konec (0:0, 2:1, 1:1)

04.02.2015, 17:30 • ZS Kadaň • Miroslav Kučera (@MirekKucera)

Tipsport: 4.1 4.5 1.55 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro dnešek vše, někdy příště napočtenou. (19:55:20)
Ačkoliv hosté dokázali ve třetí třetině vyrovnat, Kadaň se dostala opět do vedení, které už dokázala udržet a velmi se tak přiblížila přímo postupu do play-off. Kladno se naopak na druhé místo tabulky nedostane.

60:00

59:47

Dragoun je vyloučen za sekání, hra se stěhuje před Cháberu.

59:47

Dragoun fauluje, je zřejmě rozhodnuto.

59:37

Oddechový čas také pro Kadaň.

59:37

Mouček byl zasažen do masky, hra je přerušena.

59:24

Kladno drží pásmo, ale nestřílí.

59:02

Kladno to zkusí bez brankáře, vhazovat se bude před Moučkem.

59:02

Hosté si vyžádali oddechový čas.

58:53

Kadaň dobře napadá a nepouští Kladno ke hře bez brankáře.

58:22

Kladno se dostalo do pásma, ale hned o něj přišlo.

56:51

Kladno se snaží útočit, ale domácí obrana hraje velmi dobře.

56:16

Jakub Novák trefuje z mezikruží beton Chábery.

55:57

Kaberle o metr míjí domácí bránu.

55:23

Šťovíček se neprobil mezi trojicí bránících hráčů.

54:44

Eberle z pravého kruhu přestřeluje.

54:16

Ofsajd Kladna.

54:10

Kadaň právě vstřelila branku!
Od levého mantinelu dostal přesnou nahrávku KAREL TON, který vypálil z první a posílá Kadaň opět do vedení. Asistence: Jaroslav Kůs, Jakub Trefný.

54:00

Za hákování je vyloučen hostující Klouček.

53:55

Wágner se dostával do zakončení, ale byl faulován.

53:06

Z rychlého kontru se Kadaň neprosadila. Vhazování před Cháberou.

52:56

Lukáčova střela od modré se zastavila v chumlu hráčů před bránou.

52:22

Eberle obkroužil branku, poté se zastavil, ale svůj pokus poslal do ochranné sítě.

52:00

Puk je mezi diváky, vhazovat se bude ve středním pásmu.

51:41

Kindl byl obrán o kotouč Tonem.

51:06

Hra se přelévá nahoru dolů, vidíme oboustranně pěkný hokej.

50:26

Kohout unikl obráncům, ale přišel o kotouč.

49:43

Hořava skončil celým objemem za brankovou čárou kadaňské branky. Místo gólu je ale pískáno postavení hráče v brankovišti.

49:28

Hra se nastěhovala před Moučka.

49:00

Vrána dostal několik seker do nohy, spoluhráči ho odvádějí na střídačku.

48:26

48:25

Havel od modré neprostřelil Cháberu, ten na jeho pokus viděl a kotouč lapil do lapačky.

48:13

Kotouč opět ve středním pásmu.

47:35

Kotouč se otřel o ochrannou síť, hra je vykázána do středního pásma.

47:12

Kladno vyhazuje. Kadaň se nedostává ke střelbě.

46:44

Diskuze je u konce, vhazovat se bude před Cháberou.

46:44

Rozhodčí diskutují s oběma kapitány.

46:44

Další zákrok Chábery. Kadaň se snaží o skórování.

46:27

Hosté ve čtyřech.

46:25

Přísné vyloučení na straně Kladna. Za držení protihráče je vyloučen Miloslav Hořava.

45:56

Trefný poslal kotouč do středního pásma.

44:27

Síly na ledě se vyrovnají, za vysokou hůl je na dvě minuty vyloučen Stach (KLA).

43:52

Jíra vyvezl kotouč a provětral Cháberovy betony.

43:36

Kladno drží útočné pásmo.

43:10

Klouček trefuje z úhlu rameno Moučka.

42:41

Za podražení v útočném pásmu je vyloučen domácí Šťovíček.

