NHL

Columbus Blue Jackets – Arizona Coyotes

1:4

konec (0:1, 1:2, 0:1)

04.02.2015, 01:00 • Nationwide Arena, Columbus • Lukáš Podleśny (@LukasPodlesny)

Tipsport: 1.95 3.52 3.43 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to vše a u dalších on-line přenosů nejen z NHL nashledanou. (03:54:17)
3. Antoine Vermette (ARI) 0+2
Dnešní utkání je tedy u konce a nutno říci, že Arizona zcela po zásluze vítězí 1:4. Columbus byl dnes opravdu bezzubý a ve třetí třetině, kdy se očekával tlak, nepředvedl nic. V 58.minutě se navíc do prázdné brány trefil Rieder, který definitivně rozhodl o vítězství hostujícího celku.

60:00

59:49

Zřejmě poslední velkou šanci zápasu si připravil Anisimov, který si navedl puk na střelu, ale poté poslal kotouč jen do připraveného Mikea Smithe, který je jedním z favoritů na první hvězdu utkání!

59:08

Anisimov se ještě snažil ohrozit Smithe, ale Michálek pomohl svému brankáři a udržel kotouč někde pod svým tělem. Rozhodčí byl tak donucen přerušit hru.

58:44

Pomalu se blíží poslední minuta třetí třetiny a také utkání a hosté mohou pomalu začít slavit. Columbus dnes nepředvedl opravdu vůbec nic.

Tobias RIEDER - 1:4

57:49

Arizona právě vstřelila branku!
Je definitivně rozhodnuto! TOBIAS RIEDER naprosto bez problémů trefil kousek od útočné modré čáry prázdnou bránu a připisuje si svou osmou branku v sezóně. Asistence: Antoine Vermette

57:22

Wisniewskiho dělovka od modré čáry byla někým sražena do ochranné sítě, vypadá to na vhazování u Smithe.

57:07

Domácí to zkouší v šesti, Forsberg je na střídačce!

56:30

Letestu se řítil mezi dvěma obránci na Smithe, ale v poslední chvíli se rozhodl přihrávat pod sebe a následně byla šance Columbusu skvělým obranným zákrokem Murphyho zhacena.

56:14

55:43

Až teď se dostali domácí ke střele, ale Connautonův pokus od modré vůbec nemířil mezi tři tyče.

55:06

A není už Shane Doan vyhazuje až k Forsbergovi. Hosté se zatím brání s velkým přehledem.

54:43

Skvělá práce Chipchury, který opět dostal kotouč do neutrální zóny.

1:4

Branky a nahrávky: 21. Wisniewski (Johnson, Hartnell) – 8. Lessio (Crombeen, Shinnimin), 23. Ekman-Larsson (Yandle, Vermette), 26. Doan (Korpikoski, Yandle), 58. Rieder (Vermette)

Columbus Blue Jackets: Forsberg (McElhinney) – Johnson, Tjutin, Savard, Murray, Wisniewski, Leopold – Atkinson, Johansen, Foligno – Tropp, Dubinsky, Hartnell – Skille, Anisimov, Wennberg – Boll, Letestu, Connauton

Arizona Coyotes: Smith (Domingue) – Michálek, Ekman-Larsson, Stone, Yandle, Murphy, Campbell – Doan, Vermett, Rieder – Erat, Gagner, Korpikoski – Moss, Chipchura, McMillan – Crombeen, Shinnimin, Lessio

Rozhodčí: Greg Kimmerly, Justin St. Pierre – Trent Knorr, David Brisebois

Diváci: 14108