30.01.2015, 17:30 • Hartwall Arena • David Panuška

Tipsport: 1.45 4.8 5.29 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já se s vámi pro dnešek loučím a přeji krásný zbytek pátečního večera. (19:54:00)
Československá stopa na domácí straně

Petr Koukal (JOK) – 0+0, čas na ledě 16:05
Dnešní zápas je u konce. Jokerit si s Bratislavou poradil s přehledem a zaslouženě zvítězil 4:0. V první třetině se prosadil Sallinen již po dvou minutách. Ve druhé třetině přidal branku Wirtanen. Do třetí třetiny vstoupili hosté s nadějí na srovnání stavu. Nějaké šance tam měli, ale góly dnes střílel jen jeden celek. Během osmasedmdesáti sekund dali domácí dvě branky a utkání zkušeně ovládli.

60:00

59:57

Linus Omark z výborné pozice orazítkoval tyč!

59:51

Steve Moses ihned vypálil, ale jeho rána byla zastavena Backlundem.

59:47

Ladislav Nagy opouští střídačku i led. Za něj na tresnou lavici míří Murley. Hraje se pět na tři.

59:47

V závěru ještě putuje na trestnou lavici hostujicí Hudáček, jenž se provinil nedovoleným bráněním.

59:27

Nyní se borci v modré dopředu dostali a jejich střelu Backlund pokryl.

59:16

Jokerit kombinuje za svou brankou a snaží se Karlssonovi darovat zasloužené čisté konto.

59:00

Začala poslední minuta hry.

58:30

Domácí celek je nadále aktivnější v útoku a utkání kontroluje.

58:00

Cam Barker se nyní prezentoval povedeným hitem za brankou.

57:38

57:24

Domácí hráči si předávají puk skrz brankoviště, střely jsou avšak buď zblokované, nebo nepovedené.

57:04

Tomáš Surový obral domácí hráče o puk a pelášil na Karlssona. Jeho bekhend byl zblokován. Karlsson i přesto puk udržel ve své moci.