42:41

42:11

Kladno právě vstřelilo branku!
Mouček zády k brance dokázal chytit dva pokusy Kladenských, na ten třetí už byl ale krátký. Do odkryté části branky se bez problémů trefil MILOSLAV HOŘAVA. Asistence: Jan Eberle, Tomáš Pitule.

40:01

Druhou třetinu začala lépe Kadaň, která se dostala do dvoubrankového vedení zásluhou Trefného a Kůse. Ve 38. minutě dokázal snížit Hořava. Třetí třetina začne přibližně v 19:16.

38:51

Za sekání je vyloučen hostující kapitán Petr Tenkrát. Pokračovat se bude ve čtyřech hráčích na obou stranách.

38:29

Jakub Novák (KAD) je vyloučen na dvě minuty za podražení.

37:05

Kladno vstřelilo branku, ale rozhodčí se dlouho domlouvali, zda nebyla docílena kopnutím. Nakonec branku uznávají. Ve zmatku před Moučkem se nejlépe zorientoval MILOSLAV HOŘAVA. Asistence: Jan Eberle, Tomáš Pitule.

36:54

Klouček byl sám mezi kruhy, ale Mouček ho vychytal.

36:24

35:47

Domácí nikam nespěchají a přesilovku využívají k oddechu, kotouč je převážně za jejich bránou.

35:19

Kadaň drží touš za svou bránou.

34:48

Hosté vyhazují až k Moučkovi.

34:24

Po delší době si přesilovku zkusí také Kadaň, za sekání je vyloučen hostující Kania.

33:44

Ofsajd Rytířů z Kladna.

33:11

Kadaň jela v přečíslení 3 na 2, ale Chábera byl na střelu připraven.

32:17

Od hokejky Kůse se kotouč odrazil na střídačku Kladna, kde zasáhnul jednoho z hráčů. Kůs se sportovně omluvil a odchází střídat.

32:02

Stach si táhlou střelou na Moučka nepřišel.

31:45

Zakázané uvolnění Rytířů.

31:34

Jíra z otočky těsně míjí bránu.

30:57

Domácí v plném počtu. Ani druhou dvojnásobnou přesilovku Kladno nevyužilo.

30:40

Opět v akci hostující Klouček, tentokrát po odpískání sestřelil Jíru.

30:28

Kadaň vyhazuje.

30:19

Vrána zblokoval střelu od modré.

30:10

Hostující Klouček dorážel na domácího brankáře a to se nelíbí ani kadaňským hráčům ani rozhodčímu, který mu ústně vyčinil.

29:52

Mouček zasahuje perfektním semaforem.

29:45

Domácí ve čtyřech.

29:39

Tenkrát přestřeluje zcela odkrytou branku.

29:19

Mouček vyráží střelu od modré.

28:57

Další dvojnásobná přesilovka pro Rytíře! Za sekání je vyloučen Jakub Novák.

28:29

Kotouč je u Chábery.

28:11

Rytíři se zabydleli v útočném pásmu.

27:45

Kladno začalo více bruslit a vynutilo si další faul. Za podražení je vyloučen Táborský.

27:18

Mouček nyní drží Kadaň, připsal si dva těžké zákroky.

26:46

Kindl se neprosazuje z předbrankového prostoru.

26:13

Kladno se stále drží v útočném pásmu.

25:53

25:43

Kindl vyhodil kotouč mimo hřiště, vhazuje se ve středním pásmu.

25:32

Eberle nedokázal zakončit z bezprostřední blízkosti. Následně si Mouček připisuje další úspěšný zákrok.

23:53

Za vyhození kotouče mimo hřiště je potrestán Černý (KAD). Kladno bude hrát 80 vteřin dvojnásobné přesilovky.

23:31

Kaberlemu uniká kotouč do středního pásma.

23:12

Jakub Trefný se dopustil útočného faulu a odpyká si dvě minuty za nedovolené bránění. Rytíři mají šanci ke snížení.

22:53

O kotouč se bojuje za brankou Kadaně.

22:20

Z rychlého protiútoku se zkoušel prosadit Eberle, ale jeho pokus Mouček chytá.

22:03

Kadaňští jsou samozřejmě na koni a stále útočí.

