3:2

konec (0:0, 1:0, 2:2)

05.02.2015, 17:00 • SCC Arena Petrochemist • Alan Šrámek (@TramekCZ)

Tipsport: 2.0 4.0 2.97 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Hosté dokázali pět minut po začátku třetí třetiny vyrovnat zásluhou Vladislava Ušenina. Domácí si vzali vedení o tři minuty zpět, když se prosadil Sexton. Z následné přesilové hry zvýšil na 3:1 Grigorenko a zdálo se, že je o vítězi rozhodnuto. Ovšem čtyři minuty před koncem snížil Makarov na rozdíl jedné branky. Hosté se snažili, ale ani power play jim nepomohla a tak se dnes Admiral musel sklonit před svým soupeřem z Nižněkamsku. (19:25:27)

60:00

59:57

Oddechový čas pro Admiral Vladivostok.

59:36

Hosté to zkouší se šesti hráči v poli.

56:41

Hosté mají výbornou šanci na vyrovnání, jelikož si zahrají v početní převaze. Jevsejenkov obdržel dvouminutový trest za držení a oslabil tak svůj celek v nepříliš vhodnou chvíli.

Konstantin MAKAROV - 3:2

55:01

Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
Na drama je zaděláno. Hráci Admiralu vstřelili kontaktní branku zásluhou KONSTANTINA MAKAROVA. Asistence: Ilja Zubov, Ivan Glazkov.

Jevgenij GRIGORENKO - 3:1

49:15

Nižněkamsk právě vstřelil branku!
Hráči Nižněkamsku svou šanci využili a zvyšují svůj gólový účet. Zasloužil se o to JEVGENIJ GRIGORENKO. Asistence: Alexander Jevsejenkov, Dan Sexton.

48:22

Neftěchimik bude navíc pokračovat v početní převaze. Vladislav Ušenin vyfasoval dvouminutový trest.

Dan SEXTON - 2:1

47:01

Domácí si berou zpět své vedení. Americký útočník DAN SEXTON se nemýlil a poslal domácí podruhé v utkání do vedení. Asistence: Jegor Milovzorov.

Vladislav UŠENIN - 1:1

44:13

Je vyrovnáno. Bratrská spolupráce přinesla hostům vyrovnávající branku. Vjačeslav Ušenin našel VLADISLAVA UŠENINA, který se nemýlil. Asistence: Vjačeslav Ušenin.

40:01

Skončila druhá dvacetiminutovka, ve které jsme se konečně dočkali branky. O tu se postaral ve dvaatřicáté minutě domácí Polygalov, který poslal domácí do vedení. Do třetí třetiny půjde Nižněkamsk s nejhubenějším náskokem.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

32:45

Hosté mají šanci rychle odpověď, jelikož byl vyloučen Stanislav Kalašnikov na dvě minuty za hákování.

3:2

Branky a nahrávky: 32. Polygalov (Berezin, Rjasensky), 48. Sexton (Milovzorov), 50. Grigorenko (Jevsejenkov, Sexton) – 45. Vladislav Ušenin (Vjačeslav Ušenin), 56. Makarov (Zubov, Glazkov)

Neftěchimik Nižněkamsk: Sudnicin – Kalašnikov, Nikulin, Berezin, Rjasensky, Kosmačev, Pujacs, Bryncev, Jevsejenkov – Mnichovič, Žukov, Rybin "C" – Milovzorov, Polygalov, Ivanov – Anderson, Grigorenko, Sexton – Alševskij Y., Alševskij S., Kulikov

Admiral Vladivostok: Proskurjakov – Beljakov, Heshka, Glazkov, Osipov, Kuzmin, Lisov – Gynge, Zubov "C", Bergfors – Makarov, Gorošanskij, Sigarev – Gorškov, Ušenin Vj., Ušenin Vl. – Ugarov, Kuzněcov, Sokolov – Ivanov

Rozhodčí: Jeřábek, Odins – Kučava, Novikov