2:4

konec (1:1, 0:3, 1:0)

04.02.2015, 17:30 • Ledový palác Bolšoj • Jan Havlovic (@jeanhavlovic)

Tipsport: 2.25 3.9 2.59 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnešní utkání je u konce! HK Soči promarnilo jednobrankový náskok a po špatné třetí třetině prohrává s Barysem Astanou 2:4!

Skóre otevřel už ve druhé minutě Max Warn. Hosté se poté ale tlačili za vyrovnáním, jejich snažení se nakonec vyplatilo. Přesilovku 5 na 3 využil Kevin Dallman. Do konce třetiny už toto skóre vydrželo.

Druhou třetinu jasně ovládli hokejisté hostující Astany. Do vedení poslal hosty už dvě minuty po začátku Maxim Semjonov. Přesně v polovině třetiny pak navýšil skóre Roman Starčenko a s domácími to nevypadalo dobře. V 37. minutě skóre ještě navýšil Nigel Dawes.

Ve třetí třetině už jen v 57. minutě Michail Anisin. Domácí poté v závěru zkoušeli ještě power-play, konktaktní branku už ael nevstřelili.

Československá stopa

Do dnešního utkání nezasáhl žádný český ani slovenský hráč.

To je z mé strany všechno a u dalšího textového onlajnu se těším brzy nashledanou! (19:57:08)

60:00

59:57

Po dlouhé kombinaci vypálil Savčenko, Gavrilov ale puk lapil.

59:31

Hosté ještě kombinují v útočné třetině, uvidíme, jestli stihnou střelit třetí přesilovkovou branku v zápase!

59:18

Za hru vysokou holí je vyloučen domácí Igor Ignatuškin!

58:58

Puk je ve středním pásmu, Soči se teď bude muset do pásma znovu dostávat.

58:42

Domácí to zkoušejí v šesti! Gavrilov na střídačce!

58:39

Oddechový čas domácího týmu!

58:39

Ještě za modrou to zkusil Ščitov, Poluektov ránu chytil a přerušil hru.

58:30

Domácí se teď chystají k zřejmě poslednímu nátlaku.

57:50

Krásnou individuální akci teď předvedl Anisin, který poté předal puk Warnovi, který vypálil. Poluektov byl ale pozorný.

57:18

Wilson se teď dostával ke střele z mezikruží, jeho ránu ale zablokoval Savčenko.

56:35

Domácí teď ještě zkoušejí útočit a je možné že to zkusí s šesti bruslaři v poli.

Michail ANISIN - 2:4

56:08

Soči právě vstřelilo branku!
Domácí se přecijen prosazují! Pervyšin posílal přihrávku na Warna, ten promáchl a puk se dostal až k MICHAILU ANISINOVI, který propálil Poluektova! Asistence: Andrej Prevyšin

55:48

Přesilovku si zahrají i domácí! Za nedovolené bránění jde na trestnou Semjonov.

55:02

Domácí se snaží střelit ještě alespoň nějakou branku, ale víceméně je jisté, že tři body dnes získá hostující celek.

54:32

Hezkou individuální akci teď předvedl Kosticyn, který se protáhl po pravé straně až před Poluektova, ten ale prostor u levé tyče pokrytl a přerušuje hru.

2:4

Branky a nahrávky: 3. Warn (Anisin), 57. Anisin (Pervyšin) – 14. Dallman (Lundin, Starčenko), 22. Semjonov (Starčenko, Ruděnko), 30. Starčenko, 37. Dawes (Bochenski)

HK Soči: Gavrilov (Jerjomin) – Pervyšin, Šviděnko, Whitney, Ščitov (C), Wilson, Děrljuk, Pautov – Šiškanov, Emmerton (A), Lapenkov – Krikunov, Ignatuškin (A), Kosticyn – Ščastlivij, Warn, Anisin – Krutov, Ljudučin, Morozov – Ščerbina

Barys Nur-Sultan: Poluektov (Laco) – Dallman (A), Lundin, Savčenko, Semjonov, Bartulis, Blochin, Ryspajev, Cerenok – Dawes, Bochenski (C), Boyd – Ruděnko, Starčenko, Antropov – Upper (A), Rachmanov, Puškarjov – Michajlis, Gavrilin, Romanov

Rozhodčí: Naumov, Safjullov – Ivanov, Šichanov