21:39

Tak to je úvod druhé třetiny jako hrom. Kotouč se na modré čáře dostal k JAROSLAVU KŮSOVI, který poslal hodně vysokou střelu, ale bránící Stach kotouč tečoval přesně mezi betony Chábery. Asistence: Radek Havel.

21:33

Rytíři vyhazují na zakázané uvolnění.

21:15

Domácí se ujímají vedení. Po přihrávce Jaroslava Kůse dokázal Cháberu prostřelit JAKUB TREFNÝ. Asistence: Jaroslav Kůs.

20:59

Bojuje se ve středním pásmu.

20:31

20:01

V první třetině jsme branku neviděli, ale aktivnější byla rozhodně domácí Kadaň. Ta si vytvořila více příležitostí, ale žádnou neproměnila. Druhá třetina začne přibližně v 18:22.

20:00

19:30

Kadaň je v útočném pásmu.

18:55

18:31

Přísné vyloučení i na druhé straně. Za držení hole je vyloučen Klouček (KLA). Pokračovat se tak bude ve čtyřech hráčích na obou stranách.

17:59

Kindl měl před sebou dálnici, Mouček ale jeho pokus s notnou dávkou štěstí chytá.

17:52

Kotouč je v hledišti, domácí tak mohou po minutě vystřídat.

17:27

Kladno zamklo domácí v pásmu, ale na Moučka zatím nestřílí.

17:07

Tenkráta z mezikruží vychytal Mouček.

16:55

Přísné vyloučení Kadaně. Pitule již padal na led, Kůs do něj ještě strčil a je vyloučen na dvě minuty. Přesilovka pro Rytíře.

16:46

Kadaňský brankář chytá pokus z ostrého úhlu.

16:41

Kotouč končí mimo hřiště, vhazovat se bude před Moučkem.

16:11

Kadaň je jednoznačně lepším týmem, nyní se dlouho drží v útočném pásmu.

15:43

Po delší době si zákrok připisuje také Mouček.

15:13

Kohout byl sám v mezikruží, ale střelu posílá hodně mimo bránu.

14:23

Domácí si přihrávali kotouč v útočném pásmu, ale nakonec o něj přišli.

13:48

Další vhazování v útočném pásmu Kadaně.

13:43

Vrána střílel zpoza Kanii, ale Chábera byl připraven.

13:13

Jíra se neprobil k zakončení.

12:56

12:32

Hostující hráč reklamuje, že má v ústech krev. Podle mého názoru padnul ústy přímo na mantinel, ale zákrok Mazance byl naprosto čistý.

12:32

Mazanec čistě sestřelil Dragouna u mantinelu. Dragoun se jen těžko zvedá z ledu.

12:20

Ton prověřil Cháberu, ten v pokleku jeho pokus chytá.

12:02

Kladno vyhazuje až k Moučkovi.

11:47

Chábera dostal pukem do masky, hra se tak přerušuje.

11:42

Kadaň se zatím nedostala ke střele.

10:55

Klouček (KAD) v tísni fauluje Szathmáryho a je vyloučen na dvě minuty za držení protihráče.

10:31

Machač nepřesně tečuje nahození Kaberleho.

09:57

Krásný zákrok Moučka, který vytasil semafor proti střele Kaberleho.

09:25

Jakub Novák objel branku, ale nedokázal zakončit.

08:52

Ofsajd Kladna, Lukáč neudržel kotouč na modré čáře.

08:34

Kladno se usadilo v pásmu, ale zatím nestřílí.

08:00

Pokus Vrány Chábera opět vyráží.

07:23

Krásná akce, na jejímž konci stál Hlava. Střelu ale Chábera vyráží.

06:53

Kadaň je opět v útočném pásmu.

06:14

Unikající Jakub Novák byl faulován, ale rozhodčí nevylučuje.

05:38

Zákrok si připisuje také Mouček.

05:28

Nahození od modré čáry Chábera raději pokryl.

05:09

04:39

Kadaň je stále aktivnějším celkem a snaží se dostávat k zakončení.

04:06

Jeden z obránců Kladna dostal pukem do obličeje, Z ledu však odjíždí bez pomoci spoluhráčů.

