ELIOD extraliga mladšího dorostu

Královští lvi Hradec Králové – Piráti Chomutov

3:2

po prodl. (0:0, 1:1, 1:1 - 1:0)

30.01.2015, 12:00 • FORTUNA aréna, Hradec Králové • Lukáš Štěrovský (@sterovsky)

60:36

Hradec právě vstřelil branku!
Tak to byl krátký a rychlý proces! První střelu dokázal Pavlát ještě vykopnout betonem, proti dorážce MICHAELA GASPARA byl ale bezmocný. Bonusový bod tak berou hradečtí Lvi! Bez asistence.

56:59

Piráti právě vstřelili branku!
Gólem. DANIEL BUKAČ se s ničím nepáral a dělovkou z pravého kruhu propálil Vomáčku – je srovnáno. Asistence: Matyáš Svoboda, Petr Chlán.

44:52

Je to opět MARTIN ŠTOHANZL, který svojí brankou obrací vývoj utkání, když dokázal na několikrát prostrkat ze skrumáže puk za záda Pavláta! Asistence: Filip Jirásek.

39:19

Možná jsem se mohl dát spíše na věštění. Netrvalo dlouho a je srovnáno! Střelu od modré čáry dokázal tečovat MARTIN ŠTOHANZL, Pavlát neměl šanci zasáhnout. Asistence: Jakub Muška, Michael Gaspar.

38:30

Na první branku zápasu jsme museli čekat skoro čtyřicet minut! Nakonec se ale těsně před koncem druhé třetiny dostávají do vedení hosté. Ze skrumáže před Vomáčkou se dokázal prosadit PETR CHLÁN. Asistence: Daniel Bukač, Matyáš Svoboda.

3:2

Branky a nahrávky: 40. Štohanzl (Muška, Gaspar), 45. Štohanzl (Jirásek), 61. Gaspar – 39. Chlán (Bukač, Svoboda), 57. Bukač (Svoboda, Chlán)

Královští lvi Hradec Králové: Vomáčka (Kouba) – Lelek, Voňka, Muška, Gaspar, Šalda – Kellner, Hladík, Jakubec, Pažourek, Růta, Havelec, Jirásek, Dvořák, Štohanzl "C", Hašek, Maršík, M. Síla. Trenér: Tomáš Martinec.

Piráti Chomutov: Pavlát (Běhula) – Buchtela, Jírovec, Bukač "C", Seemann, Studený, Záruba – M. Svoboda, Baier, J. Svoboda, Lauko, Chlán, Jaroš, Hnídek, Stínil, Breczko, Koblížek. Trenér: Jaroslav Hejcman.

Rozhodčí: Veselý – Pechánek, Votroubek