konec (0:2, 2:0, 1:0)

04.02.2015, 17:30 • Budvar Arena • Matěj Mayer (@Matej_Mayer)

Tipsport: 1.68 4.5 3.41 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:11

Jakub Šulc (LTM) dostává trest 5 minut + do konce utkání. Josef Straka (CEB) obdržel 2 minuty. Vhazuje se v obranném pásmu Motoru. Král opět zůstává na střídačce.

59:11

Jakub Šulc (LTM) je po tvrdém zákroku na Heřmana vykázán ze hřiště. Následně se dostal do křížku se Strakou. Rozhodčí rozdává tresty.

55:22

Sebastián Gorčík se hnal za kotoučem, který mířil pomalu na Bláhu. Ten musel proti puku vyjet a ukryl ho. Gorčík (LTM) si však neodpustil sekeru a poroučí se na trestnou lavici.

53:22

Sudí nakonec podlehl a posílá Heřmana (CEB) na dvě minuty na trestnou lavici.

46:54

Dalším vyloučeným bude kapitán domácího týmu Josef Straka (CEB). Menší trest dostává za vyhození puku mimo hřiště.

46:41

Ladislav Marek (CEB) odchází na trestnou lavici na dvě minuty za vražení na hrazení.

45:28

Motor bude hrát 1:31 dvojnásobnou početní výhodu! Na trestnou lavici se poroučí za podražení Jakub Kolář (LTM).

44:59

Domácí budou hrát přesilovou hru. Na trestnou lavici odchází za držení Martin Procházka (LTM).

36:32

Tomáš Doležal (LTM) dostává menší trest za nedovolení bránění.

29:10

Martin Heřman (CEB) dostává menší trest za nedovolené bránění. Litoměřice si zahrají v početní výhodě.

20:24

Hned na začátku 2. třetiny odchází na trestnou lavici hráč Litoměřic. Vítězslav Bílek (LTM) je vyloučen za podražení.

06:19

Za domácí odchází na trestnou lavici Dušan Žovinec (CEB). Budějovický obránce krosčekoval hráče Litoměřic.

02:41

Martin Ondráček (LTM) je prvním vyloučeným hráčem utkání. Dvě minuty si odsedí za hákování.

3:2

Branky a nahrávky: 27. Nouza (Punčochář, Straka), 34. Mucha (TS), 47. Straka (Vráblík, Nouza) – 1. V. Bílek, 14. Dvořáček (TS)

Banes Motor České Budějovice: Bláha – Punčochář, Vráblík, Mucha, Žovinec, Bohunický, Chmelíř, Škopek – Nouza, Straka, Heřman – Marek, Rob, Švihálek – Kuchejda, Bárta, Vaniš – Pašek, Přibyl, Boháč

HC Stadion Litoměřice: Král – Šulc, Šafář, D. Bílek, Míka, Kolář, Špelda – Rys, Kalla, V. Bílek – T. Doležal, Švagrovský, Novák – Procházka, Chlapík, Dvořáček – Ondráček, Z. Doležal, Gorčík

Rozhodčí: Hrubý – Jílek, Šperl