03:27

Chábera uklidňuje hru zákrokem lapačkou.

03:05

Berlev dostal přihrávku do jízdy, ale svůj pokus poslal mimo tři tyče.

02:39

Pavlas vyhazuje na zakázané uvolnění.

02:22

První vážnější ohrožení branky Chábery, ten ale střelu chytá.

02:13

Kadaň drží kotouč za svou bránou.

01:26

Pitule vyhrál buly pouze do středního pásma.

01:23

Reflexivní zákrok lapačkou kadaňského brankáře.

01:17

Vhazování před Moučkem.

01:09

Nahození Szathmáryho končí v rohu hřiště.

00:44

Jíra vybojoval kotouč v útočném pásmu, ale hned o něj přišel.

00:22

Kadaň se hned žene do útoku.

00:01

Na ledě už jsou kompletní týmy, utkání za pár okamžiků odstartuje.
Na led nastupují Rytíři společně s rozhodčími dnešního duelu.
Jak si můžete přečíst v článku na HOKEJ.CZ, Kladno skutečně přišlo o tři body kvůli neoprávněnému startu Patrika Machače v zápase proti Havlíčkovu Brodu. I díky této skutečnosti bude mít dnešní utkání zcela jistě patřičný náboj.

Sportovní klub Kadaň: Mouček (Pravda) – Tejnor, Pavlas, Trefný, Szathmáry, Havel, Mazanec, Černý – J. Novák, L. Novák, Jíra – Ton, Kůs, Kohout – Hlava, Šťovíček, Vrána – Táborský, Berlev, Wágner

Rytíři Kladno: Chábera (Švihálek) – Kaberle, Klouček, Zeman, Lukáč, Kania, Kehar – Kindl, Dragoun, Machač – Hořava, Pitule, Eberle – Tenkrát, Stach, Strnad – Šilhavý, Kolařík, Redlich

Rozhodčí: Zubzanda – Kokrment, Malý.

Pokud máte k tomuto utkání zajímavý postřeh či názor, napište jej na Twitter a přidejte hashtag #KADvKLA, zajímavé tweety zveřejníme v našem online přenosu.
Letošní vzájemná utkání:

14. kolo: Kadaň – Kladno 4:2
26. kolo: Kladno – Kadaň 3:1
39. kolo: Kladno – Kadaň 7:3
Utkání bude mít zcela jistě náboj, neboť oba týmy mají o co hrát, konkrétně o lepší umístění v tabulce.
Rytíři Kladno se nachází na druhém místě prvoligové tabulky se ziskem 95 bodů. Velmi pravděpodobné ale je, če Kladno o tři body přijde, neboť v zápase s Havlíčkovým Brodem neoprávněně nastoupil jeden z hráčů Rytířů. Třetí Jihlava má zisk 93 bodů, takže je de facto na druhém místě, ačkoliv nic není oficiálně potvrzeno. Kladenští tak nutně potřebují vyhrát, aby si zajistili druhé místo a lepší pozici pro play-off. Ani výhra jim však druhou pozici nezaručí. Nejproduktivnějším hráčem Rytířů je Michal Dragoun, který ve 46 odehraných utkáních zaznamenal 46 bodů za 14 branek a 32 asistencí.
SK Kadaň má zajištěný postup do předkola play-off první ligy. Aktuálně se nachází na osmém místě tabulky se ziskem 78 bodů. Nejproduktivnějším hráčem Kadaně je Karel Ton, který v 50 odehraných utkání zaznamenal 10 branek a 18 asistencí a připsal si tak 28 kanadských bodů. Druhý Roman Chlouba má sice o dva body méně, ale odehrál pouze 33 utkání. Ten však do dnešního utkání nezasáhne, neboť přestoupil do partnerského Chomutova.
Dobrý podvečer, vítejte u online přenosu utkání mezi SK Kadaň a Rytíři Kladno.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

3:2

Branky a nahrávky: 22. Trefný (Kůs), 22. Kůs (Havel), 55. Ton (Kůs, Trefný) – 38. Hořava (Eberle, Pitule), 43. Hořava (Eberle, Pitule)

Rozhodčí: Zubzanda – Kokrment, Malý