěděl, kde má kotouč. Nakonec jej našel mezi betony.

32:39

Po delší době se do šance dostal jeden z týmů. Hostující Nathan Gerbe z dobré pozice přestřelil. Střelecky je Carolina aktivnější 16:14, skóre je stále vyrovnané 1:1.

30:38

Andrej Sekera střelou zápěstím nedokázal prostřelit brankáře Smitha v brance Arizony.

30:08

Zápas se nám za stavu 1:1 dostává do své druhé poloviny, následuje komerční přestávka.

29:05

Ron Hainsey druhou branku v dnešním zápase touto střelou nepřidal, protože ho vychytal Mike Smith.

28:53

27:55

Eric Staal dostal kotouč mezi kruhy, z dobré pozice branku minul, velká šance hostů.

27:45

Justin Faulk střelou příklepem se mezi střelce nezapsal.

26:53

Vyloučen domácí gólman Mike Smith na dvě minuty za zdržování hry, vyhození nebo vystřelení puku mimo hřiště. Trest odpyká Lauri Korpikovski.

26:15

Tobias Reider bekhendovou stranou hole zkoušel překonat brankáře Cama Warda.

25:25

Jeff Skinner hraje dnes velmi povedený zápas, ke gólové akci svého týmu se sice nepřimotal, ale ohledně osobních statistik se mu daří.

24:09

Andrej Nestrašil vyhrál vhazování nad Brandanem Shinniminem.

23:28

Domácí se dostávají do postavení mimo hru, buly tedy ve středním pásmu.

21:32

John-Michael liles střelou příklepem protáhl brankáře Mika Smitha

21:12

Hráč Caroliny Jeff Skinner střelou od modré čáry prostor vymezený třemi tyčemi minul.

20:01

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:43

Hostující Justin Failk branku v dobré pozici minut, skóre zůstává vyrovnané i po této šanci.

19:10

Vyloučen Alexandre Bolduc na dvě minuty za nedovolené bránění brankáře.

19:06

Martin Erat se pokusil o střelu, která se mu úplně nepovedla, nicméně Ward zasahovat skutečně musel.

18:51

Bojuje se spíše o střední pásmo, než že bychom viděli střely.

17:00

Probíhají poslední tři minuty první třetiny, ve které mají převahu domácí, gólově je to však vyrovnané.

16:18

Lucas Lessio se prokličkoval přes střední pásmo až do šance, brankář Hurricanes byl pozorný, puk za svá záda nepustil.

15:00

Oliver Ekman-Larsson střelou zápěstím nedokázal překonat hostujícího brankáře. Do konce třetiny zbývá pět minut.

14:33

Andrej Nestrašil se dostal do šance, kterou využít nedokázal. Následuje komerční přestávka.

14:03

Lucas Lessio střelou zápěstím Warda nedokázal překonat, v koncovce mu chyběla přesnost.

13:07

12:32

Zbyněk Michálek sestřelil Alexandra Semina. Hra pokračuje dál.

12:11

Hostující tým hraje přesilovou hru poměrně dobře, nicméně hlavním problémem je absence časté střelby.

11:40

Eric Staal vs Mike Smith.. tento souboj vyzněl lépe pro maskovaného muže mezi třemi tyčemi.

10:48

Na druhé straně John-Michael Liles branku v dobré pozici minul.

10:18

V oslabení se ke střele dostal Tobias Reider, Cam Ward ho vychytal betonem.

09:07

Vyloučen Lauri Korpikovski na 2+2 minuty za hru vysokou holí. Přesilovka pro hostující celek.

08:56

Korpikovski se dnes dostal již ke druhé střela, byla povedenější než ta první, ale na gól stále čeká.

07:26

Nathan Gerbe střelou zápěstím skóre nenavýšil. S jeho ránou si poradil Mike Smith.

David MOSS - 1:1

06:38

Arizona právě vstřelila branku!
Domácí tým vyrovnáná. Rychlou střelou se o to postaral DAVID MOSS, pro kterého se jedná o premiérovou branku v letošní sezóně. Asistence: Keith Yandle, Kyle Chipchura.

05:59

Po zakázaném uvolnění se vhazuje v obranném pásmu Arizony.

04:09

Jiří Tlustý se střetl s Michaelem Stonem, který hit čekal, a tak se na něj připravil.

03:36

Lauri Korpikovski bekhendovou střelou zkoušel překonat brankáře Warda, ale nepodařilo se mu to.

03:09

Poměr střel na branku je vyrovnaný 3:3, nebezpečnější jsou ale hosté.

01:56

Ke střele se dostal Ryan Murphy, který však v zakončení přesný nebyl.

Victor RASK - 0:1

01:03

Carolina právě vstřelila branku!
A máme tu první branku zápasu, ujala se nenápadná střela RONA HAINSEYE. Gólman Smith neměl šanci zareagovat. Asistence: John-Michael Liles, Alexandr Semin.

00:01

Utkání brzy začne.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Domácí hokejisté odehráli 51 utkání s bilancí 19-26-6, získali 44 bodů a v tabulce jim patří 27. místo. Nejvíce kanadských bodů má na svém kontě Keith Yandle, vstřelil čtyři branky a na dvaatřicet přihrál. Druhý je Antoine Vermette (11+22). Nejvíce odchytáno má Mike Smith, dvojkou je Devan Dubnyk.
Hostující tým odehrál 50 zápasů (17-26-7), vybojoval 41 bodů, což stačí na 28. pozici v tabulce soutěže. Nejproduktivnějším hráčem Caroliny je Eric Staal, který vstřelil šestnáct branek a na patnáct přihrál. O dva kanadské body méně má Justin Faulk (10+19). Jedničkou v brance je Cam Ward, záda mu kryje Anton Khudobin.
Dovolte mi, abych co nejkrásnější zážitek popřál všem fanynkám a fanouškům toho nejlepšího světového hokeje. V tomto zápase proti sobě nastoupí Arizona Coyotes a Carolina Hurricanes.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.

1:2

Branky a nahrávky: 7. Moss (Yandle, Chipchura) – 2. Hainsey (Liles, Semin), rozh. náj. Lindholm